Flash 6.1 na 6.5 a obnovení zálohy

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
Mr.BP
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát led 09, 2009 9:05
Zařízení: HTC Touch HD

Flash 6.1 na 6.5 a obnovení zálohy

Příspěvek od Mr.BP »

Zdravím a žádám o radu zkušenějších. Uvažuji o flashi svého Touch HD na WM 6.5 a potřeboval bych poradit se zálohou dat. Koupil jsem SPB Backup, který používám. Můj dotaz zní, po nainstalování nových 6.5 doporučujete obnovit zálohu z Backup souboru nebo raději znovu všechny aplikace nainstalovat ? Nebo nedělat kompletní zálohu, ale pouze uživatelskou ? Nový 6.5 mi přijde dost jiný a mám obavy, aby kompletní obnova ze zálohy nenadělala paseku v registrech apod.

Díky za každou radu, doporučení a komentář.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Flash 6.1 na 6.5 a obnovení zálohy

Příspěvek od spermosh »

v tomto pripade urcite nedelej kompletni zalohu, vse nainstaluj znovu a zalohu udelej pouze pro PIM informace (kontakty, SMS, kalendar, e-maily,...)
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

Flash 6.1 na 6.5 a obnovení zálohy

Příspěvek od Kwazzy »

Mam s tim takovou zkusenost, ze radeji nainstaluj PIM backup (freeware) a vse nainstaluj odznova. Neco jakoSPB Wireless Monitor a jine programky (kdyz potrebujes detailni kontrolu stazenzch dat) oziv jen dle txt soubotu ze zalohy 6.1cky. myslim, ze ty data Wireless uklada nekam do korenu (rikam tomu tak dle PC), na HDD systemu. Jelikoz ale 6.5 neni jeste nic moc OK, taky bych prechod nan nechal az na prelom mesice.Ja pouzivam na prechod WinMob pouze PIM Backup a zbytek vse na novo.Jinak mam ROM od nejakeho Xannytech-u.Celkem OK, akorat SPB Backup je rusivy a Operu zavira tak, ze se sice ztrati, ale v pameti zustava. ROM celkove ale maka paradne ... tady je: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=565290" onclick="window.open(this.href);return false; ... jako priklad.
Uživatelský avatar
magnat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: pon črc 20, 2009 23:22
Zařízení: Touch HD + Desire

Flash 6.1 na 6.5 a obnovení zálohy

Příspěvek od magnat »

Ja by som na tvojom mieste este nejaky ten tyzden pockal so zmenou a ked uz velmi chces romku s win 6.5, tak by som ti odporucil radsej nieco od xda-dev.
A co sa tyka zalohovania zo 6.1 na 6.5, tak maximalne PIM veci a vsetok soft si do 6.5 nainstaluj pekne nanovo.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Flash 6.1 na 6.5 a obnovení zálohy

Příspěvek od TMASKA »

dle vlastnich zkusenosti si opravdu obnov jen kontakty maily kazdopadne ne programy . poprve jsem to udelal i z programama a sekalo se mi pda a same problemy. lepsi je si to znova nainstalovat vse.
dawo1
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon čer 01, 2009 20:02
Zařízení: HTC Touch HD

Flash 6.1 na 6.5 a obnovení zálohy

Příspěvek od dawo1 »

nech sa prosim na mna nikdo nehneva ale uz so bezradny...chcem prejst z 6.1 na 6.5 ale nech skusim akukolvek verziu vzdy mi nabehne system v tyrkysovej farbe ako ked windows v pc bezi v nudzovom rezime,stlacim tlacitko on/off a farby su ok,no len asi za 3min zamrzne,nejde nic robit a do siete ma nechce vobec prihlasit...prosim poradte ci uz nejaky linkom kde je tento problem alebo nejakym postupom...naozaj budem vdacnym,skusal som to hladat aj na tejto stranke a nic,vdaka :cry:
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Flash 6.1 na 6.5 a obnovení zálohy

Příspěvek od spermosh »

tak staci pohledat na tomto foru i na jinych - bylo toho vsude napsano jiz spoustu - bude to starou verzi HSPL
[TUT] Dummies guide: flashing 1.56+ roms [v 2.0] - [HSPL][USPL]
dawo1
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon čer 01, 2009 20:02
Zařízení: HTC Touch HD

Flash 6.1 na 6.5 a obnovení zálohy

Příspěvek od dawo1 »

diki,funguje to :)
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti