HTC EVO 3D vs LG Optimus 3D

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

HTC EVO 3D vs LG Optimus 3D

Příspěvek od Balrog »

Neměl jste někdo oba telefony?můžete porovnat oba telefony.Jaký myslíte,že je lepší a v čem?díky
Pepe86cz
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon srp 08, 2011 18:17
Zařízení: Samsung Galaxy S2, Nokia N900

HTC EVO 3D vs LG Optimus 3D

Příspěvek od Pepe86cz »

Taky by mě to zajímalo, protože si chci jeden z nich koupit sice uz mam SG2, ale od operatora bych mel 3d EVo za 4 tisice, Lg dokonce za 2. Dneska jsem si šel Evo koupit, ale nikde ho neměli. Četl jsem na americkejch serverech, ze je HTC lepší skoro ve všem a hlavně ve 3d. LG jsem měl v ruce v Dubaji a moc mě neuchvatil..Ale někde jsem četl, že na HTC není 3d menu, ale jenom foťák a kamera. Uvažuju o tom i když mám lepší telefon, ale bojím se aby to nebyla jenom marketingová blbost. Třeba takovy 3d na počitači od Nvidie mě nechytlo a bolí mě z něj hlava. No nevím ještě uvidím. Ale lidi kdo má možnost porovnat oba přístroje schválně napište.
megawir
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř bře 30, 2011 13:00
Zařízení: HTC EVO 3D

HTC EVO 3D vs LG Optimus 3D

Příspěvek od megawir »

Mno tak takovou cenu bych bral, co je to za operatora? :-)
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

HTC EVO 3D vs LG Optimus 3D

Příspěvek od Thompson »

LG je mnohem výkonnější má nejvýkonnější CPU&GPU na světě, ramk v dual-channelu.Jinak neměl jsem ho v ruce.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

HTC EVO 3D vs LG Optimus 3D

Příspěvek od Balrog »

taky jsem měl SGS2 a vyměnil za HTC EVO 3D a nelituju,to 3D je fakt paráda a 3D je opravdu ,,snad zatím´´ jen ve foťáku a v kameře.Také jsem četl že LG nic moc,ale chtělo by to porovnání od člověka co je měl oba a může porovnávat a ne jen z obrázků a netu.
Jinak si představ HTC Sensation v jiném designu a ve 3D
Pepe86cz
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon srp 08, 2011 18:17
Zařízení: Samsung Galaxy S2, Nokia N900

HTC EVO 3D vs LG Optimus 3D

Příspěvek od Pepe86cz »

Mam Vodafone, ale nemit na nem 15 zamestnancu tak mi da kulovy. Ja si vetsinou kupuju telefony sam v origo krame pac operator je ma az tak za tri mesice a , nebo vubec je nevede. Jinak jsem u Vodafonu 11 let mam neomezeny pausal za 2500 a driv nez jsem ho mel tak jsem platil i 8tis a oprator mi stejne zadnej neda jeste, ze mam zamestnance

Ale ted k veci. Lg jsem mel v ruce a umim si to tak nejak predstavit v jeho prospech hraje texas instrument procesor a cena a nekde jsem cetl, ze ma lepsi videt 3d efekt coz je pro me dulezity. V jeho neprospech hraje slaba RAM, ktera by me na sekundarnim telefonu az zas tolik nevadila.

Vcera uz jsem sel pro htc, ale nemebyl na sklade, bylo jenom Lg.


Mne by hrozne pomohlo, kdyby nekdo napsal jaky telefon ma vetsi 3d efekt.

