Problém s manilou.exe

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
Kateline
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned dub 10, 2011 11:07
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Problém s manilou.exe

Příspěvek od Kateline »

Zdravím,
mám takový menší problém. Touch Pro 2 mám od loňského října, ale jsou to cca 2 týdny, co začal neskutečně "zlobit". Tzn seká se, "zamrzne" display, mobil absilutně nereaguje, občas když je v módu spánku, tak už nejde "probudit" a musím natvrdo vyndat baterku a zapnout ho znovu. Prostě je v tu chvíli absolutně nepoužitelný. Všimla jsem si ale, že mě mobil bez problému pustí do Správce souborů a když si rozkliknu procesy, tak mi manila.exe kolikrát zabírá 99% procesoru, což mě trošku děsí. Nevíte, jak toho chudáka vyléčit, než ho pošlu na reklamaci?
Předem se omlouvám, jestli tu tohle téma už bylo.. :oops:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Problém s manilou.exe

Příspěvek od htcjirka »

Urcite problem vyresi Hard Reset(neplest s restartem)

1.Vypnutý telefon
2. zmáčknout tlačítko pro přijmutí hovoru (zelené) + zmáčknout tlačítko pro odmítnutí hovoru (červené) a držet,nepustit
3. zapnout telefon a tlačítka držet až do naběhnutí otázky, zda chceš resetovat telefon.
4. zmáčknutím volume up ( zesílení hlasitosti ) potvrdíš resetování,pak podruhé volume up a je to
(nepanikarit,nekdy se to nepovede spustit napoprve)

to samé udělají i v servise(HR nebo přehrají jen rom).Zálohuj si akorát kontakty a agendu.Aplikace a nastaveni ze zalohovani vynech

Po HR nainstaluj posledni fix pro stabilitu ze stranek HTC vydany 6.4.2011 - http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 25#p203525" onclick="window.open(this.href);return false;
Tento fix je aplikovatelny pouze na posledni nejnovejsi oficialni rom tj. 2.07.401.1
Kateline
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned dub 10, 2011 11:07
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Problém s manilou.exe

Příspěvek od Kateline »

Díky za rychlou reakci, pokusím se to ještě během dneška provést - respektive první krok bude zazálohovat kontakty. Čili hurá hledat manuál. :-D Ale vážně moc děkuju. :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Problém s manilou.exe

Příspěvek od htcjirka »

Obcas je to potreba udelat,pc se take casem zaseka..
Kontakty pokud mas sesynchronizovane s outlookem pak je to v pohode.
Jinak na zalohu muzes pouzit i SPB Backup - http://spb.com/pocketpc-software/backup/" onclick="window.open(this.href);return false; kterym si zazalohujes jen Kontakty,sms,emaily a kalendar,zalohu provedes na pametovou kartu samozrejme..Na zalohu a obnovu ti bude stacit i trial verze.Program je v cestine.
Kateline
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned dub 10, 2011 11:07
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Problém s manilou.exe

Příspěvek od Kateline »

Tak celý proces je úspěšně za mnou, telefon má rychlost blesku. :) Moc děkuju za rady a podrobný manuál k HR. Snad už ta potvora nebude zlobit. :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů