Opera a Streaming Player?

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia
Odpovědět
george.zn
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob úno 07, 2009 19:19
Zařízení: Samsung Omnia

Opera a Streaming Player?

Příspěvek od george.zn »

Ahoj
Hledal jsem vsude mozne - i tady ,ale nenasel jsem odpoved...
Kdyz zkousim prehrat video z YouTube na Omnii pres IE tak se otevre Streaming Player a video se v pohode prehraje. ALE kdyz to same zkousim pres (tolik vychvalovanou) Operu 9.5 (byla uz v Omnii) tak vyskoci hlaska :
" k souboru ............. neni pridruzena zadna aplikace...." atd.
Proste se ten Streaming Player nespusti Nepomuze ani kdyz uz spusteny je.. :cry:
Nekde se resila uprava pro flash video a nejaky upgrade na vyssi verzi spolu s prepisovanim nekterych souboru a naslednou fixaci ruznych chyb s vyskakovanim klavesnice atd.. ,ale tim se melo dosahnout zrejme prehravani videa primo v okne Opery - me by vsak stacilo i jen to spusteni v playeru.
Copak to jde jen v tom IE ? Ta Opera ma prece jen trochu lepsi ovladani jen prstama :)

Diky za pozornost a napady!

--
Jirka
Kankys
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: sob led 03, 2009 13:10
Zařízení: BlackBerry Z10

Opera a Streaming Player?

Příspěvek od Kankys »

Stáhni si Skyfire browser a ty videa pustíš přímo v něm.
george.zn
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob úno 07, 2009 19:19
Zařízení: Samsung Omnia

Opera a Streaming Player?

Příspěvek od george.zn »

Jj SkyFire je celkem OK - ten Stream.cz uz prehrava :-) Par dni po zalozeni tohoto vlakna se objevila verze SkyFire ktera primo uz funguje v Omnii.
Jen je jeste skoda ,ze v nem nefunguji Java applety :-(
Ty stranky se snad tahaji pres nejaky jejich server ,kde se upravuji a pak posilaji zpet.
No a kdyz se chci pripojit treba ke svoji webkamere ,tak v Opere se zobrazi prihlasovaci okno ,da se prihlasit a az pak mi to napise ,ze nemam Javu a nic nevidim ;-)
Ale ve Skyfire se ani zadne prihlasovaci okno nezobrazi a hned se napise hlaska ve smyslu - neopravneny pristup...

Jinak by byl celkem dokonaly.
Jo a jeste taky mi tam nejdou pridat na tu uvodni stranku rss kanaly z ceskych webu - napr. idnes.cz

njn..
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti