výdrž baterie wp7

Diskuze věnovaná dalším chytrým telefonům se systémem Windows Phone
Odpovědět
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

výdrž baterie wp7

Příspěvek od TMASKA »

ahojte dá se prosím nějak celkově shrnout jaká je výdrž telefonu na jedno nabití s WP7 oproti třeba androidu nebo bady ? děkuji předem za info
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

výdrž baterie wp7

Příspěvek od dwbmb »

Tohle je přesně to, co hledáš http://www.anandtech.com/show/3982/wind ... -review/28" onclick="window.open(this.href);return false;
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

výdrž baterie wp7

Příspěvek od TMASKA »

no na to ze wp7 toho i po aktualizaci mango moc jeste porad neumi a nejsou to ani dvoujadra ( myslim tim ohledne baterky ) tak ta vydrz je hooodne bidna --- no jedna vec jsou tabulky na netu ale snad v realu to neni tak zle
Radek33
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: pát led 16, 2009 14:24
Zařízení: Nokia Lumia 800

výdrž baterie wp7

Příspěvek od Radek33 »

S TMASKA bych se hádal, ale .....
Měl jsem Desireho s Androidem, Xperii X10 s Androidem, Trphy s WP7 (NoDo i Mango). Všechny umějí to stejné (krom NoDO), jen jinak a všechny vydrží 1 den. Záleží jak telefon používáš.
Jak jsem psal v jiném příspěvku. Mám nastavený vysoký kontrast, stále spuštěný BT a wifi, jsem připojený přes exchange na WindowsLive, na twitter a facebook, počasí a telefon my vydrží bezpečně 24hod. Nehraju hry, serfuju jen omezeně. Zabiják baterky je navigace.

Rozdíl mezi WP7 NoDo s Androidem vs WP7 Mango je ten, že na srandičky jako je twitter, facebook, různý maily apod nepotřebuješ v Mangu další a další aplikace, ale vše je zakomponované přímo v systému.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

výdrž baterie wp7

Příspěvek od TMASKA »

taky se nijak nehadam , na tu baterku spis bada , blackberry nebo symbian , jsme ale na foru wp7 tak mi neda se nezeptat nekoho kdo wp7 opravdu ma jak vidim v profilu a to na 2 veci.
1 -- je wp7 opravdu tak rychly jak se pise mluvi nebo jsou i ruzna videa ( oproti treba konkurenci ) ?
2 --- setkal ses nekdy s nejakym zasekem , restartem nebo tak neco ?

dekuji za info i treba jiny prispivatelum do fora
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

výdrž baterie wp7

Příspěvek od Vlasta W. »

Ano, samotný systém už nemůže být o moc rychlejší. Všechno prostě reaguje okamžitě.
Ano, vyloženě zásek ne, ale některé aplikace občas zlobí a systém je nutné restartovat. Některé aplikace (hry zejména) občas spadnou. Systém jako takový mi ale myslím ještě nezlobil.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

výdrž baterie wp7

Příspěvek od TMASKA »

ps ale predpokladam ze nemluvis jeste o magu ale pred mangem jo ?
Radek33
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: pát led 16, 2009 14:24
Zařízení: Nokia Lumia 800

výdrž baterie wp7

Příspěvek od Radek33 »

Obecně ve WP7 se mi ještě nestalo, že bych potřeboval restart (hry moc nehraju). Systém jako takový je rychlý, plynulý, bez jakýchkoliv škobrtnutí. Mango je očividně ještě rychlejší a odladěnější než NoDo. Pomalejší jsou samozřejmě aplikace závislé na stažení dat z webu či synchronizaci. Takže když najedeš na People Hub a máš tam jako já synchronizaci s twittrem a facebookem a LiveMesengerem, tak se ti část Hubu načítá trošku pomaleji, ale na vlastní kontakty to nemá vliv. To samé platí o hubech s fotkama a videama. Co je v mobilu maká rychle. V telefonu mám vpodstatě jen hudbu, ale třeba fotky apod mám na facebooku a další data na Skydrive, takže když se dostanu někde mimo Prahu, je načítání pomalejší. Ale otevírání fotek, spoštění videí a jiné náročnější aplikace z mobilu fungují svižně.
Odpovědět

Zpět na „Další WP telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů