Nelze sparovat s ActiveSync

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
Callmemartin
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte zář 13, 2011 17:35
Zařízení: HTC HD 2

Nelze sparovat s ActiveSync

Příspěvek od Callmemartin »

Zdar,
mám takový malý nepříjemný problém s USB connectem - mám telefon HTC HD 2, ale nejde mi
připojit přes USB na active sync - telefon se přes USB sice nabíjí, ale active sync a přenos soubroů
nefunguje. Nepomohl ani reset do tovarniho nastaveni. Nevím si rady co s tím, budu rád za jakoukoli radu děkuji...

(btw nemam origo kabel, ale zkoušel jsem to na origo od HTC Desire HD a problem je stejny)
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

Nelze sparovat s ActiveSync

Příspěvek od IvanGS »

Shodou okolností mám dnes stejný problém ale vzpomněl jsem si, že se mi to občas stávalo i s PDA. Pomohlo restartovat PC a už to fungovalo. Zkusil jsem to dnes a po restartu PC se to opravdu spárovalo a synchronizace proběhla, vzápětí se ale spojení opět zrušilo. Ale myslím že po dalším restartu obou věcí to bude v pořádku - aspoň doufám...

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv zář 15, 2011 11:17) --

Dnes ráno se HTC připojil, spároval a držel asi 5 minut, pak se odpojil a vzápětí připojil. Skoro bych myslel že je "načatý" konektor, ale dělá to i v jiném, jiný kabel jsem nezkoušel. Moc se v tom nehrabu, jsou to počítače a moje zásada je dát čemukoliv (počítač, motorka, auto...) čas na uzdravení než ho začnu léčit...:-)
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti