HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
Uživatelský avatar
vacan
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: sob led 31, 2009 17:56
Zařízení: HTC Desire

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od vacan »

roxtedy píše:čau, suprovou T9 máš tady... mám ji testnutou, píše i bez diakritiky:)

http://rapidshare.com/files/233033175/i ... nd2_kb.cab
Tak tahle se zdá opravdu v pohodě - díky :-)
neveceral
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: pát led 20, 2006 10:49

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od neveceral »

Chytrolín píše:no ale já na něj netlačím, prostě stejně jako bych ovládal displej, tak silně mačkám a vrže, prostě vrže při ovládání :???:
Dělalo mi to taky, tak jsem podlepil zadní kryt papírovou maskovací páskou na malování (dá se dobře sundat), mám tam si dvě vrstvy a už se ani neozve :-) Jenom si dej pozor, co jde ještě podlepit a co už někam zapadá.
Chytrolín
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: pát led 30, 2009 16:40
Zařízení: Qtek 8310, HTC Diamond 2, ZTE Blade

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od Chytrolín »

No mě se zdá flikovat takhle zařízení za 12 000 Kč trochu divné, snad by mělo fungovat v pohodě a ne aby ho člověk musel podlepovat , aby nevrzalo. Mám ho podruhé na reklamaci, tak uvidím, co s tím udělají. :???: No a mě hlavně naštvalo, když mi poprvé napsali za servisu, že mě bude stát výměna krytu 1 400 Kč ( oni si to tehdy asi spletli a mysleli si, že reklamuju již nějakou dobu používaný Diamond 1 ). Dát za výměnu krytu v servisu 1 400 Kč ??? To mě málem zvedlo tehdy ze židle a rozhodl jsem se, že budu bojovat. :P Protože abych třeba po pár měsících seznal, že to hrká ještě víc a pak mi těch 1 400 Kč napařili a řekli by , že je to mým opotřebením, to opravdu nemám zapotřebí. Dal jsem 12 000 Kč a chci za své peníze patřičnou kvalitu. :!:
Uživatelský avatar
Sapphire
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát kvě 01, 2009 11:27
Zařízení: HTC Desire HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od Sapphire »

Hoši mě nic nevrže. Vybalil jsem z krabice , vložil SIM + 16GB micro sd a hotovo pote asi ještě jednou otevřel. Ale pokud nekdo neustale prehazuje SIM jak male decko a tím padem oddělavá krit, tak to začne vrzat tak mému koleovi.
neveceral
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: pát led 20, 2006 10:49

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od neveceral »

nevím jak chytrolín, ale měl jsem kryt otevřený asi 4x, 1. sim+karta, 2. kousnul se a musela baterie ven, 3. a 4. podlepení, jinak nic.
Chytrolín
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: pát led 30, 2009 16:40
Zařízení: Qtek 8310, HTC Diamond 2, ZTE Blade

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od Chytrolín »

no já jsem kryt nevotvíral vůbec :???:
Aspire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 183
Registrován: pon úno 23, 2009 6:52
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Praha

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od Aspire »

Kryt jsem sundaval asi 7x, vkladani simky, vymena karty, ukazka kolegum, ... Nic nevrze, vse v poradku. Ted ale mam obavu, aby po osme nebylo dost i na muj super stroj. :-)
neveceral
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: pát led 20, 2006 10:49

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od neveceral »

podle mě to bylo už z výroby, časem se to nijak neměnilo
rampage
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 171
Registrován: čtv led 22, 2009 20:35
Zařízení: HTC Desire Z

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od rampage »

Ze začátku jsem sundával kryt snad 10 x za den (softreset) a zatím si ani nevrz tak to asi nebude opotřebení ale spíš vada kusu.
Chytrolín
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: pát led 30, 2009 16:40
Zařízení: Qtek 8310, HTC Diamond 2, ZTE Blade

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od Chytrolín »

Je to jednoznačně vada kusu, protože to dělá jen na levém kraji zařízení, když vezmu přístroj do levé ruky a ovládám ho levým palcem, tak pravá strana ani nevrzne. :???:
Chytrolín
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: pát led 30, 2009 16:40
Zařízení: Qtek 8310, HTC Diamond 2, ZTE Blade

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od Chytrolín »

Tak zařízení mám zpět s tímto vyjádřením technika : Reklamace neuznána. Vyjádření servisního technika: "Závada se neprojevila. Kryt MT je zcela v pořádku. Při běžné manipulaci nedochází k vrzání ani skřípání krytů. Drobná vůle je standartní vlastnost a nikoliv závada."

"Drobná vůle je standartní vlastnost a nikoliv závada" - wtf :?: kdo tu řeší drobnou vůli ? Předmětem reklamace je snad vrzání - tedy zvuk, nebo je snad lupání / vrzání takového zařízení standartní vlastnost ??? :???: Drobnou vůli objevil ,ale lupání neslyšel ? Spíš nechtěl slyšet :???:

Podivuhodné je, že poprvé se jim ta stejná závada projevila a vyměnili kryt, podruhé, když by zjevně řešení bylo pro ně finančně náročnější ( oprava rámu / výměna zařízení ), tak reklamaci neuznali. Nezbývá mi, než zhodnotit mé možnosti a jít do toho zřejmě podle toho, jak mi poradí ČOI. :???:

Všem zájemcům o Diamond 2 doporučuju jedině objednávku přes internet a natvrdo vracet prodejcům v rámci 14 denní lhůty na vrácení, pokud se chtějí vyhnout problémům, jako mám já. :!:

Video se stavem Diamonda 2 po dnešním návratu ze servisu zde :

http://www.youtube.com/watch?v=roLsTeMq7Bo

Je tu snad ještě někdo, kdo neslyší to lupkání/vrzání krytu kromě technika firmy VSP DATA a.s. - Servis GSM/HTC , Service Park Area, Průmyslová 1181, 391 02 , Seimovo Ústí II. :?: :?: :?:
Aspire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 183
Registrován: pon úno 23, 2009 6:52
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Praha

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od Aspire »

To Chytrolín: To je fakt sila. Budu ti drzet palce,aby jsi tu kletbu prolomil. Takove jednani prece nemame nikdo zapotrebi.
Uživatelský avatar
jozefdt
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned led 11, 2009 15:56
Zařízení: HTC Touch Diamond2
Bydliště: Trenčín

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od jozefdt »

Zdravím vás.
Ja mám Diamonda 2 cca 14 dní - zatial spokojný až na jednu vec a to že reproduktor začal pri telefonovaní akosi chrčať - nie stále ale pri hlasnejsom slove to nepríjemne počuť. Pri jemnom poklepani na zadnú čast ako je kamera tak počuť akoby v nom bolo niečo povolené - pritom s nim zaobchádzam jemne (spadnúť nespadol). To stara N 6310 po dlhom čase a volaní i pádoch zvlada určite lepsie.

Pojdem to reklamovať a dúfam že to zreklamujú k mojej spokojnosti.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od htcjirka »

Zvuk zezadu od kamery je normalni,zvuk je od cocky jelikoz je zaostrovaci,stejny zvuk je u Touch HD,Xperie atd,takze to na reklamaci ani vadou neni.Reproduktor samozrejme ze ano.
Uživatelský avatar
jozefdt
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned led 11, 2009 15:56
Zařízení: HTC Touch Diamond2
Bydliště: Trenčín

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od jozefdt »

Ďakujem za info. Ten zvuk od cocky to nevadi. Ter reproduktor to je nepríjemne pri volaní.
Škoda že to pojde na reklamáciu - som si zvykol už na D2.
Nejako to vydržím bez (nahodím znovu CX 65 :))

Necituj poslední příspěvek. ziminix
Chytrolín
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: pát led 30, 2009 16:40
Zařízení: Qtek 8310, HTC Diamond 2, ZTE Blade

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od Chytrolín »

Takže byl jsem se poradit na České obchodní inspekci a další postup bude následující :

1. při předání do třetí reklamace bude prodejce požádán o zápis stavu zařízení do předávacího protokolu, bude mu předvedeno vrzání zařízení a toto bude zapsáno do předávacího protokolu.

2. pokud servisní organizace VSP Data a.s. - Servis GSM/HTC znovu reklamaci neuzná a bude tvrdit, že zařízení je v pořádku , podám na ni na nejbližším oddělení Policie ČR trestní oznámení dle paragrafu 121 Trestního zákona - Poškozování spotřebitele

3. pokud nebude zařízení uvedeno do bezvadného stavu dle Občanského zákoníku - paragraf 616 , předám případ soudu.

:???:
neveceral
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: pát led 20, 2006 10:49

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od neveceral »

trestní oznámení je totální nesmysl, navíc není možné trestně stíhat právnické osoby, nevěř všemu, co ti řekne nějaká paní na ČOI a řešit věc soudně je také legrace, si zjisti, kolik tě bude stát znalecký posudek na vrzání krytu a zvaž náklady soudního řízení a dobu soudního řízení, jestli není nakonec lepší dát kus papíru pod kryt a nechat to být.
Lo-ki
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pát kvě 22, 2009 17:14
Zařízení: HTC Evo 3D, Xbox360 Ellite - Kinect
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od Lo-ki »

Čuste lidi potřeboval bych vědět jak je citlivý ten displej jestli není potřeba vyvíjet moc velký tlak jako je to třeba u LG KU990 Viewty protože to je potom hrůza a ještě bych chtěl vědět jak vypadá ten fotoaparát na všech videích na netu jsem viděl že je docela hodně sekaný při pohybování...uvažuji o koupi ale tohle mě znepokojuje a nerad bych se spálil.předem dík za odpověď...
Jiras
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát kvě 22, 2009 20:16
Zařízení: HTC Diamond 2

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od Jiras »

Tak jsem si taky pořídil D2 a celkem spokojenost. Měl jsem před tím Vario III ( HTC Kaiser) D2 je lehčí a hlavně rychlejší. Jen je víc citlivý na příjem GSM signálu. Co mně ale hodně štve je ta zrada s ohlášením událostí při zablokování/uzamknutí přístroje. Doufejme, že HTC to opraví nějakým patchem??

Mám dva dotazy, display mi úplně nezhasíná, jen se po nastaveném intervalu sníží jas ale úplně nezhasne a pak jestli jde nějak upravit funkce stavový diody, aby např. indikovala přijatou SMS. Kaiser to dělá standartně.

Díkec
mmocz
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: čtv dub 09, 2009 11:48
Zařízení: Diamond2

HTC Touch Diamond2: Dojmy, rady, tipy a zkušenosti

Příspěvek od mmocz »

Lo-ki píše:Čuste lidi potřeboval bych vědět jak je citlivý ten displej jestli není potřeba vyvíjet moc velký tlak jako je to třeba u LG KU990 Viewty protože to je potom hrůza a ještě bych chtěl vědět jak vypadá ten fotoaparát na všech videích na netu jsem viděl že je docela hodně sekaný při pohybování...uvažuji o koupi ale tohle mě znepokojuje a nerad bych se spálil.předem dík za odpověď...
Citlivosti displeje jsem se taky bal, kdyz sem videl u kamose HDcko, ale D2 je naprosto v pohode. :) Zadnej velkej tlak se vyvijet nemusi, pohodicka. Nevim, jak to myslis s tim fotakem? Mne se nijak neseka...

Jiras: Dioda indikuje prijatou sms, stejne jako zmeskany hovor. Zelene blika :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti