Vypnout oznámení nové SMS

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
prajzak
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon kvě 10, 2010 9:21
Zařízení: HTC TytnII / Kaiser

Vypnout oznámení nové SMS

Příspěvek od prajzak »

Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat, jestli bude někdo vědět, jak by se dalo vypnout oznámení o nové SMS ve spodní liště. Mám zaheslovaný přístup do SMS aplikace, ale jakmile příjde nová SMS, tak se ve spodní liště objeví tlačítko "oznámení" a pokud na něj kliknu, zobrazí se náhled zprávy. Stačilo by mě vědět, jak zakážu tenhle náhled a šlo to rovnou do aplikace pro SMS, kterou již mám jištěnou proti zvědavým očím.

Dík za každou radu.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Vypnout oznámení nové SMS

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Start-->Settings-->Sounds & Notifications-->Messaging:New text message zrušit označení políčka "Display message on screen".
Pokud používáš např. nějaký today-plugin, který tě informuje o počtu nepřečtených zpráv, tak se ti zobrazí informace o příchozí SMS jen tam a na liště se náhled neobjeví.
prajzak
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon kvě 10, 2010 9:21
Zařízení: HTC TytnII / Kaiser

Vypnout oznámení nové SMS

Příspěvek od prajzak »

Tuhle funkci jsem už vypnul, o té vím. Používám plug-in HTC Home, ale když mi příjde SMS, tak se mi samozřejmě objeví v HTC Home počet nepřečtených zpráv, ale v dolní liště, kde jsou umístěna dvě softwarová tlačítka (já tam mám tlačítko pro "kalendář" a "kontakty"), tyhle dvě softwarová tlačítka se dají ovládat i univerzálními tlačítky na klávesnici, se mi po příchodu SMS objeví tlačítko "oznámení" a pokud na něj kliknu, tak se mi zase zpráva zobrazí v tom malém náhledu. A to právě chci zrušit. Doufám že jsem to popsal správně :-) Pokud by jsi věděl ještě nějaký tip, třeba na úpravu registrů? Budu rád za každou radu.
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host