Nezobrazuje se složka Windows

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Odpovědět
jeanol
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob kvě 22, 2010 18:07
Zařízení: samsung i8000

Nezobrazuje se složka Windows

Příspěvek od jeanol »

Po připojení mobilu k počítači se mi nezobrazí složka Windows a Temp, ostatní složky jsou bez problémů. V telefonu jsou tyto složky viditelné ale v compu ne! Telefon je flashnuty na verzi 6.5.23 - mám pocit že před flashnutím byly viditelné. Poradí někdo?
msv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: sob srp 15, 2009 15:33
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Liberec

Nezobrazuje se složka Windows

Příspěvek od msv »

Musíš si v pc u složky paměti telefonu nastavit zobrazení skrytých složek. Zobrazí se ti sice i skryté složky pc, ale současně i v telefonu. Přes pc do složky Windows v telefonu nelezu pravidelně, ale jednou jsem to potřeboval a takhle to šlo. Možná je nějaký lepší způsob, tohle je nepraktické, že se ti zbytečně zoobrazí i skryté soubory v pc, ale pokud to nepotřebuješ pravidelně....
jeanol
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob kvě 22, 2010 18:07
Zařízení: samsung i8000

Nezobrazuje se složka Windows

Příspěvek od jeanol »

Díky za radu, ale tohle nepomáhá - už jsem to zkoušel několikrát,různými způsoby. Potřeboval jsem jenom zkopírovat nějaké fonty a narazil jsem na tento problém se zobrazováním složky Windows. Nakonec jsem je nahrál do telefonu a pak překopíroval do Windows\Font. Takže zatím mě to nějak netrápí, ale dost mě to udivilo. Kdyby byla nějaká jiná rada, byl bych moc rád.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nezobrazuje se složka Windows

Příspěvek od Jiří Hrma »

A přes WinCE plugin pro Total Commander to také vidět není? Já jinak soubory do adresáře Windows stejně raději kopíruji přímo přes zařízení, načítat obsah toho adresáře na PC totiž občas trvá fakt dlouho.
jeanol
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob kvě 22, 2010 18:07
Zařízení: samsung i8000

Nezobrazuje se složka Windows

Příspěvek od jeanol »

Díky moc, v TCM to funguje. Jen mě pořád vrtá hlavou, proč se to nezobrazí v průzkumniku Windows. Ale už mě to tolik netrápí, budu používat TCM. Ještě jednou díky!
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti