Vymena krytu u iPAQ 614c???

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Vymena krytu u iPAQ 614c???

Příspěvek od Sir Andrew »

Mně se toto stává na HTC Universalu -> asi bude chyba v baterkách.
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Vymena krytu u iPAQ 614c???

Příspěvek od kissman »

Mamut píše:Kdyz uz tu resite reklamace: nemam problem s krytem, naopak jsem s nim dost spokojeny a i pak z 2 metru na beton vydrzel naprosto vpohode(to bylo jednou,jinak je v pouzdre)...
HODNE ale zlobi baterie - kdyz byl iPAQ novy tak se vypnul okolo 2-5% baterie. Pozdeji to dosahovalo i 20%, dneska ce mi stalo ze sem jel busem, bylo chladno tak baterka byla trochu podchlazena ale nic zlyho, hraju COD2 a najednou vyskoci hlaska ze baterie je vybita a za 10 sekund....Rychle sem vypnul hru a ziram ze mam 41% baterie!?! Pak exnul.
Kdyz sem PDA pak znovu zapnul nabehlo mi 39%...takze musi byt podelany SW ci HW co diagnostikuje napeti baterie ne? Stava se nekume neco podobneho,vite jak to resit?
to uz se nekolikrat resilo.. nahraj si novy update od HP, pokud nepomuze tak novou baterii a pokud ani to, reklamace 8-)
zapalkam píše:Dovoluji si odporovat, XT9 byla vyřešena až tebou - pokud vím, tak HP na tom ani nepracovalo. Jsou problémy s 2 sec hluchým telefonem při přijetí hovoru - jak bylo uvedeno v jiné diskuzi - lze snad řešit jen úpravou pagepool - opět ze strany HP nic.
XT9 neni nic co by me pracovne omezovalo a s prodlevou problemy nemam, stejne nez dam telefon k uchu...
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Vymena krytu u iPAQ 614c???

Příspěvek od matoman »

nejako ten update na hp webe nemozem najst je tam iba pre spanielsku romku, ma niekto priamy odkaz na anglicky update?
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů