Připojení k wifi

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

Připojení k wifi

Příspěvek od martasx »

Mám problém připojit Hd2 k wifi doma mám na routru zaplé dhcp s E71,noťas, satoš kdokoliv přijde není problém dám připojit zadám klíč a je to tak mi to jde s každým telefonem co mám doma i kdekoliv jinde Hd 2 dám připojit chce klíč zadám připojuje se někdy se i připojí ale na net se nedostanu .Musím nastavit v hd vše na pevno ip atd pak v pohodě jenže když se pak chci připojit u někoho jiného tak dám připojit zadám klíč a nepřipojím se .Mám doma i HTC s710 ,E71 ,E65tam je to v poho.Nevíte někdo co s tím.
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

Připojení k wifi

Příspěvek od Termiks »

To nevím, já sem zadal akorát WEP klíč a ostatní sem nechal a připojuji se naprosto bez problémů. Navíc si to ten klíč k určité síti pamatuje, takže teď už jenom v commManageru zapnu wi-fi a automaticky sem připojenej k netu. Po nastavení klíče zkoušel si reset zařízení? Myslím jak routeru tak HD2. Nevím co je hdcp, takže s tím neporadím.
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

Připojení k wifi

Příspěvek od martasx »

dhcp je auto přidělení adresy zajimavé je že mi to nefunguje jen u hd2 je čistý žádné aplikace navíc je pravda že mám WEP2 ale to zvladají všechny telefony co mám doma.Tak jak to píšeš tak to má fungovat normálně.
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

Připojení k wifi

Příspěvek od Vegan »

Zkontroluj jestli dostanes zpravnou IP adresu, masku a branu pripadne DNS. Dale zkontroluj jestli router vidi HD2 jako klienta wifi site. Pokud bude oboji ok pak netusim. Pokud vsak nebude IP zpravna tak zkontroluj vsechny sitove prvky na HD2 jestli nejaky nema prednastavenou nejakou adresu na pevno. Me to jednou rozhodil wifi router ( jako program na HD2 ) a od te doby mi zustal zaply jako sluzba DHCP server primo v HD2 jez zpusoboval kolizi DHCP v siti sitovy router me pak automaticky zabanoval. Kdyby si neco nemohl najit tak napis.
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

Připojení k wifi

Příspěvek od martasx »

To Vegan právě že jsem se díval a dostávám nesmyslné ip adresy pro hd ale netuším proč.A proto jsem ip atd nastavil v hd natvrdo a proto mi to jede.
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

Připojení k wifi

Příspěvek od Termiks »

Asi blbne router, zkusil bych ho uplně odpojit od elektriky, zapnout nic nepřipojovat a jako první zkusit připojit HD2.
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

Připojení k wifi

Příspěvek od Vegan »

Ahoj, to bude ono :) . takze Jdi do panelu zpravce pripojeni kde mas Bluetooth, wifi, pushmail atd.... klikni na wifi a dej dole advance...... navrchu uplne mas SSID a pod nim change network nebo neco takoveho .... na to kliknes das dole zalozku network adapter vylistuje se ti seznam sitovych adapteru a jejich sluzeb. Zkontrolujes zda mas vybrano pripojeni internet a ne work...... pak uz listujes jednou polozkou po druhe a nikde by nemela byt zadana pevna ip adresa a naopak by tam mel byt vsude DHCP configure nebo tak neco.

Uz si to presne nepamatuji, ale kdyby si to stale nenasel tak budes muset pockat az se mi nabije a pak si ho vemu k PC a kouknu na to kde presne to bylo. :)
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

Připojení k wifi

Příspěvek od martasx »

to vegan Tak jsem s toho jelen to co píšeš jsem zkoušel tisíckrát v cz jsou to sítové karty tam jsem to kontroloval teď mi to nedalo tak jsem se připojil s natvrdo nastavenymi parametry pak zaškrtl získat adresu automaticky neboli dhcp a najednou to jede i po restartu toto jsem dělal stokrát tak jsem s toho jelen jinak dík moc za ochotu už jsem myslel že tomu nerozumím :tlem: dělám do internetu ale voni to zase windousy si dělají srandu :grin:
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

Připojení k wifi

Příspěvek od Vegan »

Dobre ze si to vyresil BTW: jestli delas do siti tak jeste muzu z vlastni zkusenosti varovat pred Cisco VPN driverem jednak na PC blokuje activesync pri vytocene VPN (coz je znamy problem z vlastnim routing jadrem ), ale hlavne installace Cisco VPN PPC klienta te donuti k HR pac uz se do zadne site nepripojis :).
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

Připojení k wifi

Příspěvek od martasx »

Dík za upozornění.Si myslím že asi houkalo routeru ikdyž jsem ho restartoval několikrát.
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

Připojení k wifi

Příspěvek od Vegan »

chce to mit neco trosku kvalitnejsiho za router :) :)
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

Připojení k wifi

Příspěvek od martasx »

Asi jo ale doteď mě nezklamal až najedno vyměněné trafo :tlem: ,se pořád restartoval tak jsem mu dal nové trafo a jede zas nato že maká v kuse čtyři roky a živí čtyři kompy a jednoho dreama :tlem: tak dobrý .
Vlasta_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř úno 18, 2009 22:58
Zařízení: HTC HD2

Připojení k wifi

Příspěvek od Vlasta_CZ »

Nemyslim si, ze to bylo routerem. Me se HD2 chovalo uplne stejne !!! A pritom s puvodnim HD a nebo jinym zarizenim pripojeni problehlo naprosto bezproblemove. Pripojeni se druhy den na HD2 naprosto bezproblemu aktivovalo a to na prvni pokus....
gill88
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: ned pro 06, 2009 13:33
Zařízení: htc hd2

Připojení k wifi

Příspěvek od gill88 »

čest prosim o radu.jsem v hospode piju pivo a je tam wifi tož tak co by ne.ve wifi mi to napiše připojeno,ale jak opera explorer veškere aplikace proste nic na naky internet nereaguje.nevite co s tim?dekuji
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Připojení k wifi

Příspěvek od anawarr »

asi jsi se připojil k zabezpečené wifi a potřebuješ kód
gill88
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: ned pro 06, 2009 13:33
Zařízení: htc hd2

Připojení k wifi

Příspěvek od gill88 »

no je to veřejne dostupne.normalne mi to napiše,že jsem připojen
fido_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob lis 15, 2008 15:07
Zařízení: IP4 16GB
Bydliště: Praha

Připojení k wifi

Příspěvek od fido_cz »

Tak tam zrejme maji filtrovani MAC adres.
gill88
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: ned pro 06, 2009 13:33
Zařízení: htc hd2

Připojení k wifi

Příspěvek od gill88 »

a co mam delat abych se pripojil teda?

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv pro 10, 2009 11:43) --

a co mam delat abych se pripojil teda?
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

Připojení k wifi

Příspěvek od martasx »

presne tak se mi to chovalo jak jsem psal na 1 strane filtrovani mac to nebude heslo je jednodusi

-- doplnění předchozího příspěvku (ned pro 13, 2009 22:43) --

Tak dnes situace s připojením stejná zase sem to musel nastavit natvrdo abych se připojil zase mi načítá nesmyslné adresy jsem s toho jelen E71 jede v pohodě jen ty windowsy si vymyšlejí :grin:
Tobe
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 14, 2009 16:11
Zařízení: HTC HD2

Připojení k wifi

Příspěvek od Tobe »

sem nováček HD2 mám týden a mám to samí s tou wifinou. Doma mě to píše že sem připojenej, plnej signál, ale když zapnu prohlížeč tak se mi nic nenačte, servr nenalezen. Ale jak sem ve škole nebo někde jinde tak pohoda valí to ůplně bezproblémů. Pročetl sem si to tady a nic nepomáhá :-(
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů