instalace sygic mobile maps

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Pjetr
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 30, 2007 22:22

instalace sygic mobile maps

Příspěvek od Pjetr »

Nainstaloval jsem aplikaci do telefonu HTC HD2. Nešla mi aktivovat, protože jsem ještě neměl aktivní účet. Aplikaci jsem odinstaloval a zkusil ji nainstalovat znovu. Znovu mi již aplikace nainstalovat nejde. Když klepnu na setupwinmobile.exe v telefonu tak se nic nestane. Nevíte co s tím?
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

instalace sygic mobile maps

Příspěvek od Daidalos »

Pokud vím .exe se v mobilu nespouštějí, ale v počítači a instalují se přes Activesync (device center)
Pjetr
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 30, 2007 22:22

instalace sygic mobile maps

Příspěvek od Pjetr »

Poprvé se to spustilo samo, při nakopírování do zařízení přes mass storage. Podruhé již ne. V mailu s instrukcema je uvedeno, že když se nespustí samo, mám instalační soubor spustit z mobilu, ne z počítače. Přes active sync jsem to stejně zkoušel, ale nešlo to.
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

instalace sygic mobile maps

Příspěvek od Daidalos »

Abych nepsal bludy, tohle už si moc nepamatuji. Ale vždycky co si pamatuji se .exe spouštělo z PC přes activesync. V mobilu se spouští .cab .
Pjetr
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 30, 2007 22:22

instalace sygic mobile maps

Příspěvek od Pjetr »

Zde je postup z mailu:
Step 1: Please Click here to download .zip archive with files needed to run application (+/-2GB).

After downloading, unzip this archive.

Step 2: Connect your mobile phone to your PC/Mac in Mass storage mode / Data transfer mode (not PC Suite mode or ActiveSync), so SD card will be present as separate Disk letter in My Computer (for Windows) or Disk icon on Desktop (for Mac OS X)

Step 3: Copy content of unzipped folder (folders: /Drive, /Maps, /Res etc...) directly to root of SD card.

(SD card is highly preferred over Internal memory. Copy to Internal memory only if you don't have SD card)

IMPORTANT: Folders Drive, Res and Maps must be located directly in the root of your SD card - not in any other folder. (for example: H:/Drive = OK, H:/Sygic Mobile Maps/Drive = Wrong; drive letter can vary according to your computer)

Mail instruction

Step 4:

For Windows Mobile:

- If installation won't start automatically, locate and execute SetupWinMobile.exe stored in root of SD card via Windows Mobile OS, not Windows XP, Vista or 7.

For Symbian:

- Locate and execute SetupSymbian.sis stored in root of SD card

For Android:

Use File manager to locate and execute SetupAndroid.apk. If you do not have file manager installed on your phone visit http://www.sygic.com/setupandroid" onclick="window.open(this.href);return false; for instructions.

If you are existing customer and you are adding additional maps to your package click here for instructions.

Activate your product

Your product code:
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů