DUMP ROM

Diskuze o oficiálních a neoficiálních ROM pro HD2 a dalších úpravách tohoto komunikátoru
Odpovědět
multidiscX
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: stř zář 23, 2009 9:11
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

DUMP ROM

Příspěvek od multidiscX »

Ahoj, budu si pořizovat HD2 od T-mobilu (mám možnost výhodné koupě, tudíž akceptuji omezenější příslušenství a brand). Před provedením HSPL bych rád pro případnou budoucí reklamaci (snad nebude třeba) rád extrahoval originální Tmobile ROMku z nového HD2 (a před případnou reklamací ji nahrál zpět a obnovil původní SPL). Je někde "kuchařka" jak na to? Případně poradíte prosím s touto záležitostí?
HSPL plánuji z důvodu možnosti nahrávání oficiálních HTC ROM, což u operátorských ROM ovšem nelze (neplánuji vařené ROMky) a případně z důvodu aktualizace jen radio části ROM (2.07 je dle ohlasů perfektní), ale zároveň potřebuji mít možnou cestu zpět (tudíž možnost nahrát původní nebo aktualizovanou TMOBILE ROM + obnovení SPL). Pokud je tedy někde ke stažení aktuální T-mobile ROM (kterou distribuují v HD2 nyní), tak mi to řeší problém. Pokud jsou moje úvahy zcestné, prosím o navadení na správnou cestu :-). Díky.
Odpovědět

Zpět na „ROM, hotfixy a HardSPL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 1 host