Neúplná synchronizace+nemožnost hard resetu (HP 614c)

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Neúplná synchronizace+nemožnost hard resetu (HP 614c)

Příspěvek od MgX »

Ahoj,

hluboce se omlouvám, že prudím se dvěma záležitostmi z oblasti pro naprosté nováčky.

Měl jsem iPAQ 614c. Polámal se. Reklamoval jsem - dostal jsem jiný přístroj s novějším softwarem (ten původní byl jeden z prvních iPAQů 614c co se tu prodával).

Připojím nový stroj k PCčku - nastal problém se synchronizací ... nic nepomohlo. Odebral jsem tedy staré zařízení, navázal nové připojení, vše OK ... JENŽE ... do mobilu se mně dostanou jen některé kontakty. Prostě část co je normálně v PCčku (v Outlooku) chybí v komunikátoru. Skoro to vypadá, že chybějí ony nejnovější z původního zařízení, ale 100% si nejsem jist ... neprocházel jsem je všechny.

Přeinstaloval jsem Active Sync 4.5 v PCčku (mám Wokna XP Pro) - bez výsledku. Synchronizoval jsem bez SIM karty - NIC. Zkusil předvolbu v nastaveních u připojení k PC - jiné nastavení USB (zaškrtnout) - NIC.

A nejlepší je, že zkouším hard reset a ten mně taky nejde. Teď si opravdu připadám jako idiot. HD jsem dělal před týdnem na starém zařízení ... normálně bez problémů... trojhmat ... Nahrávání + Power + špičkou stylusu do RESETu. ... držím a nic ... provede se jen soft reset.

Máte někdo nějaký nápad?
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Neúplná synchronizace+nemožnost hard resetu (HP 614c)

Příspěvek od elcrys »

Hard reset lze provést z menu Settings - System - Factory Recovery, co se týče synchronizace, tak to mě nic nenapadá.
MgX
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 285
Registrován: čtv led 12, 2006 0:37
Bydliště: ČR

Neúplná synchronizace+nemožnost hard resetu (HP 614c)

Příspěvek od MgX »

Díky ... už jsem si taky vzpomenul a prásk ho ... jakmile jsem udělal hard reset tímto způsobem ... z menu stroje, tak jde udělat i hard reset trojhmatem.

Bohužel se synchronizace stále nedaří. Prostě je XY kontaktů, které v Outlooku jsou, ale do zařízení se nedostanou. Už jsem zkoušel snad všechny varianty. Poslední je přeinstalovat Outlook, ale to se mně fakt nechce, zvláště pak když vím, že na starém zařízení vše fungovalo bez problémů.

Nenapadá někoho rada, informace, co vyzkoušet?


-Firewall jsem úplně vypnul. Jenže když by problém způsoboval firewall, pak by synchronizace neproběhla vůbec.
-Synchronizaci provádím z účtu s oprávněním správce. Jako vždy předtím.
-Zkusil jsem v některých zlobivých kontaktech udělat změnu, uložit a znovu synchronizovat - nic.
-Synchronizuji s/i bez SIM, paměťové karty.
-Synchronizaci jsem zkusil na úplně čistý foun, i na foun, který již obsahuje aplikace a data.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv bře 04, 2010 17:39) --

112 přečtení a žádná rada....

Přišel jsem na jednu věc ... nesynchronizují se kontakty u kterých je napsána nějaká poznámka ... prostě když si k někomu do poznámky poznačíte, že se jedná třeba o bratra vašeho kolega atp.

Nepomůže, když poznámku odstraním, kontakt uložím a znovu synchronizuji. Musím jej znovu vytvořit.

Dále pak i u stávajících kontaktů - který fungují ... když vytvořím poznámku .. tato nepřejde do mobilu..

Ani teď nemáte nápad?
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti