All in one. kterou zn?

Diskuze věnovaná tabletům s operačním systémem Windows 8.1 & Windows 10
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

All in one. kterou zn?

Příspěvek od Davedroid »

Dneska jsem si hral na prodejne s All in one a s hybridnimi zarizenimi a dost mne zaujale obe varianty. Chtel bych poridit. Meli tam od znacek HP, Lenovo, Acer. Dlouho jsem mel jen Mac. Kterou ze znacek byste doporucovali pro All in One a Hybrid(takovy ten tabletonotebook) ? Diky moc
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: All in one. kterou zn?

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

A jaké jsou vaše požadavky? Žádné zařízení nesplní určitě všechno.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

All in one. kterou zn?

Příspěvek od GreenArrow »

Lepší All in one než iMac neseženeš. Ostatní jsou jen předražený krámy. A z tabletonotebooku bych doporučil HP Revolve 810
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

All in one. kterou zn?

Příspěvek od Davedroid »

Pardon, nenapsal jsem k cemu budu pouzivat.
Ulozeni rodinnych fotek a videi a obcas editace videa a strih. Pro syna nejake hry. Brouzdani po netu. Stahovani filmu. jednou za cas neco ve wordu a excelu, ale okrajove.

No docela jsem naklonen prejit komplet k MS, libi se mi WP8 a Metro. Ale kdyz tu ctu v Surface ve vlakne a pod.jak se resi, jak prehrat mkv, a cosi s nejakymi ovladaci...kdyz si uvedomim, ze asi po 6 letech budu potrebovat nejaky antivir...tak zacinam premyslet. Proste Apple jsem jen rozbalil a pouzival. Kdyz neco chce, tak mi to polopaticky napise. A funguje bez zavahani. Tak nevim jestli chci resit nejake ovladace a podobne veci do budoucna. Ale na druhou stranu MS je levnejsi, METRO design a WP design se mi libi....no jeste premyslim.
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

All in one. kterou zn?

Příspěvek od Davedroid »

GreenArrow píše:A z tabletonotebooku bych doporučil HP Revolve 810
a nejaka alternativa s full HD displejem by tam nebyla? Displej je pro mne dulezity. Diky
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

All in one. kterou zn?

Příspěvek od GreenArrow »

Pak se mi líbil v obchodě Dell XPS Duo...konstrukce na mě působila velice dobře, toho bych se vůbec nebál. Akorát nevím, jestli se to překlápění bude líbit...
Možná by stálo za to uvézt, jestli chceš stylus k tomu notebooku?
mceza

All in one. kterou zn?

Příspěvek od mceza »

GreenArrow píše:Lepší All in one než iMac neseženeš. Ostatní jsou jen předražený krámy.
To si snad děláš srandu, ne? :D :D :D Vtip týdne :D

Davedroid píše:PAle kdyz tu ctu v Surface ve vlakne a pod.jak se resi, jak prehrat mkv, a cosi s nejakymi ovladaci...kdyz si uvedomim, ze asi po 6 letech budu potrebovat nejaky antivir...tak zacinam premyslet. Proste Apple jsem jen rozbalil a pouzival. Kdyz neco chce, tak mi to polopaticky napise. A funguje bez zavahani. Tak nevim jestli chci resit nejake ovladace a podobne veci do budoucna. Ale na druhou stranu MS je levnejsi, METRO design a WP design se mi libi....no jeste premyslim.
Problémy s nedostatkem aplikací má jen Windows RT. Do "stolních" windows můžeš instalovat to, co do ostatních Windows. Jen prostě nemáš nabídku start, je to rychlejší, stabilnější a design je mnohem lepší.

Pokud koupíš počítač s předinstlaovanými Windows, tak ovladače nebudou absolutně žádný problém. Problém nebývá ani u starších počítačů. Teď jsem Win8 instaloval přítelkyni do 6 let starého ntb a vše potřebné si Windows stáhly a nainstlaovaly samy.

Systém je intuitivnější, jednodušší a paradoxně s více množnostmi, jak OS od Applu. Jejich zastaralý design ani nehodnotím...

Antivirů je na Windows spousta, ale Win 8 má zabudovaný přímo od Microsoftu a ten je funkční, spolehlivý, zdarma a neotravuje.

Mohu tedy jen doporučit.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

All in one. kterou zn?

Příspěvek od GreenArrow »

Pan odborník přišel...místo aby jsi teda postnul All in one minimálně podobné kvality vůči iMacu, tak tady zas začneš mlít ty svoje "srance". Hodnota tvého příspěvku je nulová.
A vzhled Mac OS je rozhodně lepší než Windows 8, který je jak od kolotočářů.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: All in one. kterou zn?

Příspěvek od murder »

Pánové hlavně GA běžte do vlákna zvoucí se "Flame...".... Kdo to má číst...
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

All in one. kterou zn?

Příspěvek od GreenArrow »

Jediný, kdo tady vyvolává flame je mceza. Nikde jsem flame nevyvolával. Takže první ať jde on.
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

All in one. kterou zn?

Příspěvek od Simon »

Tys mu poradil iMac a mceza mu vysvetlil ako sa to má z Win. Hotovo...
mceza

All in one. kterou zn?

Příspěvek od mceza »

GreenArrowe jak můžeš o ostatních All-in-one počítačích říct, že jsou proti iMacům předražené krámy? (čímž si tu začal vyvolávat flame ty - já narozdíl od tebe tu nejsem útočný...)
Za mnohem méně peněz nabízejí daleko lepší výbavu, lepší kompatibilitu (se vším, kromě Apple ekosystému). Narozdíl od iMACu můžeš na Win8 All-in-one hrát nějaké ty hry. Na MACy přední herní tituly nevycházejí...

Na CZC.cz mají nejlevnější iMac 21,5" s i5 za 34 tis. Za stejné prachy koupíš například Lenovo IdeaCentre AIO A720. Má také Full HD rozlišení a navíc i7, lepší grafickou kartu, HDMI, USB 3.0, TV Tuner, A 27" dotykový displej.

K tomu všemu je tam plnohodnotný a inteligentně navržený operační systém Windows 8, který co se týče UI, stability a rychlosti je daleko před Applem. A to bez ohledu na to, co si myslí GreenArrow...
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

All in one. kterou zn?

Příspěvek od Davedroid »

No a tedy jak co se tyce kvality a poruchovosti vnimate HP, Dell, Lenovo, Acer?
Jak byste je seradili? Diky
mceza

All in one. kterou zn?

Příspěvek od mceza »

Lenovo, Dell, HP ... Apple ... Acer (tři tečky symbolizují "pak dlouho nic")

Lenovo All-in-one počítače mohu včele doporučit. Dell má dobré kousky, ale tam je cena vyšší.

Jaká je tvoje cenová představa? Na tom hodně závisí.
MichalR.
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: stř srp 14, 2013 17:44
Zařízení: iPhone 6+ 64GB Gold

All in one. kterou zn?

Příspěvek od MichalR. »

Pokud jsem si všiml, tak tazatel Apple zařízení v posledním příspěvku vůbec nezmiňoval, ale není nad to udělat ze sebe za každou cenu kašpárka ;)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

All in one. kterou zn?

Příspěvek od GreenArrow »

No tak já bych třeba full hd na 27" nechtěl. Na 27" patří minimálně 1440p, nemluvě o ceně. A ideacentre, stejně jako ideapady, bych moc nedoporučoval, respektive nehodnotil bych jej nad Acer a určitě ne výš než Mac. Chlazení taky nebude 100%...
mceza píše:K tomu všemu je tam plnohodnotný a inteligentně navržený operační systém Windows 8, který co se týče UI, stability a rychlosti je daleko před Applem. A to bez ohledu na to, co si myslí GreenArrow...
Tohle myslím rozesmálo i zarytého windowsáka :tlem: :tlem:
mceza píše:dotykový
Opravdu? Na monitoru, kterej díky své velikosti bude tak 50cm od uživatele? :tlem:

To jestli chce tazatel windows nebo mac si musí ujasnit sám. Akorát nevím, ale od kdy je 630M výkonější než 650M co je v iMacu?
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

All in one. kterou zn?

Příspěvek od Davedroid »

Cena u All in one tak 25max 30tis.


a u nejakyho tabletonotebooku tak cca do 20tis.. Tam me docela zaujal Lenovo Idealpad Yoga nebo U430.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

All in one. kterou zn?

Příspěvek od GreenArrow »

All In One - http://www.alza.cz/lenovo-thinkcentre-m ... 450913.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
U toho tabletu/notebooku by sis měl ujasnit co chceš. Nechci kecat, ale za 20 tisíc full hd asi neseženeš...
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

All in one. kterou zn?

Příspěvek od Davedroid »

u tebleto/notebook se spokojim i s horsim rozlisenim a mensim displajem. Koukal jsem na to a jak je displej mensi, da se to.
mceza

All in one. kterou zn?

Příspěvek od mceza »

Tabletonotebook se dá vždy připojit třeba k TV a filmy a podobně prohlížet na pořádném monitoru.
Odpovědět

Zpět na „Tablety a další zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů