HTC Touch Dual Nike

Diskuzní fórum pro majitele telefonů od HTC se systémem Windows Mobile
Odpovědět
maxikobylka
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned zář 26, 2010 14:39
Zařízení: HTC Touch Dual Nike

HTC Touch Dual Nike

Příspěvek od maxikobylka »

Ahoj,dostal se ke mě nádherný kousek HTC Touch Dual Nike.Problém mám však s jeho nastavením,je celý v angličtině.Zkoušel jsem češtiny od Sunysoftu,ale žádná ze zkoušených verzí mě tam nefungovala tak jak měla.Zkoušel jsem tedy hledat českou ROM do tohoto telefonku,ale ani zde jsem nic nesehnal.Nevěděl by někdo o nějaké české ROM,která by tam fungovala,neb o fuknční češtině?V telefonu mám rom 2.09.405.1 radio 1.65.28.25,zkoušená čeština od Sunysoft byla 9,5 a tuším 9,1.Ta 9,5 mě fungovala,ale telefon mě přestal načítat SIM,po její odinstalování se vše vrátilo do normálu.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Touch Dual Nike

Příspěvek od Jiří Hrma »

Přímo česká ROM pro tenhle telefon nebyla, lokalizovalo se to tak, že tam byla WWE ROMka + lokalizace Sunnysoft Interwrite (demo se dá pro tvůj stroj stáhnout zde) a překvapuje mě, že to s tím nechce fungovat. On je to už přece jenom starší telefon, takže se k tomu nějaká lepší podpora bude hledat obtížně, navíc tyhle lokalizace brzdily systém, takže pokud pro tebe ta angličtina není až takový problém, tak bych si na ni raději zkusil zvyknout.
maxikobylka
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned zář 26, 2010 14:39
Zařízení: HTC Touch Dual Nike

HTC Touch Dual Nike

Příspěvek od maxikobylka »

No v tom je právě zakopaný pes,pro tento telefon tam neni ke stažení vůbec nic,tak jsem ještě pro jistotu vyzkoušel verzi 10,ale také bez úspěchu.
Odpovědět

Zpět na „HTC“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů