Mizející data, blikající dioda

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
tomnejeschleba
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 07, 2011 21:25
Zařízení: Palm Pre + Touchstone

Mizející data, blikající dioda

Příspěvek od tomnejeschleba »

Zdravím,
chci se zeptat na problém, co mám se svým E3D. Včera jsem natáčel videa jak v 3D, tak v 2D, některé 2D mi nešly přehrát (natáčeno v defaultním prostředí a přehráváno v defaultním přehrávačem).

Dnes ráno jsem zkoušel prohlížet v galerii natočená videa a ty, které byly natočené v 3D tam jsou, ale ty v 2D nikde. Zároveň tak fotografie, které jsem pořídil jsou pryč. Vím, že sám jsem je nesmazal.

Další věcí byla aplikace Lapse It - nafotil jsem asi 50min záznamu, složil, ale v projektech nikde nic, jednou se mi ihned po nahrání a konvertování podařilo video prohlédnout, ale za 2 hodiny už v telefonu nebyla ani jedna fotka z projektu a uložený projekt také pryč.

Máte někdo podobný problém s mizením dat? Kartu mám originální, v telefonu původní ROM, bez rootu, telefon od O2.

Dalším problémem je samovolně blikající zelená dioda. Dnes ráno jsem myslel, že mám zmeškaný hovor nebo zprávu, odemkl jsem telefon a nic ... dioda stále blikala a přestala až ve chvíli, kdy jsem stáhl notifikační lištu dolů a zpět (přičemž samozřejmě žádná upozornění v ní nebyla).

Díky za info :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů