HTC Eternity: Obří displej, 1,5 GHz a Windows Phone 7

Diskuze o komunikátoru HTC HD7
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

HTC Eternity: Obří displej, 1,5 GHz a Windows Phone 7

Příspěvek od bkf1 »

Vlasta W. píše:Symbian ale nepodporoval běžné rozlišení jiných platforem.
QVGA nebylo bezne rozliseni jinych platforem?
007ToMMaS píše:prečo to tvojmu kamarátovi nezvoní to ja neviem mne všetko na HD7 funguje tak ako má....
TO JE PRESNE ONO... kazdy z techto OS je stabilni, funkcni (mno u WP7 ta funkcnost neni zrovna zavratna) a rychly, jen vyrobce to umi kolikrat pekne zku*vit :-(
GreenArrow píše:Mě se jenom líbí,jak všichni nadávali,když vyšel iPhone jak je to na nic,že WM je nej(teda i já) a když vyjde Windows phone,což je ještě horší jak první iPhone(věc nazoru) tak to všichni zbožňují a vlastně všichni nikdy ty funkce nepotřebovali
Je to tim, ze si lidi zvykli! Kdyby v dobe iPhone vysel WP7, tak by skocil jeste mnohem hur nez Kin. BTW iOS byl uz ze zacatku prezentovan jako "mobilni smart OS" s cimz ja doted nesouhlasim... spise bych ho definoval, jako "mobilni multimedialni platformu".
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

HTC Eternity: Obří displej, 1,5 GHz a Windows Phone 7

Příspěvek od uni »

No taky bych čekal vyšší rozlišení a jinou zobrazovací technologii....:-/
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Re: HTC Eternity: Obří displej, 1,5 GHz a Windows Phone 7

Příspěvek od Standa »

No, hosi, je to trochu jinak. Aspon u me. WM uz je dnes trzni duchodce, takze bohuzel nepripada v uvahu. Android je kockopes, ktery se snazi oscilovat mezi profi (WM) a zakladem (iOS). Apple nenabizi dostatecny hardware, software se vyviji na muj vkus prilis pomalu, pod Windows prasacky iTunes a navic mi absolutne nevyhovuje GUI. BlackBerry je super, ale cekam na QNX.
No a WP7? Dostatecny hardware, perfektni GUI, a vyvoj, zda se, probiha temer uspokojive. Takze volba je naprosto jasna :-)
Pro pripadne zatemnene fanatiky podotykam, ze jde o muj nazor a souzeni faktu na zaklade mych potreb.

Edit: bkf1: presne, iOS neni smart. Ale to neni koneckoncu ani WP7 :-)
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

HTC Eternity: Obří displej, 1,5 GHz a Windows Phone 7

Příspěvek od Pipa »

Jj, jak píše Standa.
Tohle by mohlo být alternativou pro Dell Streak.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

HTC Eternity: Obří displej, 1,5 GHz a Windows Phone 7

Příspěvek od bkf1 »

Standa píše:perfektni GUI
Kdyby to GUI bylo taky "smart" tak bych byl spokojen, ale na me pusobi az PRILIZ zakladne a telefonne (proste takove GUI na zaklade funkcnosti starych 3310tek)... funkce se daji dopracovat, ale GUI jak jednou vznikne (zvlast u produktu takovych gigantu jako je MS), tak uz se bohuzel nejaka leta nezmeni :-( BlackBerry to je neco jineho, TO JE SMART OS se SMART GUI (i kdyz se ted vice prizpusobilo beznym uzivatelum, coz osobne hodnotim preci jen jako klad).
DubyDu
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: čtv bře 20, 2008 15:16
Zařízení: HTC Titan

HTC Eternity: Obří displej, 1,5 GHz a Windows Phone 7

Příspěvek od DubyDu »

těším se, má vše mě potřebné :) a WP7 se používají (pro mě) skvěle, v jednoduchosti je síla, takže další adept na nástupce
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

HTC Eternity: Obří displej, 1,5 GHz a Windows Phone 7

Příspěvek od bkf1 »

DubyDu píše:v jednoduchosti je síla
Mno to se da prelozit take jako "10 blbcu je silnejsich nez 100 inteligentu" :lol: Kazdopadne ja mam take rad jednoduchost, ale v tom smyslu, kdyz je neco delano zbytecne slozite a pritom se to da udelat intuitivneji pri zachovani sve puvodni funkcnosti.

PS: Zajimaly by me rozmery tohoto zarizeni.
mino
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: pát črc 01, 2011 18:10
Zařízení: Samsung Galaxy i7500,Samsung Galaxy Tab 8.9

HTC Eternity: Obří displej, 1,5 GHz a Windows Phone 7

Příspěvek od mino »

škoda toho rozlišenia a typu displeja

otázka: funguje/ bude fungovať landscape mod systému(live titles, zoznam aplikácií) vo WP7? nemyslím aplikácie to predpokladam funguje
Uživatelský avatar
Kott02
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: úte úno 19, 2008 19:30
Zařízení: iPhone 5 16GB
Bydliště: OVA
Kontaktovat uživatele:

HTC Eternity: Obří displej, 1,5 GHz a Windows Phone 7

Příspěvek od Kott02 »

To mě baví, jak androjďáci lezou do těchto novinek a chcou si mermomocí rejpnout do ostatních.
K tématu: nějak se mi nezdá ta konfigurace, 1.5 Ghz single, je sice pravda že WP7 je optimalizovany na jedno jádro, ale do budoucnosti, možná bych využil Tegry 2. Display bych pouužil jako u Omnie 7 nebo IPS(jen aby nedopadl jako u HD7). Domnívám se že 1080 videa to nebude umět kvuli použitému "foťáku". Osobně mám rád sice velké displaye, ale 4.7 už je moc... Pádlo a né telefon.
T52
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř črc 15, 2009 12:06
Zařízení: Galaxy S

HTC Eternity: Obří displej, 1,5 GHz a Windows Phone 7

Příspěvek od T52 »

Bkf1:Zajimaly by me rozmery tohoto zarizeni.
Ty jsou 130,6 x 70,63 x 9,9 mm.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

HTC Eternity: Obří displej, 1,5 GHz a Windows Phone 7

Příspěvek od Standa »

bkf1 píše:
Standa píše:perfektni GUI
Kdyby to GUI bylo taky "smart" tak bych byl spokojen, ale na me pusobi az PRILIZ zakladne a telefonne
No jo, jenže jak vidno, jeden z nejoblíbenějších systémů dneška je ten, kde velkou parádu udělalo přidání možnosti seskupovat ikonky do složek. Takže nejspíš můžeme být rádi, že domácí obrazovka WP7 umožňuje to, co umožňuje :-).
Na druhou stranu je třeba vývojáře trochu omezovat a směrovat, protože složit si domácí obrazovku např. na graficky "volném" Androidu tak, aby z ní esteticky citlivému oku nebylo na blití, není zrovna jednoduché, někdy až nemožné.

PS.: rozměry HTC Ethernity jsou přijatelné. Teď už jen očekávat, čím to HTC klasicky zprasí, aby z toho bylo zařízení s alespoň jedním výrazným "ale", jako vždycky :-).
DubyDu
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: čtv bře 20, 2008 15:16
Zařízení: HTC Titan

HTC Eternity: Obří displej, 1,5 GHz a Windows Phone 7

Příspěvek od DubyDu »

bkf1 píše:
DubyDu píše:v jednoduchosti je síla
Mno to se da prelozit take jako "10 blbcu je silnejsich nez 100 inteligentu" :lol: Kazdopadne ja mam take rad jednoduchost, ale v tom smyslu, kdyz je neco delano zbytecne slozite a pritom se to da udelat intuitivneji pri zachovani sve puvodni funkcnosti.

PS: Zajimaly by me rozmery tohoto zarizeni.
ne - tak to se teda přeložit nedá...měl jsem co zkoušet - Android, iOS, WM6.5 a teď již 8 měsíců WM7, zůstanu u nich jednoduše proto, že ty základní funkce mi stačí, nic nekolabuje, všechno funguje perfektně a líbí se mi systém dlaždic a podobně, zvykl jsem si na to, tak proč to měnit? Nic nikomu nevnucuju, tak ať mě nikdo neponaučuje co je pro mě dobré.

Jestli bude displej tak velký a bude za něco stát, baterka něco vydrží a foťák něco vyfotí, tak ho prostě beru :). A co se týče rozměrů, objemem je na tom podobně jak HD7, co mám vyzkoušeno pro nošení v kapsách, důležitá je hlavně tloušťka a těch 10mm je v pohodě :D.
raven_kix
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: pát kvě 25, 2007 9:54
Zařízení: Nokia Lumia 930

HTC Eternity: Obří displej, 1,5 GHz a Windows Phone 7

Příspěvek od raven_kix »

Jsem rád, že už se začaly objevovat informace o nových Mango telefonech, jen tak dál. A co se týče toho srovnávání OS, tak to je podle mého zbytečné. Každý ať si používá to co se mu líbí.

Měl jsem 3 telefony s WM a bylo to spíš takové období, kdy jsem jen flashoval romky a ten mobil jsem měl vyloženě na "hraní" než na to, abych ho plnohodnotně používal. Ani jeden se u mě neohřál víc než rok. Diamonda jsem měl dokonce jen 4 měsíce. Se všemy telefony jsem byl víceméně spokojen, ale vždycky mě nalákal nějaký lepší. Pak jsem zkusil Desire s Androidem a ten jsem bez jediného zásahu do softu používal více než rok. A musím říc, že Desire jsem konečně opravdu používal. WM, kde mi romka vydržela maximálně tak 3-5 dní a pak vyšla nová verze šlo opravdu jen flashovat, moc aplikací jsem v něm mít nemohl. Ale to byla samozřejmě "chyba" na mojí straně :). Teď po oznámení, že pro Desire nebude oficiální 2.3, jsem hned rootnul a začal zase flashovat a už to jde do háje :tlem:. Začíná to být zase hlavní činnost co s telefonem dělám. Nemám z toho radost, ale nemůžu si prostě pomoct, je to silnější než já. Určitě to mnozí znáte. O to víc mě naštvalo, když jsem hned druhý den viděl, že 2.3 prý zase bude. A to bude asi taky ten hlavní důvod, proč od Androidu přeskočím na WP7. Kromě toho, že chci WM7 prostě jen zkusit, mi vadí právě ta situace s aktualizacemi pro android. Různá zařízení přichází na trh s různými verzemi a pak se můžeme jen modlit, jestli výrobce vydá aktualizaci. Nevím, jestli s tím v tomto stádiu může vůbec Google něco udělat a nebo jestli vůbec chce. Tak i tak má Android obrovský úspěch a pokud je to ze strany google udržitelná situace, tak proč né. No a v neposlední řadě už mi začíná taky vadit trochu kýčovité sense od HTC, ale to už teď po rootu jde řešit.

No a z mého pohledu a podle mých požadavků jde WP7 správnou cestou. Před představením nového Windows Phone 7 jsem čekal od nové verze snad i nemožné. Ale přišlo obrovské zklamání. Celkem hnusné UI, nic moc funkce... ale postupem času, jsem po něm stále pokukoval a přicházel mu na chuť. To hnusné UI je teď něco, co strašně chci :). Jsme zhruba rok od představení a díky Mangu není o nové funkce na WP7 vůbec nouze. Věřím, že i v budoucnu bude Microsoft takto pokračovat, je to v jejich zájmu. I ta jejich politika se mi líbí. Vůbec mi nevadí uzavřenost toho systému. Naopak je podle mě dobře, že výrobce nemůže OS překopat, jak u WM nebo u Androidu. Pokud si Microsoft udrží právě tu jednotnost a bude vydávat pěkně aktualizace nezávisle na výrobcích, tak to bude super. Před Vánoci si nějaký ten telefon koupím a věřím, že příští rok na tom bude díky dalším aktualizacím funkčně zase o kus líp. A když ne, tak to stejně asi moc řešit nebudu. Po roce používání Desire, se moje potřeby dost změnily. Nechtěl jsem původně ani dělat root, ale vadilo mi, že pro Desire není nejnovější verze Androidu. Nepotřebuju OS, kde si můžu se vším hrát, flashovat atd, jen aby byl vždy aktuální, jako na ostatních i těch nejnovějších telefonech. Snad se to Microsoftu povede. Už v současné podobě by mi WP7 funkčně v pohodě vyhovoval. A pokud mi náhodou vadit bude, tak není problém, přejít zase na Android.

Těch OS je plno a nemám tu potřebu prosazovat právě jeden z nich, pokud možno ten, který mi aktuálně běží na telefonu a na ostatní házet špínu. Na to je tady Hulán a jeho blog, tak už to tady tak neřešte ;-).
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

HTC Eternity: Obří displej, 1,5 GHz a Windows Phone 7

Příspěvek od bkf1 »

TO Standa:
Na tom pravda take neco je :wink:
Uživatelský avatar
zpev
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv bře 04, 2010 18:07
Zařízení: Samsung Note 9
Bydliště: Kroměříž

HTC Eternity: Obří displej, 1,5 GHz a Windows Phone 7

Příspěvek od zpev »

Zdravicko,
mne se libi a jak nasetrim tak ho beru 8-)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

HTC Eternity: Obří displej, 1,5 GHz a Windows Phone 7

Příspěvek od GreenArrow »

Já bych si ho asi taky vzal na vyzkoušení :-D dlouho jsem si na nic nezanadával,myslel jsem,že to přijde s iPhonem a zatím nemám na co :-) Spojeni HTC a WP7= úspěch zaručen
Odpovědět

Zpět na „HTC HD7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti