Písmena Y/Z + otaceni displeje

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kukin
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pon říj 20, 2008 11:40
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Ostravak :D

Písmena Y/Z + otaceni displeje

Příspěvek od Kukin »

Zdravim vsechny - nainstaloval jsem do sveho MDA C IV FingerKeyb a je to oka - jen me stve jedna vec - jakoby En klavesnice - potreboval bych prehodit Y za Z. Pry je treba to nastavit primo nekde ve WM ale nenasel jsem nic takoveho co by mi to zmenilo,ikdyz mam vse hozene na Cestina apodobne...nevite prosim nekdo jak toto poresit,anebo nejakou jinou dobrou klavesnici na ktere se da psat prsty jen bez stylusu kde je Y a Z na svem miste...mam jednu origo co tu je ale ta je mala a nepise se na ni dobre prsty.
A druha vec je jestli neznate nekdo nejake aplikace neb zmeny v registrech napr aby se displej natacel po kazdem otoceni pri sms a ne jen na netu. mel jsem Gsen a zkousel jsem i v reg zmenit jenu hodnotu z 1 na 0 ale taky to pak nefungovalo.
dik vsem za navrhy odkazy a podobne
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

Písmena Y/Z + otaceni displeje

Příspěvek od matelkoxxl »

A čo tak pohľadať po fóre trocha a natrafil by si na tento topic o tejto super klávesnici - http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=17750" onclick="window.open(this.href);return false;
Na otáčanie som istý čas používal changescreen, ale nejako ma to automatcké otáčanie prešlo. A keď mi náhodou treba displej otočiť, tak používam funkciu, ktorú má v sebe WKTask...
Uživatelský avatar
Kukin
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pon říj 20, 2008 11:40
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Ostravak :D

Písmena Y/Z + otaceni displeje

Příspěvek od Kukin »

tak jsem ji nainstaloval a je tam dost jazyku ale dam tam CZ a porad je Z prehozene za Y :( uz fakt nevim
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

Písmena Y/Z + otaceni displeje

Příspěvek od matelkoxxl »

A ktorú verziu si si nainštaloval? Pretože v mojej inštalačke je iba SK a CZ jazyk. Tak skús moju verziu. Ak tam budú prehodené tie písmená, tak sa na to pozriem, či by sa to dalo prehodiť...
Uživatelský avatar
Kukin
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pon říj 20, 2008 11:40
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Ostravak :D

Písmena Y/Z + otaceni displeje

Příspěvek od Kukin »

instaloval jsem z http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=17750" onclick="window.open(this.href);return false; toto SmartMania.cz_FingerKeyb-2.1.408_VGA_SK&CZ.cab a stalem problem s Z a Y :-(
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

Písmena Y/Z + otaceni displeje

Příspěvek od matelkoxxl »

Takže ty nechceš mať QWERTY, ale QWERTZ? Skúsim sa na to pozrieť, či sa s tým dá niečo spraviť...

edit: Tak som to skúšal a ide to vymeniť, takže o chvíľu tu pridám aj QWERTZ VGA verziu...

edit2: v prvom príspevku máš pridanú verziu QWERTZ - SmartMania.cz_FingerKeyb-2.1.408_VGA_SK&CZ_QWERTZ
dúfam, že bude fungovať ako má.
Uživatelský avatar
Kukin
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pon říj 20, 2008 11:40
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Ostravak :D

Písmena Y/Z + otaceni displeje

Příspěvek od Kukin »

Jo dik moc - urco to neco udelalo,sice jak tam mam CZ tak je to porad QWERTY ale na ES je to QWERTZ a dyz dam RU tak je to tez QWERTZ i s ceskymi znaky s hacky a carky - je to supr - dik moc :-)
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

Písmena Y/Z + otaceni displeje

Příspěvek od matelkoxxl »

Tak teraz nie som si istý o čom hovoríš, pretože v mojej inštalačke žiadne iné jazyky nie sú, iba SK a CZ! Takže žiadne RU, alebo ES... To ti tam možno ostalo po predchádzajúcich verziách. Skús to najprv poriadne odinštalovať a premazať a tak inštaluj nanovo.
Uživatelský avatar
Kukin
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pon říj 20, 2008 11:40
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Ostravak :D

Písmena Y/Z + otaceni displeje

Příspěvek od Kukin »

Oki - jak bude chvili cas tak to zkusim, je to mozne ze tam fakt zustalo neco z predchozich instalaci, koukam ted spis po tom, zebych zkusil udelat neco s Romkou a Radiem, ale jak si tak o tom ctu tak sem z toho cim dal vice v haji a zakopany :???:
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů