HP 914c Business Messenger

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
senik
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned kvě 20, 2007 8:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od senik »

Takže, verze foťáku je 2.0.1.13... kodek je stále jen a pouze h.263... kvalita fotek je celkem slušná, zatim jsem jich udělal jen asi 3 nebo 4... pokusim se nafotit něco víc a kdyžtak to sem hodim...
Z80
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv črc 24, 2008 1:16
Zařízení: HTC Hero, HP iPaq 614c, iPhone 3Gs 16GB
Bydliště: [CPU]

Příspěvek od Z80 »

camera z 914 naa 614 nefunguje ,teda aspon me ne :/
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Příspěvek od elcrys »

senik: Díky za rychlou odpověď, jsem zvědavý na ty fota.

Z80: To je škoda, doufám, že tam zase tolik změn není, jinak by mi to dost vadilo.
it_man
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob zář 13, 2008 19:54
Zařízení: Omnia 7

Příspěvek od it_man »

Mám ho taky a dost mi vadí, že jsem zatím nerozchodil žádnou hru kromě Grandmaster Chess 3.01. Moc nehraju, ale takové Gamebox Asia nebo Mahjongg můžu.

Rozchodil jste někdo něco z her ? Díky.
kamzicek
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon zář 15, 2008 8:42

Příspěvek od kamzicek »

914ku mám asi měsíc a pocity z ní mám rozporuplné. Předtím jsem měl 514ku a dost věcí mi na ní připadalo lepších.

Poslední dobou mě nejvíc vytáčí to, že telefon "uspím" a pak při odemknutí a následném používání mi vůbec nefunguje klávesnice. Podsvícení funguje. Stalo se mi to několikrát a nevím co s tím, po restartu je to ok.

Dále bych potřeboval vědět, jak udělat to, aby se telefon ptal na kód když dám zamknutí zařízení. Telefon mám zatím v angličtině, na Today obrazovce dám Device lock, což jen zamkne klávesnici, ale potřeboval bych aby to při Unlock chtělo kód. To ptaní na kód mám nastavené na nějaký čas, ale chtěl bych aby to šlo vynutit (na 514ce to bylo spojené do jednoho).

Jinak poměrně často mi při tom, když mám zamčenou klávesnici a chci ji odemknout, tak se na displeji neobjeví obrázek Unlock a tím pádem klávesnice nejde odemknout, musím pak dělat další pokus.

Používám originální Today obrazovkua vzhledem k orientaci na šírku tam mám dost často vertikální posuvník který vypadá nehezky. S tím co se mi tam zobrazuje jsem spokojenej, ale potřeboval bych u částí Date (den, datum, čas) a v části Wireless (operátor, wifi, bt) mít tyto údaje vždy v jednom řádku, místa tam je na to dost.

Dále mě štve, že poměrně často když chci vidět třeba jen kolik je hodin, tak musím zařízení odemknout. Mám nastavené zobrazení hodin v horní liště, ale dost často to tam při zadávání odemykacího kódu není. Možná by na to pomohl nějakej jinej program který také zobrazuje hodiny do té horní lišty. Nicméně nejradši bych měl situaci, že by byla vidět celá Today obrazovka i bez odemknutí (na 514ce to tak bylo a byl jsem s tím spokojen).

GPS jsem skoušel zatím jen cvičně, ale aby se chytla, tak to trvá strašně dlouho a občas se jí vůbec nechce.

Toť některé moje postřehy, je toho ještě spousta
Blahi
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte říj 28, 2008 19:04

914c

Příspěvek od Blahi »

Zdravím všechny uživatele hp 914. Já mam dilema zda jít do tohoto zařízení nebo jít do nokia e71 za veškeré informace budu rád . Pro diskuzi můžzeme použít i icq. Moje icq :297292916. Díky moc .
mp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: čtv lis 08, 2007 8:41
Zařízení: BlackBerry Bold 9700
Bydliště: Statenice

Příspěvek od mp »

To si budeš muset sám odpovědět, jestli chceš raději WM (víc počítač) nebo Symbian (víc telefon). Tady ti ale asi každý logicky poradí spíš ten HP914
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

WM - vic pocitac? To mi rekni v cem... lepsi usporadani souboru? Tam jde jen o aplikace a to, ze na WM jich je vic neznamena, ze sama platforma je vice "pocitacovejsi"
landov
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 141
Registrován: pát pro 07, 2007 10:25
Zařízení: HTC Cruise I

Příspěvek od landov »

my slim, ze MP myslel viac pocitac - akoze system WM mozes prisposobit cez upravu registrov naozaj k obrazu svojmu...u symbianu by to asi neslo.
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

PPC - Pocket PC - Kapesní počítač
Takže to asi něco má společného?
PPC jsou zařízení uspůsobená na práci v terénu. Nokie jsou telefony co se tváří, že umí pracovat. Symbian je spíš multimediální platforma, než pracovní pomocník - PDA - personal digital asistent.
Tak to vidím já.
mp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: čtv lis 08, 2007 8:41
Zařízení: BlackBerry Bold 9700
Bydliště: Statenice

Příspěvek od mp »

Ano, tak nějak to vidím. Podle mě je Symbian mobilní telefon doplněný o pár funkcí, kdežto WM je kapesní počítač, který někdo naučil mj.telefonovat. Všichni si asi pamatujeme na PDA, která vůbec neměla GSM modul, ale nějak se mi nevybavuje podobné zařízení se Symbianem
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů