MDA compact IV - nefunguje TomTom

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
TomB
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte črc 28, 2009 19:30
Zařízení: MDA compact IV

MDA compact IV - nefunguje TomTom

Příspěvek od TomB »

prosím o radu, zakoupil jsem od T-mobile MDA compact IV, nemyslím si že bych něco vymazal a nefunguje Tom Tom navigace kterou T-mobile má předinstalovanou pro CZ, HU, PL, SK. Uvádí, že žádné mapy nejsou k dispozici, i když jsem je posledních 6měsíců běžně používal. Kdo poradí budu rád. Nejsem odborník přes MDA. Děkuji předem.
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

MDA compact IV

Příspěvek od Nolf »

Mapy jsou nainstalované na 4GB paměti, takže pokud jsi si ji zazálohoval a nemazal či neformátoval, je to záhada. Spíš si to zkontroluj. Už se tu řešil problém se smazáním.
TomB
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte črc 28, 2009 19:30
Zařízení: MDA compact IV

MDA compact IV

Příspěvek od TomB »

Díky za odpověď. Ne nesmazal je tam název adresáře PL-CZ-HU-SK s hromadou souborů. Nainstaloval jsem do vnitřbí paměti i jednu mapu zdarma Ústí nad Labem a bez problémů funguje, ale mapa od T-mobile předinstalovaná není ani v seznamu.

Necituj poslední příspěvek. ziminix
kakos2006
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: sob lis 03, 2007 20:19
Zařízení: HD2 WP7

MDA compact IV

Příspěvek od kakos2006 »

mám ho taky ale žádná mapa předinstalovaná není. když provedeš třeba Hard reset a uvedeš ho do origo stavu budeš mít nainstalovanou aplikaci ale bez map. ty si můžeš stáhnout nějaký zdarma ale jenom nějaký kousíčky mapy vlastně a pokud chceš mapu celou např western and central europe tak si ji musíš pěkně koupit
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

MDA compact IV

Příspěvek od Nolf »

Pokud máte originál MDA Compact IV od T-Mobile, je v základě nainstalován TomTom navigátor na 4GB paměti včetně map eastern europe + AT, DE. V balení je karta na aktivaci map. V manuálu i v aplikaci TomTom Home (na PC - lze stahnout z webu TT) vás to prvně vyzve k záloze map na hdd v PC. Osobně jsem nahrál eržiku a pokud nedáte naformátovat paměť, flash se 4GB paměti nedotkne. I při hardresetu se obnoví jen hlavní paměť Compactu. Takže pokud tam nemáte mapy - tak jste si je sami smazali. Nahrát z jiného Compactu zřejmě nepujdou, Už jsem je jednou posílal někomu a nefunguje to takhle.
Záleží zřejmě i na datumu pořízení. Teď jsem koukal na web T-Mobile a uvádí konkrétně mapy zemí, které jsou obsaženy. D, AT už neuvádí. Moskvu zas nemám já.
kakos2006
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: sob lis 03, 2007 20:19
Zařízení: HD2 WP7

MDA compact IV

Příspěvek od kakos2006 »

nejspíš opravdu záleží na datumu pořízení. mám ho ted přesně rok a jediné co je origo nainstalováno je aplikace tomtom ale bez map a v balení je aktivační karta od tomtoma na stažení zkušebních map

Necituj poslední příspěvek. ziminix
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

MDA compact IV - nefunguje TomTom

Příspěvek od Nolf »

Já jsem ho kupoval 4.8.2008 a na krabici je přímo napsáno(na té barevné vrchní) - aplikace s mapami pro autonavigaci. Na kartičce o velikosti kreditky je napsána licence map.
kakos2006
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: sob lis 03, 2007 20:19
Zařízení: HD2 WP7

MDA compact IV - nefunguje TomTom

Příspěvek od kakos2006 »

já ho koupil 6.10.2008. v tmobilu tábor. žádná mapa jenom aplikace
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

MDA compact IV - nefunguje TomTom

Příspěvek od Nolf »

Jestli chces muzu sem dat foto te krabice, faktury a te karticky - ty taky (zamaznem cisla) a porovname to. Podle me je jedina sance jak se k mapam dostat ofiko - pokud jsi je tam mel mit - zajit do toho T-Mobilu. Pak jedine neofiko - s tim si uz poradis urcite sam. Pisu v rychlosti z mobilu ;-)
Adow
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 253
Registrován: sob led 17, 2009 11:22
Zařízení: MDA Compact IV

MDA compact IV - nefunguje TomTom

Příspěvek od Adow »

Já jsem teda MDA taky dostal bez map, jen s kartičkou. Nikdy se mi nechtělo zkoumat kde a jak stáhnout mapy - stejně mám raději iGO, takže jsem to ani neřešil :tlem:..
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

MDA compact IV - nefunguje TomTom

Příspěvek od Nolf »

Já ho kupoval s tím, že je tam TomTom a kvůli tomu taky držák na sklo, autonabíječka. Pokud bych tam měl jen MDA tak bych to nezkoumal.
kakos2006
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: sob lis 03, 2007 20:19
Zařízení: HD2 WP7

MDA compact IV - nefunguje TomTom

Příspěvek od kakos2006 »

taky sem se těšil na ofiko tomtom a zase nic. ale jak říkás poradil sem si. držák na sklo se mi hodil dokud sem nevyměnil baterku za větší protože ta výdrž na 900mAh je zoufalá. takže ted mám mda s batohem a do držáku nejde. ještě že sem měl před tim vario a zůstal mi držák od něho. to byl taky pěknej mastodont. po roce provozu se vysypala GPS takže záruční oprava. no a ted sem asi zničil i tu 1800mA baterku protože sem jí trápil v málo nabitým stavu dost dlouho. takže sem ted docela zklamanej a už pokukuju po něčem novějším. ale musim počkat až mi vyprší ta blbá smlouva protože za plnou cenu bych tel nikdy nekoupil. při představě že bych ho stratil a třeba 12000 by bylo v pr...y tak mě jímá hrůza.
Andyss
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: ned led 25, 2009 18:11
Zařízení: T-Mobile MDA Compact IV

MDA compact IV

Příspěvek od Andyss »

Nolf píše:Pokud máte originál MDA Compact IV od T-Mobile, je v základě nainstalován TomTom navigátor na 4GB paměti včetně map eastern europe + AT, DE. V balení je karta na aktivaci map.
Který je prosím ten aktivační kód na té kartičce.Jsou tam dva.A ať to píšu jak to píšu...vůbec mě to nepustí dál :oops:
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

MDA compact IV - nefunguje TomTom

Příspěvek od Nolf »

podle mne je to ten vlevo psany vetsimy pismeny ale uz je to davno co jsem to registroval
Andyss
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: ned led 25, 2009 18:11
Zařízení: T-Mobile MDA Compact IV

MDA compact IV - nefunguje TomTom

Příspěvek od Andyss »

Mi ta registrace prostě nejde.A tím pádem ani aktualizace map.Když tam ten kód zadám,neaktivuje se mi tlačítko další abych to mohl odeslat :evil:
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů