Nefunkční displej!?! HTC HD

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Odpovědět
mara1991
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 02, 2011 6:52
Zařízení: HTC touch HD

Nefunkční displej!?! HTC HD

Příspěvek od mara1991 »

Zdravím, mám problém nejde mě u mého HD displei jednou naběhne a funguje a pak zase 30x nejde telefon jinak až na ten displei funguje ikdyž nenaběhne displei tlačítka vybrují zvuky jdou! :-( Prosím o pomoc! Děkuji moc
Deaktivovaný účet (01.2013)

Prosím pomoc!!! HTC HD

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Dobrý den,
můžete prosím popsat problém srozumitelně? Děkuji
mountain
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: sob srp 09, 2008 9:07
Zařízení: HTC Touch HD

Nefunkční displej!?! HTC HD

Příspěvek od mountain »

Podle toho skromného podpisu bych odhadl, že s podobnou závadou jsem reklamoval svoje HD já. Servisu jsem to v žádosti popsal takhle:
"Občas (několikrát do týdne) přestane fungovat displej. Telefon normálně funguje, lze jej
po slepu/po paměti ovládat, ale na displeji se nic nezobrazí (jako když je telefon vypnutý). Tento problém se ale nevyskytuje pořád – někdy je to 2 dny bez problému, ale pak je zase den, kdy se to kazí pořád. Je to asi 14 dní, co jsem to zaznamenal poprvé. Hard reset jsem zkoušel (nepomohl).
Problém je (jak jsem již zmínil), že se tato závada neprojeví vždycky a ani jsem nepřišel na žádnou akci, po které by vždy nastala. Tak doufám, že si s tím nějak poradíte (ta závada tam opravdu je).
Co jsem tak vypozoroval, tak nejčastěji se to pokazí, když telefon odpojím od PC, mám ho na nabíječce nebo při práci s Wi-Fi. Ale opět, není to pravidlo."

Pokud máš podobný problém, tak tohle nespravíš, je to na reklamaci/servis. Mě to opravili (v rámci záruky) příkladně - vyměnili displej i základní desku a ještě pár věci (nevím už přesně co, ten protokol nemám u sebe).
mara1991
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 02, 2011 6:52
Zařízení: HTC touch HD

Nefunkční displej!?! HTC HD

Příspěvek od mara1991 »

Děkuji, ale nemám ho v záruce! A jinak ten problém mam trošku jiný mě nejde skoro pořád zapnout! Zapnu a zavybruje a displej nenabehne až třeba na po dvacátý pak mam barvy rozházené a zmačknu on/off a barvy jsou normální pak funguje normálně dokud se sním pracuje a nevypne se displej pak občas naběhne a občas nenaběhne a musím zase vše od začátku!
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti