BsB 6.5.1 G, Touch Flo

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
tyrocks
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned lis 22, 2009 18:04
Zařízení: HTC Diamond 1st gen, WM 6.5.1. BsB G

BsB 6.5.1 G, Touch Flo

Příspěvek od tyrocks »

Ahoj,
nevite nekdo kde by se dalo splasit Touch Flo rozhrani pod WM 6.5.1? Ta jejich home screen je sice pekna, ale nepouzitelna...
Diky moc
Brixik
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: stř pro 24, 2008 23:10
Zařízení: HTC Diamond
Kontaktovat uživatele:

BsB 6.5.1 G, Touch Flo

Příspěvek od Brixik »

na xda-developers jsou i manilly pro 6.5.1, teď přesně nevím ten link, ale několikrát jsem to tam četl u nějaký romky to bylo přímo přiloženo (jen manilla)
já jsem si teď hodně oblíbil chrome a zdá se mi to daleko lepší než manilla
tyrocks
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned lis 22, 2009 18:04
Zařízení: HTC Diamond 1st gen, WM 6.5.1. BsB G

BsB 6.5.1 G, Touch Flo

Příspěvek od tyrocks »

koukam ze to jsou vsechno zase komplet ROMky... neni nekde jenom nastavba? Uz jsem si rozchodil navigaci atd a cela ROMka se mi zase flashovat nechce... :)
steklin
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: úte led 15, 2008 15:26
Zařízení: Samsung i9300 Galaxy S3

BsB 6.5.1 G, Touch Flo

Příspěvek od steklin »

2 Brixik: Zdravim. Na XDA sice jsou manilly pro WM 6.5.1., ale to jsou verze, ktere pouzivaji developeri pro pridani do svych ROMek. Samostatnou manillu (treba v cabu) aby sis ji nainstaloval, nesezenes.
2 tyrocks: Pokud mas nainstalovanou navigaci na karte (ja ano), tak ti tam i po flashi zustane.
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

BsB 6.5.1 G, Touch Flo

Příspěvek od matelkoxxl »

no bsb daval odkaz na stiahnutie manilly do wm6.5,neviem ako je to teraz s 6.5.1.
to brixik - nie je to chrome,ale titanium.a na upravu sa pouziva chome! :lol:

edit: teraz som pozeral na xda-cku v topicu od makeveral-a a je tam aj odkaz na manillu,len treba otvorit oci a vsimnes si ho...
steklin
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: úte led 15, 2008 15:26
Zařízení: Samsung i9300 Galaxy S3

BsB 6.5.1 G, Touch Flo

Příspěvek od steklin »

Ja mam za to, ze on je to sice odkaz na manillu, ale mam pocit, ze jde pouze o upgrade manilly. Tz.: aby jsi si to mohl naintalovat, tak ROM, do ktere to instalujes, by mela obsahovat manillu. Ale nekde se to tady uz resilo. A myslim si, ze pokud by Manilla jako samotna sla doinstalovat, tak na XDA by byla spousta verzi a odkazu. Coz neni.
Adow
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 253
Registrován: sob led 17, 2009 11:22
Zařízení: MDA Compact IV

BsB 6.5.1 G, Touch Flo

Příspěvek od Adow »

Tady je manila 2.1 v cabu: http://forum.xda-developers.com/showpos ... ostcount=5" onclick="window.open(this.href);return false;
manila 2.5 je tady, ale jsou to jen EXT balíčky - možná v tom tématu někde cab bude.. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=578414" onclick="window.open(this.href);return false;
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

BsB 6.5.1 G, Touch Flo

Příspěvek od Paulos »

Manila 2.5 vyžaduje tolik (nad/pře/z)bytečných balíčků, že nevím, jestli se někdy jako CAB objeví. Ale zase je tu možnost si udělat z těch EXT balíků CABy :)
Adow
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 253
Registrován: sob led 17, 2009 11:22
Zařízení: MDA Compact IV

BsB 6.5.1 G, Touch Flo

Příspěvek od Adow »

Předělat všechny ty související balíčky na CABy je jedna věc. Druhá věc je pak volný místo v telefonu - po předělání kompletní manily 2.5 a těch EXT balíčků se to do většiny ROMek vůbec nemusí vejít. A ani nemluvím o tom, že některé ty EXT balíčky jsou i věci, které se spouští po startu systému a jdou problematicky přeinstalovat.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti