ozivenie odpalenej 614c

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
Delaron
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pon srp 18, 2008 17:19

ozivenie odpalenej 614c

Příspěvek od Delaron »

zdravim už som tu písal o tom ako som odpalil svoje hp 614c hp mi poslalo novy model ale stary si nevyzdvihli chcem ho ozivit a predat problem je v tom to :

-instaloval som romku a z mojej hluposti alebo nevedomosti som premenoval rarko v ktorom bola flash.dio na flash.fio a dal som to loadnut a tym sa to dojebalo hp si to zrejme natiahlo a odvtedy nejde.

chcem sa opitat ci by sa nedalo nejako natiahnut tam romku na novo (zariadenie nereaguje na sdloader ani na hard reset volal som chlapikovy do hp a on mi povedal ze sa to da ale vedia to len oni z hp urobit nechcel prezradit ako sa to robi


AK TU JE NIEKTO TAKY MACHER ZE TO VIE TAK SEM S NIM :-)
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

ozivenie odpalenej 614c

Příspěvek od kissman »

jednoduché to není ale jde to ;) pro začátek pověz, na co přesně přístroj reaguje a na co ne (zapnutí/vypnutí, sdloader, save image atd...) když připojíš USB kablík, jestli se něco děje :)

Obrázek

Kód: Vybrat vše

LL - Clean Boot
LL+UL - Download image
LL+T / LL+LR - SD Loader
UL - Download qualcomm image
UL+LR - Format
Crossman
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned srp 03, 2008 12:09

ozivenie odpalenej 614c

Příspěvek od Crossman »

OT: Ak si reklamáciu riešil tak ako ja, tak oni píšu v papieroch že ho máš zabaliť do krabice v ktorom ti prišlo nové a TY MÁŠ ZAVOLAŤ UPS kuriéra nech si ho príde vyzdvihnúť :-) . Ak sa mýlim tak mi prepáčte. :wink:
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

ozivenie odpalenej 614c

Příspěvek od wakkee »

moje odpoved na OT: ja mam tiez staru haraburdu, ale to len z dovodu, ze tu spiatocnu nalepku vytlacili zle a UPS odmietla zasielku. Volal som do HP, slubili poslat opat kuriera, ten nedorazil. Potom volali oni, ze zadrziavam ich majetok, tak som im vysvetlil preco to nebolo odoslane a slubili poslat opat nalepku. Ked som sa spytal, ze co s tym ak nedorazi, dostal som odpoved, ze si mam zariadenie nechat. Zatial od augusta nalepka nedorazila :lol:
Crossman
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned srp 03, 2008 12:09

ozivenie odpalenej 614c

Příspěvek od Crossman »

Ahaa no tak neviem teda :-D... sprav ako uznáš za vhodné...
hxg614
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob bře 15, 2008 16:26

ozivenie odpalenej 614c

Příspěvek od hxg614 »

Fíha, obdivujem vašu smelost (wakkee aj delaron)... Oni vám dali nový kus, vy ste mali odovzdať ten vadný. Proste jasne dané pravidlá. Možno ma blbo vychovali, ale tiež im vyzdvihnutie toho posledného kusu trvalo hrozne dlho (5 týždňov), no dovtedy som ich bombardoval, kým si to kuriér nevyzdvihol.
Bez urážky, ale ste typickými "Slovákmi" a skvele len "vylepšujete" našu povesť. A vďaka ľuďom, ako ste vy, HP túto možnosť zruší a budú sa reklamácie robiť nakoniec tak, že príde kuriér, vyzdvihne vadné zariadenie a pekne si na opravu počkáme, kým kuriér donesie to pôvodné opravené naspäť!
Holt ešte sa musíme veľa učiť, no potom sa nečudujme, keď s nami všetci jednajú, ako so zlodejmi. No paradoxne najviac na to vždy doplatia tí (blbí) poctiví...
Delaron
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pon srp 18, 2008 17:19

ozivenie odpalenej 614c

Příspěvek od Delaron »

Mily hxg614 si blby jak talpa to v prvom rade trepeš somariny a pritom nevieš o čo ide bez urašky ale je to tak
cca 2 mesiace som sa natahoval z hp aby si vyzdvihli vadny model ps. ono to volanie ties nieje zadarmo cez ups som poslal vadny model ale ty ko koti v tom maju bordel vadny model mi prisiel spet z tym ze bratislava z tym nema nic spolocne volal som zase do ciech a operatorka mi povedal citujem ak do 14 pracovnych dni nepride kurier po vadny model tak ho mam odniest do zberne na elektroniku (to je tam kde sa dova elektronicky odpad ) spital som sa jej ci z toho nebude nejaky problem pre mna alebo co a ona nebojte sa ak nepride kurier do 14 dni vec je uzavreta

mam taký pocit že HP 614 je natoľko krok vedľa pre HP že ho neriešia vôbec a to sa chystam poslať ešte aj ten čo mam teras reklamovat lebo mi blbne foták a chcem spet peniaze lebo za 13000 korun je HP 614c uplna sračka

nechcel som ta urazit hxg614 ale neurazaj slovakov nerozumiem preco by som mal ten vadny model vyhodit ked sa da rozbehnut bol by som hlupy mozem ho dat napr brachovy ...

ak niekto vie ako na to dakujem za informacie
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

ozivenie odpalenej 614c

Příspěvek od kissman »

tak stop OT ;) a
Delaron píše:mam taký pocit že HP 614 je natoľko krok vedľa pre HP že ho neriešia vôbec
je nesmysl...
hxg614
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob bře 15, 2008 16:26

ozivenie odpalenej 614c

Příspěvek od hxg614 »

Delaron: Ďakujem za tvoj názor, trafená hus zagágala. K ostatnému čo si napísal sa vyjadrovať nebudem, ľudia si spravia obraz na základe toho, čo si napísal.

Pre tvoju zaujímavosť, až tak blbý nie som - bol som v poradí druhý človek na Slovensku, čo kúpil 614ku (prvý bol Diamant, ktorý tu na fóre ešte je, ale presedlal na HTC Touch Pro). A som prvý človek v SR, ktorý vôbec reklamoval 614ku a úspešne ju ako prvý aj vyreklamoval.
Delaron
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pon srp 18, 2008 17:19

ozivenie odpalenej 614c

Příspěvek od Delaron »

nebudem sa z tebou hadat mne je osobne jedno ci si bol prvy oklamany na slovensku alebo posledny ja tu len pisem ako je u mna zreklamoval som zariadenie a dalej to uz nebudem rozoberat snazim sa rozbehnut to "pokazene " to ze si ho HP nevyzdvihla nieje moj problem v cechach mi povewdali ze je to pase je na mne ci ho vyhodim do zberne ale alebo rozbehnem a len hlupak by ho vyhadzoval .
a len tak mimochodom ja som sa na prichod HP 614c tesil a neviem ktori na slovensku som bol ale po 2 dnoch pouzivania som nadaval jaku chujovinu som kupil a myslim ze ty si na tom rovnako takze zbytocne sa tu budeme natahovat
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

ozivenie odpalenej 614c

Příspěvek od wakkee »

hxg614: neobdivuj moju smelost ale bordel a blbost HP. Ako si mal moznost precitat, 2x som ich kontaktoval s tym, ze chcem zariadenie vratit a ich jedina reakcia bola v ukazkovej podmienkovej syntaxe ak pride kurier alebo nalepka odovzdaj ak nie, nezaujma nas to a nechaj si to. Z mojej strany bola snaha o urovanie veci na pravu mieru maxinalna a je to podlozene emailovou komunikaciou a svedkami. Na druhu stranu, zariadenie ktore malo ist naspat neplanuje strelit ale vyuzivam ho na testovanie novych romiek, nech si nerozhasim co pouzivam. Vyprosujem si oslovenie zlodejom, kedze zlodej by zatlkal a nesnazil sa o napravu. Servisne stredisko v BA odmietlo zariadenie prevziat, takze mojou jedinou moznostou bolo ho na vlastne naklady dorucit do holadnska (tusim). Stale som pripraveny zariadenie vratit ale uz dalsi krok ponechavam na HP. Po pravnej a aj moralnej stranke mam ciste svedomie.Tolko k tejto problematike.
hxg614
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob bře 15, 2008 16:26

ozivenie odpalenej 614c

Příspěvek od hxg614 »

OK páni, je mi šumafuk, čo robíte. Za svoje činy si každý zodpovedá sám. Len nechápem, prečo v poslednej dobe každý sa hrá na urazeného a útočí na iných - a nie je to problém len tohto fóra, ale aj iných.

A čo som vlastne chcel tým mojim pôvodným príspevkom povedať? Nedošlo vám to, tak vám to prezradím: toto fórum sledujú aj ľudia z HP!

wakke: Je fajn, že si vyprosuješ nazývanie zlodejom, no odporúčam ti 3x sa nadýchnuť a ešteraz si prečítať môj príspevok a skús tam nájsť, kde som ťa nazval zlodejom. Ak to tam niekde nájdeš, darujem ti svoju 614ku aj s príslušenstvom a ako bonus pridám originálne iGO 8 :-)
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob dub 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Bydliště: BA, SVK

ozivenie odpalenej 614c

Příspěvek od wakkee »

ok, vidim, ze tento thread ovladli emocie a ide uple OT, navrhujem premazanie OT adminom.

hxg614> mas pravdu, nenazval si ma zlodejom, beriem spat svoje slova. Necitim sa urazeny, len som sa snazil objasnit okolnosti.

Prajem prijemny zvysok dna :)
Delaron
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pon srp 18, 2008 17:19

ozivenie odpalenej 614c

Příspěvek od Delaron »

ako vydim niesom sam kroty ma take skusenosti z HP .
Myslim si ze tuto temu uz treba uzavriet a je hlupe na seba utocit nema to vyznam vratme sa k tomu na co som tuto temu zakladal a to je vyriesenie mojho problemu dakujem
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

ozivenie odpalenej 614c

Příspěvek od kissman »

matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

ozivenie odpalenej 614c

Příspěvek od matoman »

Delaron píše:chcem ho ozivit a predat
kedze je bez zaruky, kupil by som ho za 2000kc ale iba s plnym prislusenstvom.

Inac otazka, ked ti ho hp vymenila co vsetko sa vlastne menilo?
Delaron
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pon srp 18, 2008 17:19

ozivenie odpalenej 614c

Příspěvek od Delaron »

zariadenie nepredavam nechavam si ich na testovanie novych romiek a programov
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host