Kalibrace nejde...

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
washa_rednecks
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 20, 2010 11:20
Zařízení: HTC Touch Pro2

Kalibrace nejde...

Příspěvek od washa_rednecks »

Ahoj všichni,

mám problém se svým HTC Touch Pro 2.

Vše šlapalo jak má, používám ROM Energy.RHODIUM.29022.Sense2.5.Cookie.2.0.Jul.04.7z, avšak podařilo se mi poškodit LCD a digitizer.
Objednal jsem si nový LCD a digitizer přes Ebay, dorazilo vše v pořádku, rozeberu, vyměním, složím, spustím, vše vypadá OK. Nicméně problém nastal po pár kliknutích. Digitizer bere každý dotek cca o 2-3mm výše, takže například na systémovou lištu nahoře nemůžu kliknout, respektive s obtížemi. Každý dotek je posunut o stejnou vzdálenost (dalo se vypozorovat na hře bubbles, kde každý dotek je posunutý cca o 1/2 - 2/3 kuličky nahoru).

Zkoušel jsem kalibraci přes menu, proběhla poprvé, problém stejný. Spustil jsem kalibraci znovu a probíhá pořád dokola (po kliknutí doprostřed, levý-horní, levý-spodní, pravý-spodní, pravý-horní naskočí opět kliknutí na střed a pořád dokola.)
Provedl jsem HR a novou kalibraci, první opět proběhla (ikdyž opět mám offset při kliknutí) další je zase zacyklovaná...

Může mi někdo prosím poradit, jestli tento problém nějak vyřeším nebo je špatný digitizer, případně něco jiného?
Dá se nějak ručně upravit kalibrace? nastavit offset? bo tak něco?

Díky předem za konstruktivní odpovědi.

Washa
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti