Telefon sa vypne ked niekto zavola

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
jancisk
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned čer 01, 2008 14:11
Kontaktovat uživatele:

Telefon sa vypne ked niekto zavola

Příspěvek od jancisk »

Zdravim nestalo sa niekomu ze ked mu zavolaju na hp614c tak sa telefon vypne a ked ho dam zapnut zacne vibrovat a musim vybrat baterku potom uz ok .Zda sa mi ze to robi ked je slaba bateria .Mam vm6.1 ten posledny
Janci
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příspěvek od Pipa »

jo s touhle romkou se mi to stalo taky - pak nasledovala reklamace, protoze se foun totalne seknul
zajmi
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pát úno 29, 2008 20:10

Příspěvek od zajmi »

Tak dnes se mi to taky stalo, telefon začal vyzvánět a pak vyplo podsvícení a začal vybrovat, a pak se provedl restart a ok. Baterie byla 51% , mam ruskou ROM (Build 20270.1.3.1) v 1.4 (yevg001). Mam pocit,že mi to několikrát udělalo i s WM 6. Mam jeden z prvních modelů co se začali prodávat u nás(FB136AA#ABB). Ale nevím co to může způsobovat. Jo a taky se mi několikrát stalo,že zahlásil "Hot battery detected" a restartoval se a přitom nebyl na nabíječce a ani nic neběželo ,měl pokojovou teplotu.
daemonn
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte lis 18, 2008 9:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od daemonn »

mám stejný model FB136AA#ABB a dělá mi to samé a hodně často, jak to vypínání přístroje tak ty restarty že je přehřátá baterie :-(
padlej
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon lis 10, 2008 8:59
Bydliště: Praha

Příspěvek od padlej »

Není to náhodou způsobeno vadnou baterií. Mám rozšířenou baterii a nic takového se mi nestalo. Ani samovolné vypnutí ani přehřátí. Myslím si, že teplotu odečítá IPAQ z baterie. Všechno by nasvědčovalo tomu, že je to serií vadných baterií v našich zařízeních.
Matko607
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 09, 2008 23:53

Telefon sa vypne ked niekto zavola

Příspěvek od Matko607 »

Ja mam presne tento isty problem a robi mi to uz veeelmi casto.bude to urcite tou bateriou.kde sa da kupit ta rozsirena bateria????
daemonn
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte lis 18, 2008 9:06
Kontaktovat uživatele:

Telefon sa vypne ked niekto zavola

Příspěvek od daemonn »

reklamoval jsem to a dostal jsem nový přístroj včetně nové baterie, od té doby mám klid a funguje to jak má
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů