Lumia 820-výpadek signálu

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
marhra
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát kvě 06, 2011 21:27
Zařízení: Lumia 820, omnia W, Incredible S,Touch PRo

Lumia 820-výpadek signálu

Příspěvek od marhra »

Zdravím všechny příznivce lumií, mám 820 asi tři měsíce a před týdnem se mi začal ztrácet signál...Z ničeho nic nemám signál a pokud telefon vypnu a zapnu anebo se zapnu a vypnu do režim letadlo ,tak se mi zase chytne . Druhý stav je že se na displeji ukazuje signál, ale když chci odeslat sms tak mi píše nelze odeslat a když si chci zavolat tak to taky nejde (pomůže jenom on/off telefonu) Nemáte s tím někdo zkušenosti? Moc díky za odpověď.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 820-výpadek signálu

Příspěvek od htcjirka »

Zacal bych vymenou sim karty.
marhra
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát kvě 06, 2011 21:27
Zařízení: Lumia 820, omnia W, Incredible S,Touch PRo

Lumia 820-výpadek signálu

Příspěvek od marhra »

Zkusil jsem nejdříve tovární nastavení, to nepomohlo a dle tvých rad vyměnil sim a bohužel to také nezabralo.
Mám plný signál, ale nezavolám si takže asi bude nutná reklamace .

Každopádně děkuji za radu.
wondry.81
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob črc 13, 2013 11:25
Zařízení: Nokia Lumia 820

Lumia 820-výpadek signálu

Příspěvek od wondry.81 »

Ahoj, podarilo se ti to nejak vyresit? Mam totiz uplne stejnej problem. I na forech Nokie jsem nasel par pripadu, bohuzel vsude radili reklamaci... Idealni by bylo zjistit, ze je to treba jen tim vymenym krytem, ale nemam moznost to vyzkouset.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 820-výpadek signálu

Příspěvek od htcjirka »

Vymennym krytem tezko,nema v sobe anteny pro prijem GSM/3G apod.
marhra
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát kvě 06, 2011 21:27
Zařízení: Lumia 820, omnia W, Incredible S,Touch PRo

Lumia 820-výpadek signálu

Příspěvek od marhra »

No,telefon jsem dvakrat reklamoval pres oficialni servis a po dvakrat se jim zavada neprojevila.Jenze jakmile se mi 820 dostala do ruky tak se mi signal opet ztracel.Tak jsem sel po treti na reklamaci,kde me poslaly do servisu v miste kde bydlim a tam mi bylo receno nasledujici...Pokud jsem permanentne pripojen na mobilni data,kde mam nastavenou rychlost 3G tak telefon vykazuje jakousi chybu,ktera se projevuje stavem bezmoci,nedostupny pro volajici (i kdyz je na displeji zobrazen signal).Konkretne tento problem se pry vyskytuje i na 920.
No a reseni,ktere pomuze (ale me teda moc nenadchlo) je prepnout si rychlost s 3G na 2G a tim je problem vyresen.

Dalsi otazkou je jestli toto reseni je to spravne a prijatelne,prece jenom jsem ten telefon kupoval jeste za vic penez nez stoji ted a aby vse fungovalo spravne tak si musim omezit rychlost dat.

A navic pokud na to zapomenes tak se Ti zavada opet projevi...

Budu rad za dalsi rady a zkusenosti....
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 820-výpadek signálu

Příspěvek od htcjirka »

To je pekna blbost,ikdyz budes datovat,pres 3G se ti musi lide normalne dovolat,na obe Lumie co mam se me lide i pri datovani pres 3G/H dovolaji.To ti nakukali pekne nesmysly,aby se te zbavili.Takze jestli trpi chybou tak maximalne tva L820, kterou jim otriskej o hlavu a nech si vratit penize,do pul roku na to mas narok.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Lumia 820-výpadek signálu

Příspěvek od Petulinek »

Teda to Ti nakukali pěknou pí*ovinu. Mám 920 a manželka 820 a žádný takový problém. I z technického hlediska je to totální nesmysl, spíš neznalost nebo neochota servisu s tím něco dělat.
Přes 3G volání normálně a data jedou, problém s voláním má zatím LTE, které se na volání přepne na nižší kvalitu (3G či 2G) a po dokončení hovoru se vrátí zpět.
marhra
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát kvě 06, 2011 21:27
Zařízení: Lumia 820, omnia W, Incredible S,Touch PRo

Lumia 820-výpadek signálu

Příspěvek od marhra »

Toto reseni (i kdyz od Te doby mi telefon normalne funguje) mi take nevyhovuje,je to problem asi meho kusu,i kdyz ten prodavac rikal ze uz nejsem prvni...Tak nevim,ale kazdopadne mobil pujdu vratit,protoze je fakt na h***o...
Ten clovek v tom servisu rikal ,ze uz tento problem resil u 920,ne ze touto chybou trpi.

Jake mate zkusenosti s tim odstupem od smlouvy,musim to reklamovat trikrat nebo udavat nejake duvody k odstoupeni?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 820-výpadek signálu

Příspěvek od htcjirka »

Pokud telefon neni stary vice nez pul roku,staci zajit reklamovat a rovnou oznamit ,ze nechces telefon opravovat,prodejce ti musis nabidnout vymenu za zcela novy kus a pokud ani na novy kus nepristoupis pak vraceni penez.Do pul roku je vec ve veci prevzeti.I tak si ale budes muset pockat az 30 dni,ten den ti novy telefon ci penize nedaji.
pardal
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř črc 09, 2014 8:34
Zařízení: Nokia 820

Lumia 820-výpadek signálu

Příspěvek od pardal »

PREPNUTI NA MAX.2G RYCHLOST FUNGUJE! do ty doby mi to vždycky "vypadlo" párkrát za den, ted uz treti den porad online! je to zahada, ale fachá to! presne jak tu pise autor dotazu - telefon se tvaril, ze je zaplej, ale na siti vůbec nebyl, tzn nedostupnej a data leda přes wifi.. Nejzakernejsi na tom samozrejme bylo, ze to clovek nepoznal, dokud nechtel sam volat nebo cvicne nevyzkousel otevřít nakej net..
takze urcite doporučuju, alespoň jako docasny reseni (nez si poridim N930, na kerou se moc tesim a tenhle starej, ale i přes tyhle starecky vrtochy dobrej foun necham jako zalozni..)
djkure
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: sob kvě 26, 2012 11:31
Zařízení: iPhone 5s Space Grey (64GB)
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Lumia 820-výpadek signálu

Příspěvek od djkure »

Petulinek píše:Teda to Ti nakukali pěknou pí*ovinu. Mám 920 a manželka 820 a žádný takový problém. I z technického hlediska je to totální nesmysl, spíš neznalost nebo neochota servisu s tím něco dělat.
Přes 3G volání normálně a data jedou, problém s voláním má zatím LTE, které se na volání přepne na nižší kvalitu (3G či 2G) a po dokončení hovoru se vrátí zpět.
Nic mu nenakukali, je to pravda. Já mám 820ku, kámoš má 920ku. Oběma se nám toto občas stane. S 2G se to nestalo ještě NIKDY. Pouze na 3Gčku a jenom u něj v práci. Nikde jinde se mi to ještě nestalo, u něj v práci zcela běžně (signál 80-100%).

Bohužel :-(
djkure
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: sob kvě 26, 2012 11:31
Zařízení: iPhone 5s Space Grey (64GB)
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Lumia 820-výpadek signálu

Příspěvek od djkure »

htcjirka píše:To je pekna blbost,ikdyz budes datovat,pres 3G se ti musi lide normalne dovolat,na obe Lumie co mam se me lide i pri datovani pres 3G/H dovolaji.To ti nakukali pekne nesmysly,aby se te zbavili.Takze jestli trpi chybou tak maximalne tva L820, kterou jim otriskej o hlavu a nech si vratit penize,do pul roku na to mas narok.
To ovšem není pravda. Tahle chyba se opravdu vyskytuje. Mám ověřeno na svém i kamarádovo telefonu (L820 a L920).
WP8.1 GDR1 oba (ale ta chyba se projevuje už od WP8).
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 820-výpadek signálu

Příspěvek od htcjirka »

Reagujes na vice nez rok stary příspěvek, tehdy to jeste nebylo zpusobeno spoustenim LTE :roll: Dnes uz se vi, ze je to spatnym nastavenim operatora v kombinaci s kartou.
wondry.81
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob črc 13, 2013 11:25
Zařízení: Nokia Lumia 820

Lumia 820-výpadek signálu

Příspěvek od wondry.81 »

Ahoj,
mohl bys prosim poslat nejaky, odkaz kde by se o tom problemu clovek docetl neco vice, kdyz uz je zname reseni? Mam L820, kde me to dost trapi, ted zvazuju jestli koupit novou Lumii, nebo neco uplne jinyho (coz bych nerad, protoze mi jinak Lumia naprosto vyhovuje), takze me zajima jak se to da resit, pripadne jestli jsou stejny problemy i jinyma telefonama od Nokia (napr. 925, 930, 1520). Diky
Uživatelský avatar
chytil123
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 247
Registrován: pon srp 19, 2013 13:51
Zařízení: Lumia 920

Lumia 820-výpadek signálu

Příspěvek od chytil123 »

Lumia 920...dějě se mi přesně to co popisujete. :-/

Jenže, mě se to stává i když nemám data zapnuta.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Lumia 820-výpadek signálu

Příspěvek od Petulinek »

Na L920 je tento problém také, na L1520 ne. VF mi psal, že přes OTA mění nějaké dva parametry na SIMkách a mělo by se to tím spravit.
double_m
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 21, 2014 14:22
Zařízení: nokia lumia 920

Lumia 820-výpadek signálu

Příspěvek od double_m »

To HTCJIRKA: Dobrý den, chtěla bych se tedy zeptat, jak problém s vypadáváním signálu řešit? Je chyba u operátora nebo je to chyba telefonu?
Předem děkuji za odpověď. M.
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Lumia 820-výpadek signálu

Příspěvek od Tade »

double_m: Doporučil bych zkusit ještě toto. Nastavení - mobilní síť + SIM - nastavení SIM - Výběr sítě - automaticky. Když si tam dám přímo síť, kterou mám, stává se mi, že telefonu vypadává signál. Zkus, třeba to pomůže.
double_m
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 21, 2014 14:22
Zařízení: nokia lumia 920

Lumia 820-výpadek signálu

Příspěvek od double_m »

Děkuji za radu, vyzkouším. :)
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů