Touch Settings: Upravte si rotační kostku na vašem Pocket PC

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Touch Settings: Upravte si rotační kostku na vašem Pocket PC

Příspěvek od Jiří Hrma »

Pokud patříte mezi majitele nějakého z HTC Touch zařízení (Touch, Touch Dual, Cruise), mohla by vás zajímat aplikace, která vám umožní upravit nabídky rotační kostky k obrazu svému.

Touch Settings v aktuální verzi 2.25 umožňuje:
- zaměnit zástupce pro spouštění Hudby/Obrázků/Videa
- upravit zástupce na aplikace (matice 3x2)
- změnit layout APLauncheru, pozice ikon


Obrázek

Aplikaci můžete stahovat z naší Download sekce, další informace naleznete na xda-developers a stránkách výrobce.
rimesev
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 02, 2007 20:03
Bydliště: Všude zdejší
Kontaktovat uživatele:

Dotaz ohledně alba

Příspěvek od rimesev »

Chci se zeptat, jde u tohoto prográmku nastavit, aby se v touch albu v kostce zobrazovali fotografie které fotím na paměťovou kartu, a nastavit to jako stálé nastavení, které se po vypnuti telefenou nevymaže? Protože přesně to mi dělá Cruis , že pokud ukládám fotky na paměťovou kartu, tak do alba je dostanu jen přes ikonku lupy (prohlížení) ale jakmile vynu telefon tak se mi v albu oběvý pouze přednastavené obrázky...
PULPAN
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pát bře 16, 2007 10:03
Zařízení: htc touch diamond2T5353,ROM 2.16.405.4(67041)
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

ALBUM

Příspěvek od PULPAN »

To je divný, já mam v vontaktech v kostce fotky z karty a nemizej mi...dal jsem je tam pře průzkumníka - přidat fotku jako kontakt, nebo jak přesně to tam je, a normálně mi tam ty fotky pořád visej :)
metalmaus
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 12, 2008 15:11

Příspěvek od metalmaus »

bacha na tenhle program! je to preci jen BETA!!! ma problem s jakousi expiraci (reseni lze nalezt na xda-developers) a po zmene layoutu AppLauncheru, ktera se navic nepovedla (viz. Obrázek), sem se musel vracet k puvodnimu layoutu pomoci zasahu do registru
Uživatelský avatar
GameEs
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv kvě 18, 2006 18:29
Zařízení: HTC Magic [32A]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GameEs »

Není někde skin pro MDA Touch aby vypadal jako HTC Touch ? Myslím abych neměl právě tady tohle menu ^ růžový ale modrý a místo web´n´walk, nebo jak se to jmenuje, Inernet Explorer ?
Uživatelský avatar
phsnake
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: čtv kvě 18, 2006 7:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od phsnake »

skus pozret xda-developers.com niekde som tam videl "touch" skiny pre artemis ci trinity... ale hladat sa mi to nechce..
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti