Řazení kontaktů podle příjmení

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Odpovědět
kom72
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 28, 2010 18:20
Zařízení: HTC Desire HD

Řazení kontaktů podle příjmení

Příspěvek od kom72 »

Ahoj, dá se někde v Omnii 2 nastavit, aby se kontakty řadily podle příjmení a ne podle jména?! Nějak to nemohu objevit :-(
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Řazení kontaktů podle příjmení

Příspěvek od barberry.pha »

kontakty se standartne v omniiII radi podle prijmeni ... staci je mit jenom dobre napsany ....
Bendy
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pon zář 13, 2010 16:02
Zařízení: Omnia II

Řazení kontaktů podle příjmení

Příspěvek od Bendy »

A jde to udělat obráceně, pořád používám prvotní řazení dle kř.jména a ted tohle :-(
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Řazení kontaktů podle příjmení

Příspěvek od koumes »

Ve WM toto nastavit nejde,přes software třetí strany ano nebo i v grafické nadstavbě systému.Ale pokud synchronizujete s Outlookem,tak v něm je tato funkce a lze řadit kontakty podle různých kritérii.
kom72
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 28, 2010 18:20
Zařízení: HTC Desire HD

Řazení kontaktů podle příjmení

Příspěvek od kom72 »

no ono pokud prechazis z jineho telefonu na tento a pak prepisovat treba 300 kontaktu jako ja, to je pak na palici. A stejne i ted, pri pridavani nových kontaktu do telefonu to dela bordel. V telefonu musim psat prijmeni do jmena a naopak a pak dat zobrazovat ve formatu => jmeno.prijmeni. Kdyz totiz napisu vse jak se ma, zobrazuje se mi to pak zase blbe v Outlooku :-(
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Řazení kontaktů podle příjmení

Příspěvek od Kasprik »

No zkus tohle : Otevři telefonní seznam, dole v pravo je menu-možnosti-pořadí zobrazení jmen / jméno, příjmení/ nebo/příjmení, jméno/. Třeba to pomůže. čus.
Bendy
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pon zář 13, 2010 16:02
Zařízení: Omnia II

Řazení kontaktů podle příjmení

Příspěvek od Bendy »

To Koumes ->no s Outlookem nesynchronizuji, používám Windovs mail a tam se mi to ještě nepovedlo a to ani s předchozí Nokii. Když jsem měl outlook tak to šlo,a le s tímto to nejde, kdyby někdo měl radu, rád jí využiju :-)

to JackalJackal -> jak píše kom 72 mám někde přes 300 jmen k přepisování a do toho se mi nechce :-(

to Kasprik -> No tuhle nabídku jsem měl ve všech telefonech snad, ale tady jsem to opravdu nenašel - zatím je možné, že špatně hledám. Co se týče OS v telefonech jsem v tom laik, ale jinak v telefonech mám celkem praxi a rukama mi jednoho času prošlo vše co bylo na trhu. A nastavování telefonů jsem si užíval v hojné míře. Ted jsem rád, že už tomuto trendu nepodléhám a snažím se dostat z telefonu víc než je telefon - hlavně ted ani moc netelefonuju.. už je mne to nebaví a mám jej jen z nutnosti a tak hledám cestu jak toho zařízení využít i jinak ;-)
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Řazení kontaktů podle příjmení

Příspěvek od Kasprik »

Prosim te. Otevri si klasickej telefonni seznam. Je to ten seznam od Samsungu s jejich nastavbou a dole vpravo je bile napsano MENU na to klikni a vyjedou ti nabidky, je tam nabidka MOZNOSTI na tu klikni a vyjede ti dalsi nabidka kde je zobrazeni bud JMENO PRIJMENI nebo PRIJMENI JMENO. Vyberes si co chces.
Bendy
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pon zář 13, 2010 16:02
Zařízení: Omnia II

Řazení kontaktů podle příjmení

Příspěvek od Bendy »

At otevru tel. seznam z jakékoliv nabídky, tak dole mám sice menu, ale když jej rozkliknu mám tam pouze:
odstranit
kopírovat
přesunout
filtr
informace o tel sez
konec

ohledne nastavení volby jmena tam není nic :-(
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů