Linerous - logická hra

Máte tip na zajímavou hru pro Windows Phone či Windows 10 Mobile? Podělte se o něj s ostatními!
Odpovědět
Petrroll
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: sob bře 06, 2010 15:24
Zařízení: Samsung galaxy S

Linerous - logická hra

Příspěvek od Petrroll »

Zdravím, tak mi konečně vyšla logická hra Linerous. Jde o jednoduchou logickou hříčku postavenou na notně překopaném principu hledání min (opravdu hodně překopaném).

Ve hře nechybí žádná z moderních serepetiček jako Achievementy, Online žebříčky a podobně. Ke schválení jsem již také poslal první aktualizaci, další s opravou zatím objevených bugů se pomalu chystá.

http://wp7applist.com/en-US/app/31265/linerous" onclick="window.open(this.href);return false;
Tomáš Slavíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 264
Registrován: stř srp 19, 2009 7:09
Zařízení: Nexus 5, Galaxy S3, Nokia X, iPad mini

Linerous - logická hra

Příspěvek od Tomáš Slavíček »

Jen doplním, že hru jsem dneska komentoval ještě v původním vlákně v sekci Prezentace projektů, viz Linerous - testování & nápady (nespojíme ta témata nějakým způsobem?)
Petrroll
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: sob bře 06, 2010 15:24
Zařízení: Samsung galaxy S

Linerous - logická hra

Příspěvek od Petrroll »

Spojení témat by bylo pravděpodobně idální, postřehy jsem četl a zapracuji na nich.

-Ten popisek je opravdu špatně, předělával jsem ho a nechal starší verzi.
-Pozadí ikony by mělo být OK, je průhledné a tak by se mělo nastavit podle výrazné barvy, proč se tak neděje nechápu.
-Čím je způsobeno padání nevím, zatím se mi nepovedlo reprodukovat, zkus to s vypnutým netem & zapnutým (jde přes nastavení.
-Na prodlevu v nastavení se kouknu.
Danoss
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon říj 31, 2011 17:07
Zařízení: nokia c5-03

Linerous - logická hra

Příspěvek od Danoss »

O téhle hře se ani nedá říct že je LOGICKÁ mě teda logická nepřipadá.
Odpovědět

Zpět na „Hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů