Lumia 925, nefunkční displej.

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Lumia 925, nefunkční displej.

Příspěvek od Blooddrunk »

Zdravím, právě se mi udála dost smutná věc. Měl jsem telefon v ruce, chtěl jsem si přečíst zprávu která mi přišla z ničeho nic displej zhasl a už zůstal černý. Jediné co, tak blikají nebo svítí dolní tlačítka. Zkoušel jsem i trojhmat, ale nic se neděje. Hádám, že bude nutný servis, ale i tak se ptám, zda-li to někdo nějak nevyřešil. Předem moc díky.
stofyx
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte zář 02, 2014 19:48
Zařízení: Nokia Lumia 920

Lumia 925, nefunkční displej.

Příspěvek od stofyx »

Vyriešiť by to mal soft alebo hard reset. No mne nepomohlo ani to, odišiel mi celý displej len to že to bolo na L920-tke nie na 925..Ale asi to je to isté.. Nutná je kúpa nového. No pýtaju za to neskutočné peniaze.
Ujko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 185
Registrován: pát led 17, 2014 13:02
Zařízení: Lumia 1520, Lumia 640 XL, Motorola Moto X Play
Bydliště: Klatovy

Lumia 925, nefunkční displej.

Příspěvek od Ujko »

A co záruka? proč kupovat nový display?
Naposledy upravil(a) tslany dne pát říj 03, 2014 15:51, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Citace posledního příspěvku.
flash73
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv úno 26, 2015 22:46
Zařízení: Nokia Lumia 925

Lumia 925, nefunkční displej.

Příspěvek od flash73 »

Ahoj, mě se stalo to samé s displayem asi před hodinou. A pokud není display v háji, mohlo by ostatním pomoct to, co mě... :) Určitě už jste někdy vypínali telefon, když ho bylo potřeba restartovat po nějaké aktualizaci. A přesně to se s ním musí udělat. Já vím, je to blbý, že člověk nevidí na to, co se děje na displayi. Ale prostě se přidrží vypínací/zapínací tlačítko na boku telefonu, jako když chce člověk telefon vypnout, a poté se musí přejet prstem po displayi směrem dolu. Tím se telefon vypne. Pak už ho jen stačí opět klasicky zapnout a mělo by vše standardně naběhnout. Mě tedy Nokia naběhla, tak to zkuste ;-)... Jooo, a znáte ten vtip, jak jede autem pan Ford, pan Shell a pan Bill Gates? A ono jim to chcípne a nechce jet... A pan Ford povídá...to bude určitě něco s motorem. Pan Shell na to...kdepak, to určitě došlo palivo. A na to Bill Gates povídá...pánové, a co zkusit vystoupit a nastoupit...? :tlem: Tak asi tak nějak... Mějte se R.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů