Black Berry 9000 nejde zapnout

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
soniiik
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 14, 2013 10:20
Zařízení: Samsung i8000 Omnia II

Black Berry 9000 nejde zapnout

Příspěvek od soniiik »

Zdravím, dostal se mi do ruky telefon BlackBerry 9000, který by měl fungovat. Zkusil jsem jej zapnout a bezúspěšně, připojil sem jej na nabíječku a rozsvítila se červená dioda v pravém rohu telefonu ani poté nešel telefon zapnout. Zkusil sem jej připojit přes kabel k PC, počítač jej identifikuje jako BlackBerry spustí se průvodce nově rozpoznaným hw ale dál se nic neděje, zapnout také nejde a dioda svítí zase červeně.

Zkusil sem vyndat baterii, nechat chvíli vytaženou a vrátit. Po vrácení se na chvilku rozsvítí zase červená dioda a poté zhasne. Jiná než červená dioda se nerozsvítí. Zkusil sem googlit ale nic moc sem nevygooglil :???:

http://docs.blackberry.com/en/smartphon ... 531_11.jsp" onclick="window.open(this.href);return false;

Červená:
Byla přijata nová zpráva a ve zvoleném zvukovém profilu je nastaveno oznamování pomocí kontrolky LED.

S blackberry nemám žádné zkušenosti, neví někdo, čím by to mohlo být ? Jinou baterii na vyzkoušení nemám a nová jen tak se mi kupovat nechce, díky
Pacikx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: čtv bře 12, 2009 19:27
Zařízení: iP 6s+ 128GB

Black Berry 9000 nejde zapnout

Příspěvek od Pacikx »

Kdysi se mi stalo něco podobného, a bylo to baterií. Cena není zase tak hrozná, takže bych koupil novou a zkusil to.
teekex
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát zář 06, 2013 21:06
Zařízení: BB 9790, Nexus 7

Black Berry 9000 nejde zapnout

Příspěvek od teekex »

docela hodne topicu je na oficialnim foru BlackBerry:
http://supportforums.blackberry.com/t5/ ... 00+bricked" onclick="window.open(this.href);return false;

je tam toho opravdu hodne, doporucuji procist. Tyto problemy, ktere casto u jinych vyrobcu znamenaji problem s hardware (napr. spalena MB) je prave u 9900 software puvodu, proto dost navodu popisuje downgrade na jinou verzi OS apod.
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti