Uni - 128mb video

Diskuze o komunikátoru HTC Universal (Qtek 9000)
JuriG
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: pát kvě 05, 2006 21:42
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JuriG »

Hemmer píše:
JuriG píše:bla bla ba nejdrive z uniho sundat puvodni ram chipy pravdepodobne horkym vzduchem :-) pote osadit nove a zayavit opet nejspise horkym vzduchem :-) bla bla bla
jak si myslis ze to na tom videu dela ?

proc tady kecas, ze je to na 99% FAKE, kdyz tady pak tvrdis ze to jde ?

tohle je fakt horsi nezli muj spam !

EDIT: muzes mi vysvetlit co to je pipetka, podle me je to kapatko, ale ze by znej kapali cipy, to si fakt jistej nejsem
Tak si mne zrejme nepochopil, Samo sebou, ze se to odendava horkym vzduchem a nandava horkym vzduchem. ale ne pinzetu ruco fuco asi ne-e ;-) odendani asi neni tka slozity nevim nedelal sem nevidel jsem ;-) ale nandani je tak, ze stroj si vytahnes ze zasobniku pozadovane BGA najede nad nej PIPETKA ;-) ktera funguje jako v roli vysavace tudiiz nasava vzduch a kdyz nasaje to BGA tak ho drzi diky podtlaku aby chudince pipetce to BGA neupadlo. Sjede do jakoby vyriznuteho ctvercoveho pravitka, tam s cipem pojede do vsech 4 smeru a vyrovna ho tak aby byla pipetka presne urpsotred. Pote najede pipeta presne nad misto ''osazeni'' a BGA spusti na desku.
Doufam, ze Hemmer pochopil co je to pipeta
SHAKAL007
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:39
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Upgrade RAM na 128 MB

Příspěvek od SHAKAL007 »

Takže pro všechny zájemce o upgrade UNIho další informace. Čipy které budeme dávat do UNIversálů (G3 i G4) budou úplně nové z důvodu lepšího připájení ( použité již byly částečně zaoxidované a hrozila menší přilnavost kuliček cínu k čipu). Pokud ale jsou mezi Vámi lidé pro které je UNI prodlouženou rukou a potřebují ho ke každodenní práci, tak zatím UNI neposílejte protože zatím nemám poslední zprávy o dodávce čipů. Ostatní však již můžete začít zasílat Vaše UNIversaly na moji adresu, která je

Petr Helekal
Vítězná 588/7
Litovel
784 01

Cena je jak je již napsáno 1650,- Kč a to i s poštovným zpět.
UNI budu zasílat přes EMS službu české pošty, která doručuje i v sobotu. Bohužel zatím doba doručování zpět bude trvat cca dva týdny z důvodu mého ježdění po Evropě a nutné přípravě UNIho pro pájení ( rozdělání a rozpojení a dostání se na základní desku UNIho). Ještě bych chtěl dodat aby jste si všichni co máte v UNIm nějaká důležitá data, tyto zazálohovali, protože bude nutné přehrání operačního systému, systémem s podporou 128 MB RAM ( stačí udělat zálohu, OS přehraju sám, abych měl jistotu že je tam skutečně OS s podporou 128 MB RAM)

Peníze můžete začít zasílat buď s balíkem ( což ale nedoporučuji) nebo platbou na účet u Ebanky 1386068001/2400 nebo na účet u Mbank 670100-2200082572/6210 do zprávy pro příjemce prosím uveďte Vaše jméno a -UNI ( abych věděl že jde o upgrade UNIho). Možnost je i přes Paypal "[email protected]", ale to raději až po telefonní domluvě, protože tuto možnost zatím nemám pro příjem peněz vyzkoušenou ( zatím jsem přes Paypal peníze pouze odesílal).

UNIho mi posílejte buď jako obchodní balík ( druhý den je na přepážce) nebo službou EMS ( není však podmínkou). Pokud by chtěl někdo ještě něco k tomu ( např. výměna pláště, display) můžeme se domluvit ( doba by ale mohla být delší z důvodu zaslání obalu či displaye z Hong Kongu, pokud nemáte již vlastní a nejde pouze o výměnu) cena by byla již zahrnutá v ceně výměny čipů.

Samozřejmě pokud by se provedl upgrade paměti a byly by nějaké problémy, klidně se ozvěte, jsme lidi a jako lidi to i vyřešíme, kdyby došlo k nevratnému poškození desky ( je to sice nepravděpodobné ale člověk nikdy neví) mám nějaké náhradní takže bych mohl provést výměnu, ale věřím že k této situaci u nikoho nedojde.
Pokud by měl někdo další dotazy, klidně se ptejte buď sem do diskuse nebo na SZ či ICQ nebo mail
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Příspěvek od Sir Andrew »

Nechces si zalozit stranku nebo samostatne forum?
Neco jako Servis.UNI.cz :)

Bude to lepsi nez psat kazdou chvili do vsech vlaken na vsech forech jaky je aktualni stav.

PS: za kolik bys sehnal LEDku? :) A jeste vrchni kryt - tu cast jak je vedle 5-smerne tlacitko. Nove je moc drahe - klidne pouzite z mrtvych kousku.
LEDka zdechla a na tom krytu mam osklivou prasklinu.
SHAKAL007
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:39
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SHAKAL007 »

tož forum založit můžu, s tou ledkou a krytem to bude horší protože ty rožky s ledkama se bohužel s kryty nedělají ani v Číně nebo v Hong Kongu ( aspoň na Ebay sem nic neviděl, ale budu se koukat dál), teda aspoň jsem je neviděl, bohužel, ale zkusím něco sehnat a dám vědět. Je možný že se mi podaří sehnat něco s rozbitým displayem nebo zrušenou základní deskou
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Příspěvek od Sir Andrew »

Z ebay to bude drahe (uz jenom ta posta). Jenom jsem se ptal, kdybys mel nejakou mrtvolku :)
SHAKAL007
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:39
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SHAKAL007 »

Takže už jenom drobná informace pro zájemce o upgrade takže čipy jsou již doma a může se upgradovat
Hemmer
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: ned pro 23, 2007 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hemmer »

Po dlouhe dobe sem se kouknul na Aukro jestli tam nenajdu neco pro me...
Chvilku sem se tam hrabal a pak se nasel tohle

Nedalo mi to a kouknul jsem se na Info o uživateli jak jde obchod,
na posledni aukci
byl krasnej Unisek za cenu 7000Kc (a to jeste 128MB) a ja vul jsem si koupil 3 dny pred skoncenim tyhle aukce Uniska se 64MB za 9000Kc...

Tohle jsou fakt chvile, kdy clovek jenom tise sedi....
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Příspěvek od Sir Andrew »

Obycejny Uni za 9000? Heh, ja jsem v rijnu kupoval se zarukou do dneska za 8000+100.
Jn, to nastve. Tak ale zas vem to tak, ze to jsou jenom penize... tech jeste bude...
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

já taky koupil za 9000, ale to sem potřeboval T-Debile verzi a jinou se bohužel nenašel :cry:
SHAKAL007
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:39
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SHAKAL007 »

Mimochodem kdyby byl zájem mám tu jednoho UNIho za celkem přijatelnou cenu, problém je snad jenom trochu poškozenej plášť ( oděrky a rýhy), případně fotky s počkozením bych zaslal a to za cenu 6500 Kč a můžete si vybrat jestli budete chtít stříbrnýho ( T mobile)m nebo černýho ( Qtek 9000) a nebo pokud by jste chtěli novej obal tak o 1000 Kč víc. JO a samozřejmě již se 128 MB RAM a můžete ho mít do konce tohoto týdne doma
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Příspěvek od htcjirka »

Shakale budes mit praci,prave jsem koupil 3kusy fungl novych nikdy nepouzitych Qtek 9000 ze skladu Eurotelu.2ks jak to bude mozne k Tobe hned posilam
Odpovědět

Zpět na „HTC Universal“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti