Podsviceni displeje

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: ned pro 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Bydliště: Bánov
Kontaktovat uživatele:

Podsviceni displeje

Příspěvek od Rady »

HD prestoze mam v nastaveni vypnuto automaticka regulace podsviceni, tak se mi behem nekolika minut podsviceni u obou zalozek snizi vzdy na 30%. Mam nainstalovany SPB shell ale v tim by to nemelo byt. Nevite jak se to zeslabovani zbavit?
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Podsviceni displeje

Příspěvek od Milan Pištělka »

Je to v "Settings">Power>Advanced a tam si nastavíte příslušná vypínání s časovým zpožděním.
Uživatelský avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: ned pro 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Bydliště: Bánov
Kontaktovat uživatele:

Podsviceni displeje

Příspěvek od Rady »

to samozrejme nastavene mam, ale nejak aplikace to co bezi na pozadi to prenastavuje, jen zjistit ktera
danz
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon črc 20, 2009 5:58
Zařízení: HTC Touch HD

Podsviceni displeje

Příspěvek od danz »

Chtel bych se zeptat na podsviceni. Da se podsviceni uplne vypnout? Na mem predchozim PDA (Axim x51v) jsem mel nastaveno vypnuti podsviceni po urcite dobe. Fungovalo to tak, ze podsviceni bylo skutecne vypnuto, to znamena, ze v naproste tme nebylo vubec nic videt, na svetle se dalo bez problemu rozeznat co je na displeji. Hlavne spotreba se blizila k nule. Na HD se mi podsviceni automaticky pouze ztlumi, ve tme s nim mohu normalne pracovat. To same kdyz podsviceni vypnu rucne, stale je slabe podsviceno. Pouzivam SPB Mobile Shell 3.0.1. Je toto chovani normalni?
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů