Sluchátka

Diskuze věnovaná prvnímu dvoujádrovému telefonu od HTC
Odpovědět
koluch80
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř led 04, 2012 15:56
Zařízení: HTC Sensation

Sluchátka

Příspěvek od koluch80 »

Zdravím koupil jsem si HTC Sensation a byly k němu peckové sluchátka.Bohužel mě snich bolí uši (k vůli velikosti),tak jsem skoušel sehnat peckové které by hrály celkem slušně.Vyskoušel jsem od samsungu,nokie,ale žádné nehrály dostatečně hlasitě.Tak by jsem prosil o radu,které peckové sluchátka za nepředraženou cenu :) by hraly na tomto MT.

Děkuji
mKabel
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte pro 01, 2009 17:02
Zařízení: HTC Sensation, previous: HTC Desire
Bydliště: Děčín

Sluchátka

Příspěvek od mKabel »

Omlouvám se, že odpovídám, i když tě zklamu, protože to není odpověď na co jsi se ptal. Ale musím jen zmínit, že používám BT sluchátka od Nokie BH-504 a jsou pohodlné až příjemné na uších, ale hlavně ten výkon... to pecky nidky mít nebudou... doporučuji. Jinak na běhání používám buď origo s molitany nebo Phillips klasika 3,5 z elektra za 175kč a ok...
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Sluchátka

Příspěvek od Bobanovicz »

Měl bys upřesnit co je pro tebe přijatelná cena. Sluchátka co budou obstojně hrát ve spojení s mobilem musíš vybírat v cenové relaci tak kolem 1000-1500 Kč a zásadně in-ear konstrukce, pokud požaduješ pecky.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Sluchátka

Příspěvek od GreenArrow »

Bluetooth sluchátka nedoporučuju, už jenom z pocitu,že mám u hlavy pořád nějaký záření,to podle mě není moc dobrý,nejlepší je fakt in-ear,úplně nejlepší customy,ale ty jsou od 10k, ale musí to být paráda mít sluchátka udělaný přesně na ucho
Měl by jsi napsat co jak používáš,jeslti posloucháš kvalitní skladby a cenu,kterou chceš dát do sluchátek
koluch80
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř led 04, 2012 15:56
Zařízení: HTC Sensation

Sluchátka

Příspěvek od koluch80 »

Já si nevybírá nějak interprety,teda poslouchám vše kromě dechovky :-).Rád poslouchám i rádio.Tak cenu jsem ochoten tak do 600 kč.
Uživatelský avatar
Ghouless
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned črc 24, 2011 17:34
Zařízení: HTC Sensation z710e
Bydliště: Liberec

Re: Sluchátka

Příspěvek od Ghouless »

SoundMAGIC MP 21 ( recenze http://www.avmania.e15.cz/srovnavaci-te ... ?textart=1) cena http://sluchatka.heureka.cz/soundmagic-mp21/

Odesláno z mého HTC Sensation Z710e pomocí Tapatalk
Odpovědět

Zpět na „HTC Sensation“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů