BlackBerry 8900 CURVE z Itálie

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
alda2005
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob úno 26, 2011 15:29
Zařízení: BlackBerry 8900

BlackBerry 8900 CURVE z Itálie

Příspěvek od alda2005 »

Dobrý den,

prosím vás o radu. Dostal jsem BB 8900 z Itálie, které bylo koupeno u italského Vodafonu. Když jsem do něj dal moji sim kartu, která je u O2, tak se zdálo, že všechno funguje. Ale problém je, když volám na jiný telefon od O2 tak se nedovolám a ani nedojde sms. Když mě někdo volá od O2 tak se dovolá. Tak se chci zeptat, zda-li je BB blokované a co s tím? Nebo je to jen můj problém v nastavení? Mockrát děkuji za radu.
Deaktivovaný účet (01.2013)

BlackBerry 8900 CURV z Itálie

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Odblokovat Blackberry není problém, existuje plno stránek, které se tím zabývají. Stačí do googlu zadat "blackberry 8900 unlock"
zaky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: pát dub 07, 2006 20:00
Zařízení: BB BOLD 9000

BlackBerry 8900 CURV z Itálie

Příspěvek od zaky »

Bež do menu - možnosti - možnosti upřesnení - sim karta - a na klavesnici napis MEPD - pokud ti u položky sít píše AKTIVOVÁNO tak je telefon na 100% blokovanej - musíš nechat odblokovat.

Pokud píšeš že se ti člověk dovolá a po zadání MEPD budeš mít u položky sít napsáno NEAKTIVNÍ - tak vyzkoušej vyresetovat politiky - viz poslední příspěvek ve vlákně http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=132&t=21532.
alda2005
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob úno 26, 2011 15:29
Zařízení: BlackBerry 8900

BlackBerry 8900 CURV z Itálie

Příspěvek od alda2005 »

tak jsem to udělal jak píšeš a udělal jsem MEPD a všechno je deaktivováno i položka síť......a zkoušel jsem volat z toho mojeho na O2 a u mě to zvoní, ale ten druhý telefon nereaguje i když se na něm objeví, že volám a objeví se v tom mobilu červený kolečko s křížkem.......a pak je tam napsaný, že jde o filtrovaný hovor......tak fakt nevím.......děkuji ti za odpověď
zaky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: pát dub 07, 2006 20:00
Zařízení: BB BOLD 9000

BlackBerry 8900 CURV z Itálie

Příspěvek od zaky »

OK - tak telefon blokovanej nemáš tak postupuj dál - v předchozí odpovědi maš napsanej link na forum tak ho otevři a v posledním příspěvku je soubor crackutil.rar stahni a nainstaluj do PC ( jak dál postupovat je u toho napsáno ve vlákně - at to nemusím psát znova ) - tím vyresetuješ veškeré IT politiky. Pak dej vědet.

Ještě se podívej. ( Prodejce ti mohl prodat telefon a nechat nainstalovany svoje programy ( obcas se stane ze koupis telefon z druhy ruky a dostanes jako bonus kompletní telefonní seznam i sms a email zpravy od předchozího uživatele :tlem: )

menu - možnosti - aplikace a mrkni se jestli tam nemas nainstaloven program po předchozím uživateli k blokovaní hovoru. ( pokud tam uvidis ze mas nainstlovany programy tak kompletně vymaž BB viz níže )


Menu - možnosti - možnosti zabezpečení - zabezbečené vymazaní - a zakřížkuj klidně všechno mimo sd karty ( pokud uz mas v telefonu natazený svoje kontakty tak je nezaškrtávej ). - Tím dojde k vymazaní veskerých doinstalovanych programů.
alda2005
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob úno 26, 2011 15:29
Zařízení: BlackBerry 8900

BlackBerry 8900 CURV z Itálie

Příspěvek od alda2005 »

Ahoj,

tak jsem zkoušel stáhnout ten crackutil.rar a píše mě to, že soubor je poškozen......nevím jestli u mě nebo jinde. Tento BB jsem dostal od sestry, která ho používala a strefil jsi se, že tam mám její kontakty i SMSky :-). Manuál je v italštině, tak jsem hledal na netu a našel v češtině, tak to louskám jak to jde. Nainstaloval jsem BB Desktop Manager a zkoušel jsem propojit NB a BB, abych zkusil připojení k netu, moc daleko jsem se nedostal. Ještě jak tady víše píšeš, abych šel MENU - MOŽNOSTI - APLIKACE, tak ty APLIKACE, tam nejsou. Asi se někde ztratili :-). A to druhý MENU - MOŽNOSTI - MOŽNOSTI ZABEZPEČENÍ - ZABEZPEČENÉ VYMAZÁNÍ, tak to poslední tam taky nemám. Tak se tě chci zeptat? Máš ještě se mnou trpělivost? To víš, že mám z BB velkou radost a byl bych moc rád, kdyby bylo všechno funkční. Mrzí mě, že mě nejde volat na to O2.....na UPC a T-Mobile se dovolám bez problémů. Co myslíš, bude lepší to odnést do servisu? Díky za odpověď a přeji hezký den
zaky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: pát dub 07, 2006 20:00
Zařízení: BB BOLD 9000

BlackBerry 8900 CURV z Itálie

Příspěvek od zaky »

zaslána SZ
alda2005
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob úno 26, 2011 15:29
Zařízení: BlackBerry 8900

BlackBerry 8900 CURV z Itálie

Příspěvek od alda2005 »

Ahoj,

chtěl bych Ti moc poděkovat za pomoc s mým "trápením" s BB. Telefon se už bez problémů dovolá na ten druhý, který blbnul. Všechny tel. i e-mail kontakty, které v něm byly jsou smazány. Tak už v něm mám jen svoje. Teď zrovna "maturuji" s připojením přes Wi-Fi. Doma mám kabel. Tak to musím naštudovat a pak to zkusit připojit někde venku. Snad to nebude taková "maturita" :-). Myslel jsem, jak jsem nainstaloval BB Desktop Manager, že se takto z NB připojím na BB, ale ani nevím jestli to jde. Je to taková "Rubikova" kostka :-).

Ještě jednou děkuji za pomoc
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti