Hry QVGA na VGA

Diskuze o hrách pro Windows Mobile
Odpovědět
vali
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát led 12, 2007 22:57

Hry QVGA na VGA

Příspěvek od vali »

Ahoj,
pujdou hry ktere sou urcene pro QVGA rozliseni na VGA?
diky za odpoved
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Hry QVGA na VGA

Příspěvek od Sir Andrew »

Ano, pujdou.
4n's
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 279
Registrován: pát kvě 23, 2008 14:18
Zařízení: SE Xperia X10 mini

Hry QVGA na VGA

Příspěvek od 4n's »

Meli by jit vsechny, ale vsechny nepujdou na fullscreen. Jsou tzv. univerzalni hry (napr.: K-rally, Archibald's Adventures a spousta dalsich), ktere se roztahnou podle moznosti (VGA, QVGA, WVGA, WQVGA, 320x320), ale jine jsou nastaveny primo na dane rozliseni (takze napr.: hra naprogramovana na portrait QVGA nepojede na landscape QVGA a uz vubec ne na VGA (vlastne pojede, ale zobrazi se jen na 1/4 displeje.
Ghormoon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 108
Registrován: stř lis 12, 2008 18:40
Zařízení: HTC Universal 64Mb
Kontaktovat uživatele:

Hry QVGA na VGA

Příspěvek od Ghormoon »

to ja mam spis u her problem na Unim s tim ze nesmism mit zaplej realVGA bo se jich vetsina vubec nezapne ..
a taky ze jsou pri landscape vzhledem ke klavesnici vzhuru nohama (kdyz dam levorukej mod u tech co ho maj tak to blbne totalne) takze sem pokusy o hry na ppc vzdal :)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Hry QVGA na VGA

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Ja mam na unim obecně smulu na hry. Rozchodim jenom nekolik solidnich her, ktery by se mi libily. Ne ze by byl nedostacujici HW, ale u nekterych her mi treba naskoci splash-screen a pak se zas hra vypne... Nebo ruzne blbnou. Ale nejak me to netrapi, kdybych chtel neco na hraní her a ne na praci a internet, tak si koupim radsi PSP.
Jinak hry z o mensim rozliseni vetsinou fachaj i na vetsim rozliseni, ale bud jsou v malym okynku, nebo to udela prujem grafiky na displayi a textury jsou divne poskladane, s tim holt musis pocitat. To mas stejny i na beznych 'hloupých' phonech.
Ghormoon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 108
Registrován: stř lis 12, 2008 18:40
Zařízení: HTC Universal 64Mb
Kontaktovat uživatele:

Hry QVGA na VGA

Příspěvek od Ghormoon »

no ja kdyz dam realvga do 192dpi tak to zas jede ... ale problem je s tim otocenim ... kdyz ta hra umi lefthand tak to sice zobrazi spravne, ale tuknuti to bere jak pri portrait ... tj ty tuknes stylusem a ono to zmackne neco 5cm od stylusu ... :)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Hry QVGA na VGA

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

To znam, taky se mi to stava u nekterych her. Treba Wargus mi takhle blbne a v jedne hre s helikopterou(nevim ted z hlavy nazev) jsem si chvilku hral s tim, ze sem ji spoustel bud z landscape, nebo portrait a nakonec to fachalo spravne, nenašel jsem nejaky rozumny reseni toho problemu, ale jak rikam, ani sem moc nehledal. Kdyz si chci zahrat, tak neco pustim na kompu, z pda si herni konzoli nedelam a kdyz se nudim na prednasce, tak parime s kamarady wormsy :tlem: :twisted:
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Hry QVGA na VGA

Příspěvek od Sir Andrew »

Mobil jsem měl jako herní konzoli za dob MPx200 a Compactu. Na unim jsem měl vždy neco lepšího na práci a po koupi subnotebooku už nehraju na PDA vůbec. Stačí si vzít do školy nabíječku den se dá zabít i bez her na PDA :)

realVGA už nepoužívám, ale za dob jeho používání mi taky full-screen aplikace zlobily.
V době Diamondu/Raphaela se u her dbá víc na podporu VGA takže se toho nemusíš vůbec bát.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Hry QVGA na VGA

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Jeste si zapomnel na starej dobrej SX1 :tlem:
Ja ted cekam nez se mi vrati UNI od shakala, takze sem oprášil S65ku a s nostalgií pařim cestou v tramvaji RealFootball 2007 :lol:
Musim rict, že S65ka byl v dobe koupě dost nabušenej managerskej phone(velky zapor byla jen nepodpora mp3) a dodneška mam k nemu vztah jako ty k MPx200 . Je naprosto nerozbitný, už mi tolikrat padal na beton i asfalt, nekdy i placaka na display a prezil bez tezkych zranení a navic mi na nem facha Vodafone SMS gratis, ktera se mi nepodarila doted na WM rozchodit ani po x navodech a x ruznych emulatorech Javy...

Jinak na realVGA uz sem se taky vybodl, stacilo zredukovat par pluginů, sundat dolní taskbar a zjistil sem, ze NetFront zobrazuje stejne velke mnozstvi informací i bez realVGA, takze uz nemam zadny zasadnejsi duvod si s tim komplikovat zivot.
Navíc jsem nikdy nemel touhu si 'zdobit' display obřími TF-like tlačítky...
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Hry QVGA na VGA

Příspěvek od Sir Andrew »

Proc Vodafone SMS gratis? Gibo SMS je propracovanější a má plnou podporum WM. Nechcu rozvádět OT takže pohledej recenzi. Myslím, že je i tu na SM.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Hry QVGA na VGA

Příspěvek od IkE Blaster »

Matne si vzpominam, fakt nevim, jestli prave S65... Ale mam za to, ze na prehravani a pouzivani MP3 vsude mozne vysel na S65 elf, ktery to umoznoval. Na siemensy je obecne spousta uzitecnych elfu (aplikaci pripade do opatchovaneho OS, pro neznajici; uz se zacinaji objevovat i pro SE)
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Hry QVGA na VGA

Příspěvek od Sir Andrew »

Ja jsem o tom cetl, ze se to musi dekomprimovat skoro na bitrate wavu a kvuli velikosti vysledneho souboru to postrada smysl.

...jsme trochu OT...
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Hry QVGA na VGA

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Ne, až teď jsme OT:

Založil sem nový vlákno at si muzem pokecat a nedelat pri tom bordel v jinych tematech 8-) :grin:
Odpovědět

Zpět na „Hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti