Nezobrazuje se seznam skladeb

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
Odpovědět
Deextaar
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pon led 21, 2013 15:11
Zařízení: HTC 8s

Nezobrazuje se seznam skladeb

Příspěvek od Deextaar »

Dal jsem si do telefonu album greenday, a poté se mi přestali v hudbě zobrazovat všechny skladby, jsou tam jen alba, umělci atd., ale jakmile odstraním některé písničky, tak se náhle zobrazí. Nevíte čím by to mohlo být ?
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Nezobrazuje se seznam skladeb

Příspěvek od Flynn »

Pravděpodobně neshodné tagy u některých skladeb. Musí to být naprosto stejně (kromě názvu skladby).
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Nezobrazuje se seznam skladeb

Příspěvek od iljusin66 »

Já spíš myslím, že mu ze seznamu zmizí všechny skladby ze všech alb, nejen z alba Greenday.

Každopádně asi něco bude na těch skladbách Greenday špatně, že to rozhodí vše komplet. Zkusil bych je v PC přetagovat (používám Mp3Tag nebo Zune) a když to nepomůže, tak i překonvertovat (používám FormatFactory). Úplně nejlepší by bylo si to z originálního CD znovu ripnout ;)

Nebo mě ještě napadá možnost dvě, že jsi překročil nějakou kritickou hranici obsazenosti úložiště v telefonu a ten už to pak nezkousne. To se mi jeví ovšem jako nepravděpodobné, i když kdo ví ...
Deextaar
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pon led 21, 2013 15:11
Zařízení: HTC 8s

Nezobrazuje se seznam skladeb

Příspěvek od Deextaar »

Ano zmizeli mi komplet všechny skladby, tak jsem to přeformátoval v format factory, a pak zkopíroval na to z originálu tagy, a již je to v pořádku, ale každopádne by mě zajmalo čím to mohlo být způsobeno
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti