Nastavení jasu a klávesnice

Diskuze o HTC Desire Z se systémem Android a vlastní hardwarovou klávesnicí
Odpovědět
vuzi
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon kvě 30, 2011 20:02
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: Stařeč City
Kontaktovat uživatele:

Nastavení jasu a klávesnice

Příspěvek od vuzi »

Ahoj,
prosím o radu ohledně nastavení jasu. Když totiž nastavím jas na autimatický, za nějakou dobu (jak kdy) se stejně sám změní na maximální. Netuším, s čím by to mohlo souviset.

Další věc je, že po oficiálním upgradu mi telefon má snahu opravovat slova napsaný HW klávesnicí. Je tam ale jen anglický slovník a když chci nějaké slovo upravit, musím ho celé smazat, nelze editovat.

Díky za rady... :)
mist
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv lis 19, 2009 13:06
Zařízení: Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

Re: Nastavení jasu a klávesnice

Příspěvek od mist »

Na nekterych rom se stava, ze po otevreni aplikace pro fotoaparat se nastavi jas na max.

Pouzivam CyanogenMod a tam si muzes nastavit konkretni hodnoty podsviceni jak obrazovky, tak klaves. U oficialni rom to podle me mozne ale nebude.
b.o.i
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: pát lis 13, 2009 11:16
Zařízení: HTC Titan, HTC Desire Z

Nastavení jasu a klávesnice

Příspěvek od b.o.i »

Ahoj,
Ja se pridavam s problemem s HW klavesnici, kdyz vysunu klav. tak mam v hornim radku ikonku Eng a tak pri psani je jako prvni nabizeno angl. slovo a druhe ceske, nevim jak zmenit, aby byla defaultni ceska klavesnice a tim i slovnik.
diky za pomoc
b.
Uživatelský avatar
vellda
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned lis 14, 2010 8:56
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: Karviná

Nastavení jasu a klávesnice

Příspěvek od vellda »

zkusily jste menu - nastavení - Jazyk a klávesnice a zde vybrat jazyk čeština(Česká republika) ?
Jinak pak v Touch Input - nastavení hardwarové klávesnice - a je tam predikce zapnuti a vypnuti . (to jen pro info) doufam že pomůže.
b.o.i
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: pát lis 13, 2009 11:16
Zařízení: HTC Titan, HTC Desire Z

Nastavení jasu a klávesnice

Příspěvek od b.o.i »

vellda píše:zkusily jste menu - nastavení - Jazyk a klávesnice a zde vybrat jazyk čeština(Česká republika) ?
Jinak pak v Touch Input - nastavení hardwarové klávesnice - a je tam predikce zapnuti a vypnuti . (to jen pro info) doufam že pomůže.
Ano, jsem v nastaveni touch input a nasledne v nastaveni v hardwarove klavesnice a jsou tam - Vychozi klavesnice (zde mi nabizi jen English - proto vidm pri vysunute klavesnici ikonku Eng nahore) a Predikce (nemel jsem ji zaskrtnutou)
Uživatelský avatar
vellda
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned lis 14, 2010 8:56
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: Karviná

Nastavení jasu a klávesnice

Příspěvek od vellda »

menu - nastavení - Jazyk a klávesnice a zde vybrat jazyk čeština(Česká republika) ? zde je výběr vice jazyku a vždy jeden je v závorce já tam mám zvoleno čeština(Česká republika) a angličtinu mi to nenabízí. pak je tam i dvoujazyčná predikce v touch imput i tady mam češtinu.
b.o.i
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: pát lis 13, 2009 11:16
Zařízení: HTC Titan, HTC Desire Z

Nastavení jasu a klávesnice

Příspěvek od b.o.i »

presne to mam nastaveno a kdyz vysunu klavesnici tak mam nahore ikonku Eng a pri psani je nabizene ceske slovo az na druhem miste po anglickem .... tudiz musim vzdy vybirat ceske slovo jinak mi to tam vrazi anglicky nesmysl

ale kdyz se podivate do nastaveni hardwarove klavesnice, je tam vychozi klavesnice jen English
mist
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv lis 19, 2009 13:06
Zařízení: Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

Re: Nastavení jasu a klávesnice

Příspěvek od mist »

Pro hw klavesnici se neda nastavit cesky slovnik, bohuzel. Tedy abych byl presny ne s klavesnici od htc. Nektere konkurencni klavesnice to umoznuji. Mam s tim ale spis spatne zkusenosti. Podle me slovnik je hlavne kvuli oprave chyb a chybovat na hw klavesnici znamena mackat spatne cudliky. Proto ta hw klavesnice je - aby se cudliky mackaly dobre a slovnik nebyl potreba.
b.o.i
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: pát lis 13, 2009 11:16
Zařízení: HTC Titan, HTC Desire Z

Nastavení jasu a klávesnice

Příspěvek od b.o.i »

diky za upresneni :-)
ale dle meho muze slovnik plnit nejen ulohu opravy chyb ale ulehceni psani pri delsich nebo casto pouzivanych slovech, kde zadate 2 pismena a vyberem uz se dopise samo. Predikci jsem uz u HW klav. vypnul.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire Z“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů