BB a bluetooth - jak to funguje?

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
Judyjud
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned čer 24, 2012 20:57
Zařízení: Blackberry

BB a bluetooth - jak to funguje?

Příspěvek od Judyjud »

Ahojte, mám problém s odesíláním čehokoli na BB (8520). Dokonce zařízení vidím, vše jsem napárovala, tak v čem je zakopaný pes? :-( Odeslat z BB jde v pohodě, ale opačně to stále hlásí chybu. Díky za pomoc J
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Re: BB a bluetooth - jak to funguje?

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Ahoj,
na který telefon to zkoušíš posílat? Zkus jestli funguje přenos s jinými telefony, pokud ano, pak problém nebude v tvé ostružině. Pak by bylo dobré uvést přesně jaká chyba se zobrazuje.
Judyjud
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned čer 24, 2012 20:57
Zařízení: Blackberry

BB a bluetooth - jak to funguje?

Příspěvek od Judyjud »

Ahoj, zkoušela jsem to na PC, kámošky stejnou BB, Nokii 6300, Samsung D880 - prostě všechny možné (všechny se vzájemně vidí)?! Není to omezeno BISem - tedy na té službě závislé. Stále bojuji s aktivací, net mám - co jsem si pročetla zde na fóru za tich 177,- VF, možnost v samoobsluze na BIS taky a pořád se mi to nechce aktivovat?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Re: BB a bluetooth - jak to funguje?

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Přenos souborů přes Bluetooth určitě není závislý na BIS, tam problém nebude. Spárování jsi dělala z BlackBerry? Napadá mě to zkusit ještě z toho druhého telefonu/PC, jako že vyhledat a přidat BB do seznamu BT zařízení ještě před tím než budeš posílat soubory. Já měl zatím podobný problém jen při odesílání na Windoes Phone, ale tam je to daný tím, že WP stále ještě neumí posílat ani přijímat soubory přes Bluetooth.
hKaspy
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob čer 16, 2012 22:27
Zařízení: Xperia

BB a bluetooth - jak to funguje?

Příspěvek od hKaspy »

Ahoj.
Možná pozdě, ale aspoň info pro ostatní uživatele.

Do BB os6 bylo potřeba při příjmání souborů na BB v BB otevřít složku média, kliknout na BB tlačítko a dát přijmout soubory (nebo nějak tak, je to už dlouho co jsem byl na 8800 :D ), poté ti půjdou přijmout veškeré soubory, dokud příjmání nezrušíš.
Tenkrát to byla bezpečností funkce...
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti