HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Odpovědět
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mike-biker »

Mě fungoval před updatem a funguje i nyní. Jinak s baterkou jsem spokojený - vydrží rozhodné déle než u HD2, při běžném používání asi den a půl. Ale zkus ještě zakázat datové přenosy, zavřít aplikace, zda ti něco nežere na pozadí??? :idea:

EDIT: Nemáte někdo HTC Sync pro DHD? Má být na kartě, ale já jsem jí již někomu věnoval a je zformátovaná a na HTC ještě není support... :-(
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mike-biker »

Prosím ještě jednou, kdo máte na kartě HTC Sync upněte ho sem. Nebo mi ho pošlete mailem, já ho uploadnu. Smázl jsem si kartu, aniž jsem se předtím připojil k PC a není zatím support! :cry:
faldicek
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:12
Zařízení: Galaxy Nexus

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od faldicek »

Vždyť tady jde normálně stáhnout, je to ono ne? http://www.htc.com/uk/SupportViewNews.a ... ews_id=757" onclick="window.open(this.href);return false;
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mike-biker »

Já nejsem Androiďák, toho jsem si samozřejmě všiml, ale je to pro Eclaira a support pro DHD ještě není!
Nejsem zas takovej profík, ale hned zase se do všeho necpu, stejně jako nervu ovladače na X64 do 32bit. ;-)
Hacky6
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 14, 2010 14:12
Zařízení: HTC HD2 -> HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Hacky6 »

Český návod:
http://member.america.htc.com/download/ ... ech_UM.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
asahi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte srp 31, 2010 11:27
Zařízení: Xperia X1, Xperia Arc

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od asahi »

Jestli to jeste potrebujes, tak jsem ti to upl sem: http://dl.dropbox.com/u/11126296/htcsync_3.0.5439.exe" onclick="window.open(this.href);return false;
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od mike-biker »

Thx. ;-) už to sosám.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

No velakrat som resetoval telefon aby sa vypli apky ale aj tak nevydrzi dlho ja by som povedal ze je to horsie ako hd2 ale pri hd2 som nemal tarif na internet tak som nesynchronizoval nic.A teraz mam nastavene jeden meilovy ucet kazdu pol hodinu pocasie kazde tri hodiny.facebook kazde dva hodiny a to je vsetko tu synchronizciu htc sense som vypol ani neviem co to je tie polozky.Myslite si ze toho synchronizujem vela?Ze koli tomu to tak papa?

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv říj 28, 2010 19:28) --

Podotykam jas mam na 100% stale aj na hd2 som mal.
asahi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte srp 31, 2010 11:27
Zařízení: Xperia X1, Xperia Arc

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od asahi »

Je mozny nejak nastalo deaktivovat aplikaci "akcii"? Ta mrcha mi sebere klidne i 15 mega za den, synchronizaci mam u ni vypnutou a jeste jsem vymazal vsechny udaje v ni, presto do ni stale tecou data.

Se zaplym wifi, datama a obcasnym pouzivanim, par minutama volani a sms mi to ted vydrzelo den a 5 hodin asi.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od janiss »

No myslim si ze by baterka drzala lepsie keby to nesynchronizovalo aj to co nema.Nerozumiem mam tiez akcie vypnute ale ked pises ze ti tam tecu data tak potom asi aj mne a tiez mam vypnutu synchronizaciu facebook kontaktov ale ta sa zakazdym zapne casom sama comu tiez nechapem.Urcite by take veci vydrzi pomohli.Pred hodinou a 40 minutami som vytiahol fon z nabiacky a od vtedy v kuse pouzivam na nete cez wifi spusteny skype a icq a baterka je teraz na 59% no neviem asi je to ok aky mate nazor vy na to?Jas na 100%
Intaaaaa
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát říj 29, 2010 11:56
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Intaaaaa »

Mám takový nepěkný problém :/ .

Když volám do T-Mobilu nebo někdy i do O2, tak při vyzváněcím tónu (klasicky tůůůůůůů, 3s pauza, tůůůůůů ... ) nevím přesně k čemu dochází, ale repracek nad displejem nějakým způsobem nezvládá Hz či co, a místo "tůtání" to dělá takový silný zvuk, že to skoro neudržim u ucha. Opravdu tam něco něčemu nesvědčí a slyšet to můžou prakticky i kolemjdoucí, protože je to opravdu přehnaně nahlas. Když volám do Vodafonu, je to úplně v pohodě. Nevíte, kde by mohla být chyba a jak to případně řešit? Nechce se mi to po týdnu reklamovat :/

díky moc za pomoc
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od milennium »

Tady chtěl někdo vědět jak je to u Desire HD se synchronizací s Exchange.
Takže tak. S Exchange 2010 nefunguje. Problém je v tom, že proběhne synchronizace kontaktů, emailů a to je vše. Při synchronizaci položek kalendáře se zobrazuje chybové hláška a synchronizace neproběhne. Je to špatné, ale to by se ještě dalo překousnout. Největší problém je, ale v tom, že s emailu v přístroji nejdou odesílat emaily.
Upozorňuji, že problém se týká jen asi Exchange 2010 (u Exchánge 2007 je snad vše O.K.) a není to jen můj problém. na xda-dev je víc uživatelů kteří mají stejný problém. Tento problém je pro mně dost vážný a proto DHD prodávám...
Dost mně udivuje, že u tak nového zařízení je takový dost závažný problém a HTC nic... Psal jsem několikrát na podporu a nic...
rein
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned úno 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Bydliště: Prievidza

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od rein »

Mal som podobnu skusenost so starsim HTC uz si nepamatam s akym asi Htc TYtnII, ked som volal s Orange do T-mobile tak zvuk ,,tuuuut'' nevychadzal z repraciku na telefonovanie, ale hlavneho reproduktoru, tak ze vsetci na okolo poculi ze niekomu volam, ked zdvihol vsetko bolo OK. Ked som stym to problemom isiel k operatorovy tak mi povedal ze T-mobile pouziva inu technologiu toho "tuuuut" a ze s tym nevedia nic urobit.
Havim
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob říj 30, 2010 16:49
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Havim »

Dobrý den,

přišel jsem na něco, o čem nevím jestli je správné nebo ne. Pokud s DHD pochubuji v ruce rychle tak nic neslyším, nic v telefonu "nedrční" Pokud položím telefon na tvdrý povrch tak také ne. Ale pokud držím telefon v ruce a jedním konečkem prstu druhé ruky trochu udeřím (poklepu) z druhé strany tepelofonu nad čočku fotoaparátu kde je asi 2 cm ještě hliníkový kryt , tak slyším jako by bylo něco v telefonu uvolňené nebo malinko "drnčelo" Nevím jestli je to spravné, může to být nějaký ten pohybový sensor, nebo nevím. Zkuste a napiště prosím.

(doufám, že jsem to spravně popsal a pochopili o co se jedná)

děkuji
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od htcjirka »

Je to normalni,je to cocka fotoaparatu,ktera je volna diky zaostrovaci draze.. :roll:
Havim
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob říj 30, 2010 16:49
Zařízení: HTC Desire HD

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Havim »

Děkuji za odpověď. Bál jsem, že se něco stalo. Mám telefon týden a jsem na něj maximálně opatrný. Mohu všem doporučit. Před tím jsem byl vlastníkem Iphonu 3G, ke kterému bych se už nikdy nevrátil. Toto s androidem je úplně něco jiného!!! Proxi funguje po aktualizaci parádně, před tím mě to zlobilo, ale teď OK. Výdrž baterie je také vpoho, musíme si uvědomit, že to mám výkonný procesor, velikou pamět RAM a 4,3" display. Používám telefon hodně a nabijím 1- krát za 2 dny. Jsem max spokojen !!!
Jindřich Veselý

Re: HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od Jindřich Veselý »

Ted jsem narazil na jednu vec co mi docela vadi. Kdyz je telefon displejem dolu tak se ztisi vyzvaneni coz mi nevadi, ale automaticky se ztisi i budik. Coz je nahouby. Polozim telefon na postel displejem dolu abych slysel budik a ono nic :D kdyz telefon dam displejem nahoru, utlumi to postel. Aspon ze to hodne vibruje a vzbudi me zvuk vibraci :D
faldicek
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv dub 16, 2009 21:12
Zařízení: Galaxy Nexus

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od faldicek »

Tak si to nedávej na postel, ale na nějakou tvrdou podložku :) , např stůl. zvuk se bude hezky odrážet a bude i docela slušně slyšet vrnění... Vím, že kolegovi u HD2 to takhle taky funguje...
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

dielenské spracovanie na úrovni lacných mobilov.

Příspěvek od laco73 »

Na to, za aku cenu sa predáva tento skvost a že je to špička na trhu sa množia negatívne skúsenosti s konstrukciou.
Nerad by som bol prekvapený, tak ako mnoho užívateľov...pokiaľ to bude chyba len u prvéj várky, tak sa oplati asi počkať, kým sa dopredajú prvé vadné kusy...

http://android.hdblog.it/2010/10/30/des ... i-modelli/
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

HTC Desire HD: Všeobecná diskuze, řešení problémů

Příspěvek od TMASKA »

uz jsem to jednou psal , ze je neni hanba za xy tisic neco takoveho vypustit do sveta - nechapu
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host