Jinak Galaxy2 bych nevymenil ani za jeden z nich. Kbybych nemel tu dobrou cenu tak bych o nakupu 3d telefonu ani neuvazoval a zustal hezky u S2 a pak si koupil S3

Jeste by jsem mohl dat nekdo kvalitni link, kde porovnavaj 3d funkce obou telefonu.
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

HTC EVO 3D vs LG Optimus 3D

Příspěvek od Thompson »

Nevim proč jste všichni tak skeptičtí vůči LG, HTC má slabý HW a Samsung většinou slabý SW pro flash a konstrukci.
Gaillettes
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř kvě 04, 2011 9:30
Zařízení: Optimus 2X a Galaxy S II
Bydliště: Praha

HTC EVO 3D vs LG Optimus 3D

Příspěvek od Gaillettes »

Důvody, které mluví proti LG - opravdu otřesný obrazový výstup z fotoaparátu i LG KU Viewty před x lety produkovalo lepší snímky. Malá paměť RAM i když v zapojení dual-channel, opět zastaralá verze Androidu. Vypíchl bych jedině procesor, který podle benchmarků podává opravdu výborné výsledky.
ShaWn
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pon říj 05, 2009 13:14
Zařízení: Samsung Galaxy S II
Kontaktovat uživatele:

HTC EVO 3D vs LG Optimus 3D

Příspěvek od ShaWn »

Měl jsem možnost oba telefony porovnat a jednoznačně zvítězilo HTC, protože na vertikálním rozlišení, které se při 3D půlí má o 160 pixelů víc a je to opravdu znát. Na LG je zkrátka hodně vidět ta paralaxní bariéra, HTC displej vyřešilo líp. A jsem taky z těch, kteří se vzdali SGS2 kvůli HTC EVO 3D ;-) a nelituju
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC EVO 3D vs LG Optimus 3D

Příspěvek od Jiří Hrma »

Zkusím také přidat pár stručných postřehů (více v recenzi)...
Ve prospěch LG hraje o něco výkonnější procesor. 3D obraz je horší a pixely jsou při přepnutí do 3D více patrné než u HTC Evo 3D. Optimus 3D má ale lépe zvládnuté funkce spojené s 3D (nabídka 3D spaces, přepočet 2D filmu do 3D...). Je zajímavé, že při běžném používání mi Optimus 3D vydržel skoro dva dny a rozhodně je u něj správa napájení dobře vyřešena. HTC Evo 3D mi při běžném používání vydrží méně, ale při přehrávání videa zase vydrží více; dobrý paradox :-)

3D obraz při sledování filmů nebo fotografií jasně hraje ve prospěch HTC Evo 3D - je jemnější a efekt mi přijde o něco výraznější. Jen škoda, že HTC nepřipravilo nějakou samostatnou 3D nabídku jako má Optimus 3D. Hodilo by se také pár her do základu, ať je to 3D na čem zkoušet (těch pár fotografií v galerii nepočítám, i když je pravda, že jsou hezké).
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

HTC EVO 3D vs LG Optimus 3D

Příspěvek od Balrog »

Asi neni nějaká možnost ( samozřejmě neoficiální), která by dostala 3D prostředí z LG do HTC? nebo nevíte o tom jestli bude 3D prostředí v nějakém dalším Updatu?díky
badpatrik
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned lis 13, 2011 17:55
Zařízení: HTC 3D

HTC EVO 3D vs LG Optimus 3D

Příspěvek od badpatrik »

Dobrý den, lze to HTC 3D upgradovat do 3D menu? Je to škoda, aby se taková funkce nevyužívala. Děkuji
RejPal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: stř pro 30, 2009 22:07
Zařízení: Trabant

HTC EVO 3D vs LG Optimus 3D

Příspěvek od RejPal »

Myslím si, že jsi si přesně neuvědomil, když jsi psal dotaz co vlastně chceš.
Osobně mi připadá 3D (skutečně 3D ne jen nějaké 2D objekty ve 3D promítání styl alá HTC TouchFlo 3D) do menu, když ne nesmysl, tak zbytečnost a možná by to bylo i na závadu přehlednosti. Další otázkou je proč? Menu je přece na ovládání zařízení (různé volby, nastavení), tak na co mít zobrazený prostor "dovnitř", když displej má ve skutečnosti pouze dva rozměry na kterých se zařízení přes menu ovládá?
Odpovědět

Zpět na „HTC Evo 3D“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů