Bluetooth a HD2

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
rybos
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte lis 01, 2011 17:38
Zařízení: HTC HD2

Bluetooth a HD2

Příspěvek od rybos »

Zdravím, mám drobný problém s BT na hd2. obstaral jsem si program (AManager), který se přes BT umí spojit se zařízením a ovládat ho. Je to speciál jedné firmy. Problém mám v párování. Zařízení vidím, ale když ho chci spojit, tak mi naběhne obrazovka pro zadání kódu. Jenže dotyčné zařízení nemá žádný kód. Na HD2 se nedostanu dál, pokud nezadám nějaký kód. Nelze někde vypnout požadování kódu při párování? Dík za radu.
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

Bluetooth a HD2

Příspěvek od IvanGS »

Jaké zařízení připojuješ? Když jsem pároval cokoliv k čemukoliv, chtělo to vždy párovací kód aspoň na straně zařízení, které mělo možnost ho zadat, tj.mělo kávesnici. V návodu k zařízení bez klávesnice, které páruješ, by měl být uveden párovací kód, který zadáš na zařízení s klávesnicí, např. "Párujete-li BT interkom s GPS, stiskněte na interkomu xx tlačítko po dobu 5 sekund, spustí se párování a na GPS zadejte po dotazu kód 1111". Pokud mají "klávesnici" obě zařízení, stejný párovací kód se obvykle zadává na obou. Omlouvám se zda to s Tvým problémem nesouvisí ale co kdyby...:-)
rybos
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte lis 01, 2011 17:38
Zařízení: HTC HD2

Bluetooth a HD2

Příspěvek od rybos »

Jedná se o regulační ventil, který nemá žádné tlačítka, ani v návodu není žádný kód. Navíc v PDA s WM2003 to funguje, protože mi při párování dovolí nezadat nic (prázdé políčko pro vložení kódu). Na HD2 mi nejde nezadat nic. Pořád chce alespoň jeden znak a to je problém.
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

Bluetooth a HD2

Příspěvek od IvanGS »

To chápu, na straně HD2 něco zadat musíš - zkusil bych klasiku - 1234 nebo 1111....
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti