Razeni kontaktu

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
miklust
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pon led 26, 2009 16:28
Zařízení: HTC Touch HD

Razeni kontaktu

Příspěvek od miklust »

Zdravim,
mam mensi trable s kontaktama a to od zacatku kdy sem je presunul z TouchPro2 pomoci synchronizace pres outlook, tak v Desire je mam razeny dle abecedy ale podle krestnich jmen, potreboval bych to podle prijmeni.

Nemel nekdo podobny problem, v nastaveni sem nikde zadnou polozku jak to zmenit nenasel...?
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Razeni kontaktu

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Na Androidech se tohle neřeší. Políčko pro jméno je jen JEDNO. Není jméno a pak příjmení, ale dohromady. Jediná možnost je si to přepsat ručně. Rozhodně ale doporučuji si synchronizovat kontakty na Gmail a dělat to na webu. Je to jednodušší.
(Nebo někdo ví o něčem lepším?)
miklust
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pon led 26, 2009 16:28
Zařízení: HTC Touch HD

Razeni kontaktu

Příspěvek od miklust »

S tim menem si me primel na nej klepnout v upravach a jsou tam k dispozici obe polozky, jak jmeno tak prijmeni a objevil jsem pod tim moznost jak chci zobrazit kontakt jestli prvni s jmenem a potom s prijmenim a nebo obracene, ale moc se mi u vsech nechce nastavovat to same dokola, cili kdyby nekdo vedel jednodussi postup jeste chvilku pockam:-)
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Razeni kontaktu

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Jasně.. Pardon, jsem zblblej, protože to edituju na webu většinou. V Desire je ta možnost, to řadit jak chceš. Ale jak to udělat hromadně? Zkusím se to po tom popídit.
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

Razeni kontaktu

Příspěvek od wakkee »

pripadne sa da pouzit nejaky klient, kde su kontakty na pocitaci, stadial to synchronizovat s gmailom a nasledne s androidom. Vyborny je na to AddressBook v MACu, co ma priamu podporu gmailu a sync s nim.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti