HTC Touch 2 - Copilot live 7

Diskuzní fórum pro majitele telefonů od HTC se systémem Windows Mobile
Odpovědět
MajkaK
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte srp 17, 2010 15:52
Zařízení: HTC Touch 2

HTC Touch 2 - Copilot live 7

Příspěvek od MajkaK »

Zdravím, moc bych potřebovala poradit. Vlastním již zméněný telefon HTC Touch 2. V něm je k dispozici 14-denní trial verze navigačního programu Copilot live 7. Ovšem za předpokladu, že si tam stáhnete mapy, což mně nejde. Potřebuju do toho telefonu dostat mapu Německa a Česka, ale nedaří se. Zkoušela jsem stáhnout požadovaný balíček map ze stránek výdobce - copilotlive.com, ale opět nic. Normálně jsem rozzipovala soubor, zkusila přetáhnout na paměťovku do telefonu, ale nefunguje to. Nevím, jestli se mají ty mapy nějak instalovat, každopádně soubor Autorun mi v telefonu ani PC nejde spustit. Nevadí třeba, že je program jako takový uložren v telefonu a mapy na paměťovce? Jinak to ale udělat nemohu - v telefonu nemám pro mapy dostatek místa a Copilot mi pro změnu nejde z telefonu přesunout na paměťovku - přestane pak fungovat. Prosím poraďte, jsem už bezradná. Hodil by se i odkaz, kde jsou mapy 100% funkční, pokud možno i s postupem, ale uvítám jakoukoliv radu. Předem děkuji za odpovědi.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Touch 2 - Copilot live 7

Příspěvek od Jiří Hrma »

Zkus postupovat podle tohoto návodu, je sice pro Diamond2, ale mělo by to být stejné. Já jsem trial verzi tohohle programu zkoušel na různých HTC při recenzování a nikdy jsem s tím problém neměl.
MajkaK
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte srp 17, 2010 15:52
Zařízení: HTC Touch 2

HTC Touch 2 - Copilot live 7

Příspěvek od MajkaK »

Děkuji za příspěvek, ale bohužel nejsem o nic moudřejší. Zaslaný návod popisoval samotnou instalaci programu, který mám už z výroby nainstalovaný. Při samotné instalaci map odkazuje na stránky výrobce.
Odpovědět

Zpět na „HTC“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů