Pár dotazů ohledně HTC Diamond touch

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
terxy
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát říj 16, 2009 19:39
Zařízení: HTC Diamond Touch

Pár dotazů ohledně HTC Diamond touch

Příspěvek od terxy »

Ahojky,

dostala jsem jako dárek telefon HTC Diamond Touch a trochu si s ním nevím rady, na mě zbytečně moc složité:-) Můžete mi někd,o prosím, poradit, jak vypnout automatické připojování se na gprs, edge atd? Ráda bych se připojovala jen tehdy, když potřebuju, a to výhradně přes wifi, takže placené stajování dat opravdu nevyužiju. Nevíte někdo, jak na to? Stane se mi třeba, že jen tak náhodně kouknu na telefon a jsem 13 minut připojená přes gprs, aniž bych o to stála:-)

Dále bych měla dotaz ohledně sluchátek - když poslouchám mp3, je možné nějak ovládat přehrávač pomocí tlačítka na sluchátkách? Když ho zmáčknu, nic se neděje...

A do třetice... nejdou mi vůbec přijímat mms, je potřeba to nějak speciálně přednastavit? Nebo je k tomu potřeba právě to výše zmiňované gprs?

Jak říkám, ten telefon je na mě zbytečně složitý, ale co nadělám, je to dárek:-)

Mockrát děkuji za odpověď!!!
Brixik
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: stř pro 24, 2008 23:10
Zařízení: HTC Diamond
Kontaktovat uživatele:

Pár dotazů ohledně HTC Diamond touch

Příspěvek od Brixik »

co se týček připojování, tak to se mi taky stávalo u origo romek, tak jsem prostě vymazal nastavení připojení a už se to připojit prostě nemohlo.
MMS jsem ještě nezkoušel za celou dobu co ten telefon mám, tak v tom ti neporadím.
Na sluchátkách nejdou ovládat písničky, ale lze takový ovládání dokoupit.
terxy
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát říj 16, 2009 19:39
Zařízení: HTC Diamond Touch

Pár dotazů ohledně HTC Diamond touch

Příspěvek od terxy »

Díky moc za osvětlení:-) A můžu se ještě zeptat... jak vymžu to připojení? Já jsem fakt antitalent, mohl bys mi napsat nějaký stručný návod?:-) Díky moc
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Pár dotazů ohledně HTC Diamond touch

Příspěvek od niky79 »

Stahni si program NO DATA :) V nem zakazes vsechna pripojeni a je to :) A pokud se nahodou, nekdy budes chtit pripojit, zase je povois.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Pár dotazů ohledně HTC Diamond touch

Příspěvek od barberry.pha »

na zablokovani pripojeni je dobry programek Nodata ... ten se nainstaluje a pak si vyberes co chces zablokovat ..
pri total zablokovani ale nebudou chodit mms .. jinak mms se musi nastavit podle operatora ...
ve zpravach .... nabidka/moznosti zprav MMS/servery .. a tam si vyberes operatora ...
jinak pokud chces jenom mms a pripojovat se pres wi.fi .. tak by to zablokovani melo jit i pres operatora ..
aby ti zablokoval prenos dat ale mms chodily ...
terxy
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát říj 16, 2009 19:39
Zařízení: HTC Diamond Touch

Pár dotazů ohledně HTC Diamond touch

Příspěvek od terxy »

Mockrát Vám všem děkuji za ochotu! Nainstalovala jsem to a snad už to bude ok...jinak když nechám v tom programu povolené ty mms, zanmená to, že se mistejně budou stahovat přes gprs? To je komplikovaný tohleto:-D
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Pár dotazů ohledně HTC Diamond touch

Příspěvek od Bartyx »

MMS se vždycky stahujou přes GPRS, nebo něco podobnýho. Jen to operátor neúčtuje. Stažení MMSek se bát nemusíš, to není nijak zpoplatněno. Takže když si zablokuješ vše kromě MMS, mělo by to být v pohodě.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů