Nehledá sítě po výměně mikrofonu

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
Majkl1992
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned úno 03, 2013 12:00
Zařízení: One X

Nehledá sítě po výměně mikrofonu

Příspěvek od Majkl1992 »

Zdravím mám takový trochu divný problém.
Měnil jsem si mikrofon+USB , hezky podle návodu bez problémů jsem to rozšrouboval zašrouboval a zvesela zapl.
Po zapnutí mi to napsalo že není síť dostupná. (Všechny konektory už mám zkontrolované a jsou dobře zapojené, jsou ve stejném stavu než předtím.)
Teď když dám vyhledat síť tak třeba z 10 pokusů to 7x nenajde nic, 1 T mobile 1x O2 nebo 1x vodafone...
Připojím se minutu funguju a zase mě to vyhodí .

Řekl bych že to bude hardwarový problém, protože do továrního nastavení jsem telefon vrátil. Jen by mě zajímalo, jak je možné že se z ničeho nic pose*e vysílač u simky, když se ho člověk ani nedotkne:-/
Sim zkoušeny 3 problém je v telefonu

Pokud by měl někdo podobný problém nebo případné řešení budu rád, když ho nebudu muset posílat do servisu
(ROm je originál)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nehledá sítě po výměně mikrofonu

Příspěvek od htcjirka »

Nekde jsi necemu ublizil nebo nepouzil antistaticke rukavice, tak to dopada kdyz si na "opravare" hraje kazdy.
Majkl1992
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned úno 03, 2013 12:00
Zařízení: One X

Nehledá sítě po výměně mikrofonu

Příspěvek od Majkl1992 »

Tak asi to nebudeš čekat :-) Ale telefony si opravuju dost často a rukavice mám, už se mi to stalo jednou a proto na tohle dávám pozor. Jde mi spíše o to co by tomu mohlo být protože to vyhledává ale nějak random. Nevím co přesně y tomu mohlo být a co všechno je v haj*lu. Jestli stačí vyměnit něco malého tak pohoda, ale jestli odešlo něco na desce tak si ten telefon můžu nechat leda na hry :) 6ku už do toho vrážet nebudu :)

Btw to že jsem někde něčemu ublížil jsem si mohl odpovědět sám :o) Takže bych prosil jen lidi, kteří mají nápad nebo už se jim to stalo.. A pokud si chce jenom někdo rýpnout tak třeba v jiném vlákně
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Nehledá sítě po výměně mikrofonu

Příspěvek od tslany »

Já za celý svůj život je nepoužil ani jednou a že bych tím něco odpálil se říci nedá :-D Ale zkus to ještě jednou rozdělat a složit komplet jestli to nepomůže. Potom se dívej, jestli mají všechny plošky správný kontakt (pokud je to v One řešeno ploškama, a ne jen všude samé konektory)
Majkl1992
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned úno 03, 2013 12:00
Zařízení: One X

Nehledá sítě po výměně mikrofonu

Příspěvek od Majkl1992 »

Už jsem ho rozebral asi 3x všechny ty připínáky jsou 100% dobře připojené.
Bohužel nevím co tomu může být. Kdyby to nepřipojilo vůbec tak Ok, kdyby to připojilo jen určitého operátora ok, ale pokaždé jiný výsledek... Teď mi to jelo 15 minut než to spadlo.. přišroubované je to na pevno kontakt je všude:)
No nejvíc mě na tom se*e to, že ten mikrofón, kvůli kterého jsem to měnil byl nefunkční :D
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nehledá sítě po výměně mikrofonu

Příspěvek od htcjirka »

Já za celý svůj život je nepoužil ani jednou a že bych tím něco odpálil se říci nedá
Ono obrazne receno, 50x bez nich pohoda to vyjde a po 51 najednou problem.To jen pro doplneni.Dostane se me do ruky dost telefonu po neodbornych zasazich, proto jsem tak startovaci.
Musi nekde neco nedolehat, ikdyz tezko hodnotit takto na dalku.
Majkl1992
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned úno 03, 2013 12:00
Zařízení: One X

Nehledá sítě po výměně mikrofonu

Příspěvek od Majkl1992 »

Telefon jsem nechal 15 minut ve stejné poloze, nehnul se ani o mm. jen kvůli testu toho nedoléhání. Když se to ani nehne tak by se nemělo stát nic. Z 50 pokusů o připojení Mi to napsalo 33x nedostupné 13 mi to našlo O2 a po 3 pokusy vodafone s T-mobilem..

Když jsem projel net tak ani zmínka o tomhle problému tak jsem asi unikát. No na opravu se mi to dávat nechce když nový stojí kolem 8 a deska by mě vyšla na pět. Ještě zkusím hodit custom ROMKu ať mám všechno odzkoušené, stejně už je po záruce:)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Nehledá sítě po výměně mikrofonu

Příspěvek od tslany »

Mě přesně tohle s těmi sítěmi dělal iP4, když jsem tam nepřišrouboval kontakt u antény úplně na doraz. Po rozdělání a znovusložení bylo vše OK. Zkus to vzít ještě jednou, a dávat veliký pozor, jestli to opravdu všude přesně doléhá.
Majkl1992
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned úno 03, 2013 12:00
Zařízení: One X

Nehledá sítě po výměně mikrofonu

Příspěvek od Majkl1992 »

Kdybych ten šroubek posunul ještě o kousek tak ho snad prorazím deskou :-/ Fakt už se to ani nehne, tohle byla první věc, co jsem zkoušel kontrolovat teda hned po kontrole jestli je vše připojené
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Nehledá sítě po výměně mikrofonu

Příspěvek od JirkaTom »

Zdravím. Jak velký problém by byl zkušebně vrátit starou MIC+USB a tím otestovat, jestli není vadný ten nový modul ?
Majkl1992
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned úno 03, 2013 12:00
Zařízení: One X

Nehledá sítě po výměně mikrofonu

Příspěvek od Majkl1992 »

Nulový napadlo mě to a proto jsem to taky dávno udělal, vzhledem k nulovému výsledku je zbytečné se o tom zmiňovat ale dík za nápad :) Nemluvě o tom, že s tím nemá nic společného protože jde okruhem mimo
Majkl1992
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned úno 03, 2013 12:00
Zařízení: One X

Nehledá sítě po výměně mikrofonu

Příspěvek od Majkl1992 »

Jsem připojený
Síla signálu -89- 97dBM 9-11asu
Typ mobilní sítě = neznámé
Servisní stav - Používá se .. tohle mě celkem zaráží , nemělo by to být vyplé?
Majkl1992
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned úno 03, 2013 12:00
Zařízení: One X

Nehledá sítě po výměně mikrofonu

Příspěvek od Majkl1992 »

Tak nakonec jsem to vyřešil :-) Z vysílače jsem nechal vyvést 30 cm kable jako anténu a jede líp než předtím :-)) Takže uzavřít:)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nehledá sítě po výměně mikrofonu

Příspěvek od htcjirka »

Hodne prasacke reseni..
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Nehledá sítě po výměně mikrofonu

Příspěvek od tslany »

Asi teď nechápu, ale 30cm kabelu v telefonu?
Majkl1992
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned úno 03, 2013 12:00
Zařízení: One X

Nehledá sítě po výměně mikrofonu

Příspěvek od Majkl1992 »

Tak jinak , není to celý kabel jen drát ( bez ilozace) vedený pod plastem takže bez jakéhokoliv ohrožení samotného přístroje. Zkoušel jsem různé délky , ale až u 27 cm to začalo nějak komunikovat. A teď už to najede na pět čárek signálu bez problému. Není to nijak extra estetické, ale hezky to zapadlo pod kryt a není nic vidět. Takže strejda kutil nademnou vyhrál.. Jelikož za výměnu po mě chtěli 2500 s prací + poštu.. tak jsem to raději vyřešil drátem za 1,50,- :)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů