Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

WA se objeví v nabídce zvuků až když ti přijde alespoň jedna notifikace...
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Což platí o notifikaci každé aplikace :-)
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Tomet »

Když už se tu řeší zvuky, tak se také zeptám. Dal jsem W10M na L830 s čistou instalací bez obnovy a vše mi funguje až na zvuk příchozích emailů pro všechny účty. Zvuky mám povolené a nastavené, ale na příchozí email telefon nezvoní a nevibruje. Dělá to ještě někomu?
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od mposvar »

Sandra píše:Tak počasí na GS mám a vlastní zvuky mám taky a používám je, problém je, že WA vůbec není v nabídce zvuků a zrovna tak Messenger. Probuzení poklepem mi také funguje spolehlivě, podstatně lépe než ve WP8.1.
Počasí myslím na Pozadí, tzn. se symboly a přehledem v horní polovině GS.
Ne pouze dole ve výpisu.
To tam máš jako možnost Počasí v nastavení pozadí na zamykací obrazovce?
Společně s Můj obrázek,Ukázkové obrázky,Bing,Facebook, před .....Zdraví a fitnes ?

V pohodě....Zachránila jsi mne od HR :-).....
Ten jsem nedělal, tak jsem si říkal jestli to nebude tím.
Tato možnost přišla na GS u MSN Počasí s Denim.
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

veigy píše:WA se objeví v nabídce zvuků až když ti přijde alespoň jedna notifikace...
Píšu si od rána se šesti lidmi, v nabídce není. Na Messenger mi sice přišla jen jedna zpráva (moc to nepoužívám), ale v nabídce také není.
mposvar píše:Počasí myslím na Pozadí, tzn. se symboly a přehledem v horní polovině GS.
Ne pouze dole ve výpisu.
To tam máš jako možnost Počasí v nastavení pozadí na zamykací obrazovce?
Společně s Můj obrázek,Ukázkové obrázky,Bing,Facebook, před .....Zdraví a fitnes ?
Aha, tak to nevím, používám Awesome Lock a tam počasí mám a mění se mi mnou definované obrázky z galerie + tam mám 5 položek z kalendáře. V nastavení pozadí Počasí nemám. Špatně jsme se pochopili, omlouvám se.
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Zvuky mailu se nastavují i v Poště samotné... volba Možnosti a dole se zafajfkne volba
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Tak po restartu mám WA v nastavení zvuků, nastavila jsem si tam svůj zvuk a funguje. Opět jsem restartovala a opět tam je zvonění pro volání. Tohle mě teda dost zlobí...
Proky_cze
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: stř čer 11, 2014 21:27
Zařízení: L950, L930, L920

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Proky_cze »

Misanekx píše:Dotaz trochu "mimo"Nikdy jsem asi s moji L930 nenatáčel videa. Mam TP10586 a když nejake video nahraju tak ma uplne extrémně potichy zvuk. Je to vada telefonu, nebo W10TP? Normálně pri volani vse OK, jen to video nemá v podstatě zvuk. Zkusil jsem nějaký diktafon ze store a je to v podstatě stejný. Dekuju
A je tě slyšet, když použiješ hlasitý mikrofon při volání? L930 má 4 mikrofony, takže mohou být nějaké vadné. V pondělí jsem kvůli tomu svoji L930 reklamoval...
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Divné, já mám na všechny kecálky (FB, Vkontakte, Odnoklasniki, WA, Viber) extra zvuk pro každého, notabene všechno zvuky mno dohrané a umístěné v Phone/Ringtones a vše jede košer, nastavoval jsem to jednou a provždy.


Jinak mám W10 na L620. není to sice žádný trhač asfaltu, ale vzhledem k tomu, že to mám jako sekundární/cestovatelský mobil přebijou mapy na SD kartě vše ostatní...
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Sandra »

Já jsem včera dělala factory reset, předtím mi to taky šlo (jenže to mi zase nefungovaly notifikace WA, proto jsem tem factory reset dělala).
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Tomet »

hotovyrado - zvuky v poště mám zaškrtlé taky, ale stejně nejdou.
Luks
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 422
Registrován: pon čer 27, 2011 20:04
Zařízení: Galaxy S7 Gold
Bydliště: +- Semily

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Luks »

Tomet píše:Když už se tu řeší zvuky, tak se také zeptám. Dal jsem W10M na L830 s čistou instalací bez obnovy a vše mi funguje až na zvuk příchozích emailů pro všechny účty. Zvuky mám povolené a nastavené, ale na příchozí email telefon nezvoní a nevibruje. Dělá to ještě někomu?
Dělalo to po update z 8.1,po HR to funguje.
Uživatelský avatar
chobotmilan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv srp 22, 2013 19:22
Zařízení: Lumia 950 xl
Bydliště: Kamenná Poruba

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od chobotmilan »

Nemal niekto problém na L1020 s aplikáciou Glance screen,normálne som ju aktualizoval a stále mi ide zapnúť iba na 1 sekundu robil som 2 krát aj HR a stále sa to vypína (potrebujem nejakú radu).
Misanekx
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 323
Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
Bydliště: Náchod

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Misanekx »

Proky_cze píše:
Misanekx píše:Dotaz trochu "mimo"Nikdy jsem asi s moji L930 nenatáčel videa. Mam TP10586 a když nejake video nahraju tak ma uplne extrémně potichy zvuk. Je to vada telefonu, nebo W10TP? Normálně pri volani vse OK, jen to video nemá v podstatě zvuk. Zkusil jsem nějaký diktafon ze store a je to v podstatě stejný. Dekuju
A je tě slyšet, když použiješ hlasitý mikrofon při volání? L930 má 4 mikrofony, takže mohou být nějaké vadné. V pondělí jsem kvůli tomu svoji L930 reklamoval...
Dekuju za tip na odhaleni závady. Pri rezimu HF jsem slyšet jen když křičím. Takže nejspíš asi opravdu spatny mikrofon. Nebo nějaký "bordel" když to jde alespoň slabe. Měnil jsem si zadní kryt, je možné, ze jsem mikrofon necim zacpal. Holt ho sundám ještě jednou.
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od pogo8303 »

S tím špatným mikrofonem - zkus nejdřív hodit zpátky W8.1, jak se to chová tam. Někde jsem četl o problémech L930 a W10 a mikrofonů, ale už si nepamatuju, jestli to bylo jenom při natáčení nebo i jinde...
motas
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pát pro 11, 2009 21:32
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od motas »

chobotmilan píše:Nemal niekto problém na L1020 s aplikáciou Glance screen,normálne som ju aktualizoval a stále mi ide zapnúť iba na 1 sekundu robil som 2 krát aj HR a stále sa to vypína (potrebujem nejakú radu).
Já jsem s poslední verzí GS na L1020 v pohodě.
Karosa
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: ned dub 26, 2015 11:04
Zařízení: acer m330

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Karosa »

Zdravim máte někdo posledni build na L520 stojí to zato zkusit to?
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Mám na L620, rychlost je bohužel adekvátní velikosti RAMky, ale vše běží tak jako na L920 bez nějakých defektů. Já mám 620 jako sekundární cestovatelský přístroj, takže svižnost systému v každodenním provozu neřeším, naopak díky mapám na SD kartu byly desítky jasnou volbou
Karosa
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: ned dub 26, 2015 11:04
Zařízení: acer m330

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Karosa »

já měl předposlední a L520 se zasekla každou chvilku na uvodní obrazovce pomohl jen restart, tak sem šel na zpět 8.1. Tak nevim jestli to mám zkoušet znova.
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

ne, mě se to neseklo zatím ani jednou, ale jak říkám, nemám to ke každodennímu provozu, telefon mi pokud jsem v RF leží na poličce s českou SIM (pokud jsem v ČR, tak naopak) event slouží jako navigace, nic víc....
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti