Koupě 614c ano či ne?

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
killerhacker
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob bře 29, 2008 1:48

Koupě 614c ano či ne?

Příspěvek od killerhacker »

Zdravim, uvažuji nad koupí hp ipaq 614c. Co myslíte? Mam z toho takové smíšené pocity, takže bych od vás potřeboval pomoct ohledně všeho co se týká tohoto tel. A na netu jsem si přečetl že je tam prodleva při přijetí hovoru je to pravda? Díky moc za každou odpověď.
landov
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 141
Registrován: pát pro 07, 2007 10:25
Zařízení: HTC Cruise I

Příspěvek od landov »

No..."prodleva při přijetí hovoru" je ten najmensi problem u 614-ky...Ja by som siel urcite do HTC...uz len kvoli podpore z XDA dev..., ale to si musis rozhodnut ty sam :-)
Martin111
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: pon srp 04, 2008 11:22

Příspěvek od Martin111 »

Prodleva je opravdu to nejmensi a skoro to vůbec neotravuje. Ze všech PDA, který jsem měl, mi tohle nejvíc vyhovovalo, protože se na něm dá psát jako na mobilu. Hardw. klávesy jsou naprd a bez klávesnice psát sms či mail je utrpení. Ale zatím to vypadá, že se vrátim k Symbianu a pro navigaci si pořídím PDA. Prostě s PDA jako telefonem je moře starostí. Ale ještě uvidím.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Mám ho už někdy od června a převažuje spokojenost.
Ale já osobně, kdybych měl teď něco kupovat, tak už něco novějšího. Já měním hračky cca po roce a vždy koukám po novinkách, není to tím, že bych proti zařízení kterého se zbavuju něco měl, ale tím že po delší době ho už neprodám a spíše bych k němu měl nabízet i nějaký doplatek. A sháním absolutní novinku, která je po roce ještě prodejná. 3/4 roku staré (nové) zařízení je sice už vychytané, ale za rok to už je skoro dva roky za opicema. Bohužel - bohudík vývoj jde neskutečně rychle vpřed.
Uff to je blábol, ale doufám, že si pochopil, na 614 opravdu nenadávám (spíš naopak) a ještě si ji nechávám...
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příspěvek od Pipa »

njn
ale neni pro kazdyhoupovat si novinky, za prve cena a za druhe neodladenost.
je fakt že bez neorigo romky WM6.1 je strojek polovicni, linej az beda na to jakej ma procesor, a ta prodleva u founu - věc nevídaná - z jinejch pda to neznám - ani z pda od hp.

poslední věc podpora hp - na to kolik je bolistek - v podstate zadna odezva

takže když to shrnu - 614 je dobrej stroj, bohužel ne s origo softem.
Takže koupit a doinstalovat spoustu věcí - pak bude asi max. spokojenost

bohužel to není přímo po zakoupení.
Martin@
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: ned srp 10, 2008 10:23

Příspěvek od Martin@ »

Mal som ETEN x500 a mozem povedat ze 614c je o triedu vyssie, dokonca aj s or.WM6. Samozrejeme ze teraz mam 6.1 a je to "raketa". Ma svoje "muchy" ako vsetky PDA co som doteraz mal. Kazde som si musel pretvorit k obrazu svojmu :-)
killerhacker
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob bře 29, 2008 1:48

Příspěvek od killerhacker »

Ja jsem mel prave e-tena m700 a fakt jsem z nej byl hotovej, furt se neco resilo furt na reklamaci az ted mi vratily penize(uleva), takze se ted radeji informuji nez bych to hp koupil pac u etenu jsem se neinformoval a pak jsem litoval a na etenu prave byla taky ta prodleva pri prijeti hovoru a to bylo takovy neprijemny...
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Prodleva třeba i nepatrná je u těchhle zařízení podle mě normální, vem si že telefon je jen nástavbový program na widlích, takže musí spustit repro a pod... U WM 6,1 je to opravdu nepatrné. Srovnání se simbianem nelze, protože simbian je program postavený na telefon aby ten telefon uměl i jiné věci, kdežto PDA je počítač, který umí i telefonovat.
Já bych se toho nebál, opravdu s těmi WM6,1 je to použitelné zařízení.
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti