HTC Desire - obecná diskuse

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
Jirka996
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv říj 14, 2010 13:14
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Jirka996 »

Dá se vyřešit záloha celého telefonu tak, že zkopíruji celou pam. kartu do PC a v případě ztráty/ krádeže to přesunu na pam. kartu nového telefonu? Mám nastavené průběžné zálohování na pam. kartu.
kartan
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: úte led 08, 2008 6:53
Zařízení: HTC Legend
Bydliště: Praha

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od kartan »

A to jsi utekl ze slepeckého, nebo co?Proč jsi ten přístroj neprohlédl?Nemám ani ani setinu mezery,všechno sedí a i celý přístroj, je podle mě jeden z nejlepších,které jsem měl.A, že už jsem jich měl.HTC Desire, je prostě dobrý přístroj.K
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Cleric »

TO tbolek
Pokud vím tak máš právo zařízení do 14-ti dnů vrátit. Nebo to zkus na reklamaci ale to opravdu nevím jak pochodíš.

TO Jirka996
Pro zálohu je dobré použít nějaký prográmek na back up třeba http://www.appbrain.com/app/app-backup- ... pReinstall protože když použiješ jen kopii paměťové karty v čistým telefonu tak ti to nepoběží. Každá aplikace se instaluje i do registrů v telefonu, i když to na paměti skoro ani nepoznáš.
Uživatelský avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: stř úno 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Bydliště: ČB, Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od lookass »

to linky2000: tak co, reklamovals? pochodils??

-- doplnění předchozího příspěvku (ned pro 26, 2010 21:27) --

a ještě jeden dotaz: má Desire opravdu tvrzený sklo?? :roll: Rád bych to už měl nějak potvrzený... stále si nědo stěžuje, že tam má nějaký škrábance čico... dík :twisted:
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Re: HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Sir Sprice »

Cetl jsem na xda, ze kamera je mnohem lepsi - hlavne 720p
Sent from my HTC Desire using Tapatalk
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Cleric »

TO lookass ale nejen pro něj, tohle je oficiální zpráva od HTC

Dobrý den Roman Kučera,

děkujeme za Váš email.

Co se týče zařízení HTC Desire a dotykové obrazovky:

Všechna zařízení HTC s dotykovou obrazovkou jsou pokryty tvrzeným sklem s ochranou proti poškrábání.
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od foreveryone »

to že je tvrzený ale ještě neznamená že nejde poškrábat
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Cleric »

Zapoměl jsi dodat s ochranou proti poškrábání
Já tomuhle věřím a folii nepoužívám. Nosím ho jen v pouzdru a zatím bez škrábanců.
Podle mě, když s ním nebudeš zkoušet asfalt tak vydrží vše :D kromě pádu. To bych neriskoval.
linky2000
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte pro 07, 2010 11:31
Zařízení: Nokia

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od linky2000 »

lookass píše:to linky2000: tak co, reklamovals? pochodils??

-- doplnění předchozího příspěvku (ned pro 26, 2010 21:27) --

a ještě jeden dotaz: má Desire opravdu tvrzený sklo?? :roll: Rád bych to už měl nějak potvrzený... stále si nědo stěžuje, že tam má nějaký škrábance čico... dík :twisted:
Jdu dnes, pak podám zprávu :-) ( tedy doufám, že zpráva bude se smajlíkem 8-) )
PS: veřím, že první várky byly OK. Co jsem procházel diskuse i recenze, tak právě první várky byly velmi, velmi dobré. Jednak byl displej Amoled a druhák zpracování fajnové. Až tyhle poslední dva měsíce se recenze hodně zkazily - co se týče zpracování a blbých, špatně přiléhavých a nelícujících zadních krytů. Já osobně jsem si půjčoval 2 Desiry v HTC prodejně a i když musím brát v potaz určité opotřebení a nezodpovědné chování lidí co to berou jen na zápůjčku, tak ten zadní kryt byl v obou případech téměř odrazující (jak byl uvolněný, nedoléhal a nelícoval).
Uživatelský avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: stř úno 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Bydliště: ČB, Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od lookass »

já vybíral ze 4 kusů a až ten poslední byl supr :) Jinak taky špatný slícování v horním rohu zad :evil:
A Brando fólii jsem dal - je opravdu úžasná - instalace luxusní, když nesedne, odchlípneš a položíš znova... bez jedinýho smítka - 4 lidi si ani nevšimli, že tam nějaká je!! :lol: :lol: :lol:

-- doplnění předchozího příspěvku (úte pro 28, 2010 1:17) --

jo a právo na výměnu je 30 dnů - pak už to jde na reklamaci ;)
linky2000
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte pro 07, 2010 11:31
Zařízení: Nokia

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od linky2000 »

Tak zatím mám smůlu.
Jelikož je mobil kupovaný na IČO, tak nespadá pod režim Občanského zákoníku, ale Obchodního. Což znamená, že se na něj nevztahuje klasická zákaznická klauzule o 14 denní (někde 30 denní) lhůtě, kdy lze odstoupit od smlouvy bez udání důvodu (pokud je zboží v tzv. "bez-vadném" stavu). A tudíž pan Alza.cz (ten, co je zrovna na přepážce) může rozhodnout dle své libovůle, jestli mi mobil vezme zpět nebo ne.
Potom bych musel na reklamaci - což je opruz a posíláš někam telefon, kde ti do něj permoníci tlučou kladivem, aby ten kryt vyklepali do správné polohy :-) Spíš ale jde o to, že nejméně 30 dní bych byl bez mobilu.
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Thompson »

Mám podobný problém, mám výrobní vadu, tak budu doufat že mi Vodafone telefon v 6ti měsíční lhůtě telefon vymění, ikdyž mám telefon na IČO.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

linky2000: no to neni vse, jeste ti pan Alza rekne, ze dle obchodniho zakoniku muze reklamace trvat ne 30 dni, ale rovnou 90 a neexistuje pravo po trech reklamaci vraceni penez. V praxi tzn. nemas pravo vubec nanic a nikdy nedocilis toho, ze telefon vyreklmaujes, tak aby ti dali novy nebo vratili penize. MAX. ti ho opravi... take jsem delal v Alze, nez sem radsi utekl jinam :)
cubic214
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát pro 31, 2010 14:46
Zařízení: lumia 950 DS + Lumia 920
Bydliště: ZA

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od cubic214 »

sorry za blbu otazku ale ako zablokujem displej a tlacidla? vypinacom sa mi sice vypne displej ale akymkolvek tlacidlom sa mi znovu aktivuje, dakujem za odpoved :oops:
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Pavel Vlasák »

To není standardní chování. Při stlačení vypínacího tlačítka, se mají deaktivovat všechna tlačítka. Kromě toho nahoře, takže ti na pozadí nejspíš běží nějaká aplikace která zabraňuje přechodu zařízení do režimu spánku. Restartuj a uvidíme...
cubic214
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát pro 31, 2010 14:46
Zařízení: lumia 950 DS + Lumia 920
Bydliště: ZA

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od cubic214 »

uz to po restarte funguje ako ma, dakujem
myslel som ze mam nieco zle nastavene
Uživatelský avatar
Levapw
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv črc 08, 2010 11:30
Zařízení: BlackBerry Q10
Bydliště: Ostrava

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Levapw »

Přátelé, vše nejlepší do toho roku 2011. Ať nám ty mobily bez problému jedou...
kodas
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned led 02, 2011 15:49
Zařízení: HTC EVO 3D

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od kodas »

Zdravím.Přečetl jsem si celé fórum a přišel jsem fakt na hodně poznatků o HTC desire ale i tak mám hodně dotazů, hlavně o bílé verzi.

1)Psali jste tu že bílý desire se nešpiní.Platí to i po delší době?
2)Je verze od vodafonu brandovaná nějakým výrazným způsobem?
3)Doporučujete ROOT nebo ne? Chci hodně instalovat hry z karty ale i nakupovat na marketu
4) Nějaký kryt se kterým jste spokojení? a fólie? Někteří psali že brando se hodí ale nevím jestli zrovna na tvrené sklo jestli je to potřeba ;)

+Pokud máte nějaké poznatky o bílém desiru budu rád když se s nima pochlubíte :)) BTW: asi 95% z vás to bude vědět ale pro ty co to neví, na vodafone samoobsluze(pokud máte nějaký z nabitých tarifů) a jste s vodafonem 2 roky můžete si vybrat zvýhodněný telefon.Třeba na desire s ejlevnějším tarifem je sleva 1400 Kč ;) Tahle možnost už je tam dlouho ale poslední dobou slevy hodně zvyšují.

Takže díky za všechny odpovědi :)
jenda89
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:59
Zařízení: htc desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od jenda89 »

1) ne neplatí,pokud si jakkoliv kdykoliv ušpiníš ruce,což určitě ano,tak si uvědom že mezi plasty v různých škvírách zůstáva oloupaná kůže,popřípadě špína,na černém to vidět není,ale na bílém ano,určitě si hrál někdy playstation jedna s bílými joypady,tak tam to bylo pekelně vidět
2)vodafone nebranduje vůbec
3)většina her má možnost kopírovat na kartu i bez nutnosti ROOTU tudíž např gameloft hry máš 250mb na kartě a pouhých 5mb v telefonu,což je pěkné
4)fólie je prevence,mám brando půl roku a nemůžu si stěžovat,už sem viděl desire bez fólie a taky to tak vypadalo,škrábance na něm byly.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

jak uz tu bylo napsano mnohokrat... folie je ciste na zpusobu pouzivani. Pokud se o telefon staras, tak ji pravdepodobne nebudes potrebovat. Sklo je tvrzene s upravou proti poskrabani, ale jsou i taci, kteri to maji poskrabani za chvili, napr finta s klicema v kapse atd :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti