Laucher

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
Daag
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: úte srp 21, 2007 2:12
Zařízení: Dell Streak Mini 5, černá

Laucher

Příspěvek od Daag »

Nejednou se mi stane, že mi nenaběhne Laucher, respektive základní plocha je bez widgetů jsou tam pouze tři tlačítka (hovor, menu, internet) a když kliknu na "menu" tak mi proběhne animace, a najede seznam všech aplikací ale bez APP. Občas to naběhne občas naskočí jen chybové hlášení, že skolaboval laucher zda chci nahlásit, nebo ukončit. Je možnost ho nějak reinstalovat?
Nebo tak? Obávám, se, že při zkoušení různých APP se už poškodil. A nechci dělat reflash, nechce se mi opět vše stahovat a vše nastavovat :-D
Omlouvám se, že se tak blbě ptám, ale používám dell zatím, uživatelsky a až teď začínám zjištovat co a jak...
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Laucher

Příspěvek od quick »

Pokud ti funguje Market, stahni si jiny launcher... Ja doporučuji Launcher Pro. Pokud ti Market nefunguje, přeflashovat nemusíš, ale hardreset tě nemine. S tím samozřejmě přijdeš o vše nainstalované a vše co není na kartě... Podle tvého popisu závady, bych to raději stejně udělal... :)
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Laucher

Příspěvek od Pipa »

tak pokud to obcas nabehne tak udelat backup aplikaci treba s titanium backup a pak hard reset, uz streaka nemam, ale urcite by se nasel nekdo kdo vytahne pripadne aplikaci origo launcheru a posle ti ji - pokud by to melo pomoci tak proc ne, otazka je jestli nemas root tak jestli to pujde jako systemova aplikace premaznout
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti